Skocz do zawartości

Zdjęcie

Elektronarzędzia do warsztatu

230 odpowiedzi na ten temat

#61 Share nowakowski

nowakowski

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 12 wrzesień 2009 - 21:03

Elektronarzędzia do warsztatu Witam,
Ja bym na pierwszym miejscu postawił na równi Hilti i DeWalta, chociaz Hilti ceny ma kosmiczne.
Dobre też są Makity, polskie Celmy są nie do zdarcia. Szlifierki - wiertarki - wkrÄ�tarki - Wnarzedzia.pl
Z tańszych można kupić Blaukraft, ale tylko linię Profi oraz Ferm. Tu możesz porównać ceny.

Nie brałbym natomiast Boscha, bo jest drogi, a coraz gorszy. Unikałbym także Skil (dla amatorów) oraz różnych Pansam, i noname.
Pozdrawiam

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Elektronarzędzia do warsztatu Dzisiaj, 13:53
  •  

#62 Share erni

erni

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 95 postów

Napisany 26 styczeń 2010 - 15:39

Elektronarzędzia do warsztatu witam wszystkich:) stoje wlasnie przed zakupem szlifierki stolowej, jakie polecacie bo jest ich tyle i nie sztuka szybko kupic:) ma byc w miare silna i solidna , uzywana bedzie dla wlasnych potrzeb. Fundusz jaki prezeznaczam to do 300zl:) z gory dzikuje i pozdrawiam

#63 Share robertbara

robertbara

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2381 postów

Napisany 26 styczeń 2010 - 19:23

Elektronarzędzia do warsztatu Na dzień dzisiejszy polecam Makitę i w te narzędzia teraz inwestuję.

Black Deckera szlifierkę kątową miałem 10 lat i dopiero teraz się rozwaliła, atak poszedł. Co do Boscha to łatwo trafić na podróbę.

#64 Share bialy1989

bialy1989

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 260 postów

Napisany 26 styczeń 2010 - 23:36

Elektronarzędzia do warsztatu Za 300 zł to chyba jedynie jakąś chińską kupisz.

#65 Share erni

erni

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 95 postów

Napisany 27 styczeń 2010 - 09:41

Elektronarzędzia do warsztatu hmm to dajcie jakies przyklady:) to w takim razie bede musial podniesc limit:)

#66 Share ElektronarzedziaStar

ElektronarzedziaStar

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 16 luty 2010 - 11:41

Elektronarzędzia do warsztatu W sprawie reklamy prosze pisac do admina- @yacenty

Edytowany przez Matey, 16 luty 2010 - 15:13.

#67 Share ElektronarzedziaStar

ElektronarzedziaStar

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 20 luty 2010 - 16:19

witam wszystkich:) stoje wlasnie przed zakupem szlifierki stolowej, jakie polecacie bo jest ich tyle i nie sztuka szybko kupic:) ma byc w miare silna i solidna , uzywana bedzie dla wlasnych potrzeb. Fundusz jaki prezeznaczam to do 300zl:) z gory dzikuje i pozdrawiam

Myśle, że kwota którą chcesz przeznaczyć na szlifierkę stołową w zupełności wystarczy. Polecam szlifierkę stołową Makita, model GB602W 250W. Wystarczy 300 zł i jeszcze zostanie parę groszy aby opić nowy zakup. ;[

#68 Share murtek

murtek

John Deere

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 2150 postów

Napisany 20 luty 2010 - 19:20

Elektronarzędzia do warsztatu Ja również polecam sprzęt firmy Makita. Mam wiertarkę (nie jest zbytnio mocna, chyba 800 W) ale nie ma prawa stanąć. Cena niestety niska nie jest (coś ok 300- 400 zł), a co do szlifierek kątowych polecam firmę Macallister (stosunkowo niedrogie i super się sprawuję). Wcześniej miałem Black Decker i też złego słowa nie mogą powiedzieć. Natomiast nie kupuję już Boscha (wg mnie nie jest już taki dobry) natomiast kupuję tańsze i "dożynam" a jak się zepsuje idę do sklepu po następną (tak aż 3 razy), a po raz 4 oddaje i biorę najwyżej pieniądze. ;[
CZĘŚCI ZAMIENNE, OLEJE, FILTRY JOHN DEERE, CASE, STEYR, NEW HOLLAND, MANITOU, VADERSTAD, HORSCH, LEMKEN, KOCKERLING, POTTINGER, HARDI, MASCHIO GASPARDO, FARMET. NISKIE CENY ORAZ SZYBKA WYSYŁKA (18 ZŁ) TEL. 697 970 169 e-mail: m_martka@osadkowski-cebulski.pl

#69 Share GABBER85

GABBER85

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 217 postów
  • Zainteresowania:Ciągniki rolnicze, muzyka, bud, dziewczyny z fajnymi tyłkami...

Napisany 21 luty 2010 - 19:50

Elektronarzędzia do warsztatu no ja jade na makicie i skilu-taki tańszy bosch,jestem zadowolony, ale z tymi boschami to przeróżnie jest te starsze to są bardzo dobre- wg mnie, ale nowe to różnie, w sumie cena/jakość to chyba makita...

>>>>>> 

#70 Share ElektronarzedziaStar

ElektronarzedziaStar

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 21 luty 2010 - 22:10

Elektronarzędzia do warsztatu Bosch znana marka, ale ja już się pogubiłem: niebieski, zielony. I na podróbkę można trafić. Trzeba się zastanowić czy warto ryzykować :P

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#71 Share marek1977

marek1977

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 709 postów
  • Zainteresowania:kierowca C+E

Napisany 17 kwiecień 2010 - 18:14

Bosch znana marka, ale ja już się pogubiłem: niebieski, zielony. I na podróbkę można trafić. Trzeba się zastanowić czy warto ryzykować ;)

Niebieski jest profesjonalny,a zielony dla majsterkowiczów.Sprzęt kupuje się u autoryzowanych sprzedawców, a nie na bazarach!!!,potem sprzęt rejestrujesz w Bosch Polska przez internet i jeśli jest coś nie tak z legalnością to masz prawo zwrotu towaru w ciągu 7 dni bez podania przyczyny.To samo tyczy się sprzedaży internetowej.

#72 Share piotrek1969

piotrek1969

Nowicjusz

• userphoto
  • Members
  • Pip
  • 20 postów

Napisany 15 czerwiec 2010 - 09:07

Elektronarzędzia do warsztatu Jeśli elektronarzędzia BOSCH to tylko seria niebieska profesjonalna. Zielona owszem ale do spokojnej o okazjonalnej roboty. Jak ma być tanie i dobre można brać pod uwagę również MAKITĘ. BDB sprzęt choć nieco droższy robi PROTOOL.

#73 Share tomasek tomasek

tomasek
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 23 czerwiec 2010 - 11:49

Elektronarzędzia do warsztatu ja tam jestem za narzedziami firm Makita, Dewalt i Metabo

#74 Share samczyk1991

samczyk1991

Technik mechanik

• Members
  • PipPipPip
  • 1058 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,a w szczególności jej mechanizacja.

Napisany 23 czerwiec 2010 - 19:51

Elektronarzędzia do warsztatu Tato będąc w Norwegii kupił używkę 2 letnią wkrętarkę milwaukee za 500zł. W skład wchodziła wkrętarka, walizka, 2 akumulatory 18V, ładowarka i jakieś gadżety.
Skubana mocna jest, wkręty łamie bez problemu, jak tato złapał za wkrętarkę, a ja dwoma rękoma za główkę to mi ręce wykręciło. Mieszaliśmy nią zaprawę murarską i nawet się nie grzała. Akumulatory mimo, że ponad 2 letnie dobrze trzymają prąd. Sprzęt naprawdę godny polecenia, tylko drogi Dodany obrazek
Wieczny kawaler ;)

#75 Share Arek

Arek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3538 postów

Napisany 23 czerwiec 2010 - 22:22

Elektronarzędzia do warsztatu Mam przecinarkę milwaukee i jak na razie sprzęt nie do zajechania, tnie wszystko ;) Jedyna wada to wysoka cena ale w tym przypadku zdecydowanie jakość idzie w parze z ceną :)

#76 Share KAROL4

KAROL4

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 530 postów

Napisany 23 czerwiec 2010 - 22:33

Elektronarzędzia do warsztatu Trochę popracowalem za "miedzą" i mam przekonanie tylko do DE WALLT, wkrętarki XRP-3 z bateriami 18v, 3ah -super i piły zajeb...e precyzyjne.(Tylko nie wspomnę o cenie)

#77 Share wierzba1272

wierzba1272

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 258 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, Elektryka

Napisany 27 lipiec 2010 - 16:41

Elektronarzędzia do warsztatu No tak wiadomo. że porządny sprzęt np. Makita musi kosztować. Ja ostatnio używam elektronarzędzi Einchell a teraz nazywają się Bavaria. Szlifierka kątowa 800W kosztuje ok. 80-90zł i wytrzymuje ok roku. Ale po oddaniu na gwarancje nieważne co jest, nawet mogą być zużyte szczotki, to przysyłają zawsze fabrycznie nową, a nie naprawianą. Tak więc jedna kątówka wystarcza no ok 3 lata. A gdybym kupił taką za 350zł to nie wiem czy wytrzymała by mi 12lat.
UDZIELAM PORAD TYLKO NA FORUM!!!
JEŻELI POMOGŁEM, KLIKNIJ ZIELONĄ STRZAŁKĘ!!!

#78 Share Arek

Arek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3538 postów

Napisany 27 lipiec 2010 - 18:19

Elektronarzędzia do warsztatu A jak intensywnie używasz tej szlifierki? Bo u mnie ten szajs nie wytrzymał 30 minut pracy.

#79 Share wierzba1272

wierzba1272

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 258 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, Elektryka

Napisany 28 lipiec 2010 - 09:54

Elektronarzędzia do warsztatu Trudno określić, jak intensywnie jest użytkowana. Wiadomo w gospodarstwie zawsze jest cos do zrobienia. To trzeba poremntowac płoty czy karmiki w szopie, to przy ciągniku czy maszynach cos przyspawać bo sie urwie, to coś tam w garażu się robi. Także trochę się nachodzi.
UDZIELAM PORAD TYLKO NA FORUM!!!
JEŻELI POMOGŁEM, KLIKNIJ ZIELONĄ STRZAŁKĘ!!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#80 Share WojtekZF

WojtekZF

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 34 postów

Napisany 05 wrzesień 2010 - 10:56

Elektronarzędzia do warsztatu Słuchajcie może głupie pytanie, ale jaka może być przyczyna grzania się szlifierki kątowej? Po protu po chwili pracy załącza się czujnik temperatury i trzeba czekac az wystygnie...

sprzęt w ten deseń http://img826.images.../f/einhell.jpg/