Skocz do zawartości

Zdjęcie

Elektronarzędzia do warsztatu

230 odpowiedzi na ten temat

#101 Share WitekW

WitekW

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 88 postów

Napisany 26 marzec 2012 - 22:41

Elektronarzędzia do warsztatu Ja z tanich polecam EINHELL. Mam znajomego który pracuje w sklepie z elektronażędziami. Z tego co on mówi Bosch nigdy nie uznaje gwarancji zawsze jest wina klienta. Firma einhell wymienia sprzęt na nowy.
Z drogich to firma FESTOOL
demotywatory o rolnictwie www.dyndole.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Elektronarzędzia do warsztatu Dzisiaj, 19:44
  •  

#102 Share Sylwester555

Sylwester555

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 26 kwiecień 2012 - 10:06

Elektronarzędzia do warsztatu Osobiście uważam, że Bosch ma najlepsze elektronarzędzia. Potem idzie Makita, Einhell, milwaukee.

#103 Share Arek

Arek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3538 postów

Napisany 26 kwiecień 2012 - 21:22

Elektronarzędzia do warsztatu Taa Einhell bardzo pasuje do tej trójki. Chyba gorszego szajsu to nie ma.

#104 Share WitekW

WitekW

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 88 postów

Napisany 30 kwiecień 2012 - 11:59

Elektronarzędzia do warsztatu Einhell jest tani i za te pieniądze ma dobry serwis
demotywatory o rolnictwie www.dyndole.pl

#105 Share pioter1222

pioter1222

Nowicjusz

• V.I.P.
  • rank
  • 25 postów
  • Zainteresowania:mechanika,rolnictwo...

Napisany 26 maj 2012 - 21:06

Elektronarzędzia do warsztatu Zdecydowanie Bosch i makita ,są to konkretne narzędzia ,mam małą wiertarkę makity już 3 lata i nie mam do niej zastrzeżeń. Mi tam zbytnio takie profesjonalne nie potrzebna ale czasami mam okazję w robocie pracować boschem lub makitą.

Sprzedam siano i sianokiszonkę w belach ,możliwy transport!

#106 Share michal1993

michal1993

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1677 postów
  • Zainteresowania:KPK Komurun Team

Napisany 03 listopad 2012 - 21:28

Elektronarzędzia do warsztatu http://www.contakt.p...d329ed938b8d114 polecacie ten sprzęt? stary einhell padł więc może coś porządniejszego kupię. Ewentualnie czekam na inne propozycje w tej cenie.

Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

#107 Share konteno

konteno

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 222 postów
  • Zainteresowania:różne

Napisany 25 grudzień 2012 - 13:43

Elektronarzędzia do warsztatu U mnie to nie ma lepszych szlifierek katowych od bułgarów (aeg wsba elprom) .Mam 2 duże szlifierki to jedyne do dołożyłem to "łagodny rozruch" czyli kostki z trzema przewodami odpowiadające za powolne nabieranie prędkosci (trochę to odciaży tryby ponieważ nowe są praktycznie nieosiągalne) . Co do wiertarek to mam boscha (niebieskiego) około 1000W i 2biegi (choć stary to jednak za***isty sprzęt gdyż posiada stabilizację obrotów pod obciążeniem czyli nie zatrzymam jej nawet na niskich obrotach). Polecam każdemu kto potrzebowałby wiertarki nabyć jakiś sprzęt taki 2-biegowy z aluminiową obudową przekładni i udarem ponieważ będzie wszechstronny a jednocześnie wytrzymały. Miałem kiedyś jeszcze celmę ale choć był to dobry sprzęt to zacinała się głowica i wiertła trzeba było mocować w imadle :D (nowej główki nie mam gdzie nabyć). małe 2-biegowe wiertarki celmy to też solidny sprzęt (mam taką ale obecnie czeka na remont)

#108 Share mtracz

mtracz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3275 postów

Napisany 25 grudzień 2012 - 15:17

Elektronarzędzia do warsztatu Wiertarki Celmy to jest super sprzęt. Tylko niestety muszę was rozczarować, to w cale nie jest polski produkt.
Produkowane w Polsce w bardzo dobrej jakości, ale na licencji Bosch.
Mała Celma zielona a identyczny Bosch jest niebieski

#109 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 25 grudzień 2012 - 23:18

Elektronarzędzia do warsztatu Ja to specjalnie uwagi nie przykuwałem nigdy do żywotnosci. Zwykle jak brałem to tania aby była, mocna i wygodna. Takie były szlifierki einhela ale w ciagu roku 2 sztuki poszły, tylko ze na gwarancji nowe dawali. szkoda że sie psuły ale zywot też ciezki miały. Tylko że naprawde mocne były iwygodne.
A kolega znowu postawił na Makite a miał i boscha i skila i faktycznie kilka narzędzi juz ma. 1 była wyżynarka do metalu, ale rozwalił głowice bo ciął za grubą blache. mała kątówka i duża, wkrętarka z walizką, przecinarka do drewna i teraz chyba najlepszy bajerek wiertarke 1200W, jak w metalu skleszczy a wiertło nie pęknie to mozna obojczyk składać :D
Mój Wladimirec podbija świat

#110 Share b00rek

b00rek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 31 styczeń 2014 - 21:52

Ja bym proponował tych producentów:
-Bosh Professional [niebieski]
-Makita
-Celma Dodany obrazek

Polecam Makitę z własnego doświadczenia. Swoje narzędzia Makity i Kressa zakupiłem przez internet na www.megaobrabiarki.pl i nie żałuję.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#111 Share michal1993

michal1993

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1677 postów
  • Zainteresowania:KPK Komurun Team

Napisany 01 luty 2014 - 16:49

Elektronarzędzia do warsztatu Może się mylę ale mi to reklamą zalatuje, konto utworzone wczoraj, pierwszy post i od razu polecający konkretną stronkę.

Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

#112 Share henes

henes

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 117 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo,mechanizacja.

Napisany 09 luty 2014 - 12:08

Elektronarzędzia do warsztatu Chcę kupić klucz elektryczny udarowy.Taki,który będzie przydatny do napraw ciagników i maszyn rolniczych we własnym gospodarstwie rolnym.Bardzo proszę o opinie,szczególnie posiadaczy takiego sprzętu.

#113 Share asharot

asharot

Przyjaciel Forum

• Members
  • PipPipPip
  • 4015 postów

Napisany 09 luty 2014 - 12:14

Elektronarzędzia do warsztatu Tutaj trochę było o tym: http://www.agrofoto....atyczy-udarowy/

Naklejki piktogramy: http://tiny.pl/g7fxv

#114 Share akro

akro

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 30 postów

Napisany 21 czerwiec 2014 - 18:26

Elektronarzędzia do warsztatu Dziwne nie zwracać uwagę na żywotność. :D Dla mnie to najważniejsze co przy elektronarzędziach się liczy. Jak pracuje się nieustannie, nie dba się o sprzęt, który chodzi w pyle i kurzu. Ostatnio przez mniej środków kupowałem nowe elektronarzędzia i zamiast Boscha i Makity kupiłem tańszego Trytona i jestem zadowolony. Udało trafić na dobry i stosunkowo niedrogi produkt.

#115 Share Junkers

Junkers

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1595 postów

Napisany 23 czerwiec 2014 - 10:40

Elektronarzędzia do warsztatu Kupilem uzywke Fein szlifierke katowa 800w, sprzet rewelacyjny i tyle i zaden nie ma do niej podlotu. Polecam jeszcze Makite 9565CVR (czy jakos tak) tez bardzo dobra ale nowka to 700zl.
KPK Kumurun Team
"Polak jak se chce, to se kurde potrafi" F.Kiepski
Prawidłowo użytym młotkiem i przecinakiem możemy naprawić nawet zegarek.
Belarus 952.4 - U C-330

#116 Share konrad004

konrad004

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 238 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo militaria motoryzacja off-road stare polskie samochody

Napisany 23 czerwiec 2014 - 11:47

Elektronarzędzia do warsztatu dewalt,perles(nie wiem czy jeszcze w produkcji)makita najlepsze narzędzia
Valtra-Power Partner

#117 Share bratrolnika

bratrolnika

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 961 postów

Napisany 24 czerwiec 2014 - 10:27

Elektronarzędzia do warsztatu u mnie pracują narzędzia z Japoni, tzn. Makita i Hitachi, dają radę
w pracy mam jeszcze młotowiertarkę Bosch- nie do zatrzymania

#118 Share akro

akro

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 30 postów

Napisany 25 czerwiec 2014 - 15:38

Elektronarzędzia do warsztatu Dla mnie Makita jest za droga. Tak samo zresztą Bosch. Dobre sprzęty, ale porównywalnej jakości można znaleźć w lepszej cenie. Przynajmniej u mnie tak było, nie mam nic do zarzucenia swoim elektronarzędziom. Pewnie zresztą wśród tych drogich zdarzają się jakieś nieudane egzemplarze.

#119 Share mtz82r96

mtz82r96

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 144 postów

Napisany 25 czerwiec 2014 - 19:58

Elektronarzędzia do warsztatu Co sądzicie o narzędziach firmy JCB? Widziałem ostatnio w sklepie, że dają na wiertarki 5 lat gwarancji. Ceny też sporo niższe od Makity.

Edytowany przez mtz82r96, 25 czerwiec 2014 - 20:01.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#120 Share bratrolnika

bratrolnika

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 961 postów

Napisany 26 czerwiec 2014 - 06:48

Dla mnie Makita jest za droga. Tak samo zresztą Bosch. Dobre sprzęty, ale porównywalnej jakości można znaleźć w lepszej cenie. Przynajmniej u mnie tak było, nie mam nic do zarzucenia swoim elektronarzędziom. Pewnie zresztą wśród tych drogich zdarzają się jakieś nieudane egzemplarze.

po kilku akcjach z tańszym sprzętem, który popsuł się akurat wtedy kiedy był najbardziej potrzebny postanowiłem się wyposażyć tak jak pisałem powyżej w narzędzia Makita/Hitachi i od trzech lat nie dokupuję sprzętu, przynajmniej takiego który już mam