ktos

Elektronarzędzia do warsztatu

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Bamboocha    7

No ale chociaż dobrze spełnia swą role? idą wszystkie śruby do odkręcania ?:) a co do makity to jednak cena nie jest niska, z tymi tańszymi elektronarzędziami jest tak jak sie trafi zazwyczaj bo wiertarki itp tez różnie chodzą , czasem te tańsze pochodzą dłużej jak te droższe. Bo znowu ładować 1200 zł bez mała na taki klucz to też nie mało, żebym miał warsztat to bym sie nie zastanawiał ale jakby miała ta podróbka chodzić to po co przepłacać. Ryzyk fizyk.


http://www.youtube.com/user/michalqaz123 <------ Moje dzieła :)Polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karskr    1

witam ja posiadam szlifierkę kontową firmy einhell global (niby profesional) 950 wat 125mm, kupiona była specjalnie go się szykowała duża robota. Pierwsza wysiadła po pół godzinie pracy wada wirnika spalił się, druga chodziła o dziwo długo nie pamiętam dokładnie coś około 2 miesięcy intensywnego użytkowania w końcu wysiadła przekładnia, trzecia chodzi do dziś czyli już ponad rok ale czuje że jeszcze ze dwa dni i przestanie również przekładnia już się zacina czasem, tą ostatnią na pewno ponad 100 tarcz 125x1 było zużytych. Szlifierki były wymienione na nowe w ciągu 14 dni roboczych muszę powiedzieć że einhell to najlepszy chińczyk z jakim miałem do czynienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam Szlifierkę BOSHA niebieskiego od niedawna,już kilka lat mam wiertarkę Celma i to jest idealny sprzęt czego on już nie wiercił wywiercił tysiące dziur w twardej stali gdy robiłem płot jak ją kupowałem pomyślałem sobie że będzie dobrze jak wytrzyma i wytrzymała i działa do dziś rok temu kupiłem w supermarkecie wiertarkę za 40zł :blink:,na drugi dzień się spaliła.


Podziwiać należy wielkie czyny, a nie wielkie słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karola44    1

Co do wszelakich producentow to naprawde warto sie zainteresowac:

DeWalt

Metabo

Makita

Hitahi Koki

Bosch Niebieski

Do lzejszych prac Celma jak znalazl.

 

Ale nie oszukujmy sie! Zadne narzedzie nie wytrzyma dlugo , gdy jest przesilone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

DeWalt- producent narzedzi do remontow i stolarki

 

Fesstool- producent narzedzi do stolarki (minus to drogie ceny tych maszyn)

 

Makita, Hitachi, Bosch,-producent narzedzi do remontow lepszej jakosci

 

Skil, B&D -producent narzedzi do remontow jako takiej jakosci.

 

(31.03 godz14.05) czy Ja napisalam kolor BOSCHA??? Czy niebieski czy zielony nie rownaja sie MAKICIE, ale ten niby niebieski Bosch jest tylko dobrej jakosci (ale to NIBY)


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oFsik    138

Banan troszkę to pokręciłaś bo niebieski bosch jakościowo jest jak makita a zielony bosch to to samo co skil.




 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

skil to troche podchodzi pod całkowicie majsterkowe elektronarzędzia. makita może sie równać z boschem to troche tak jak fendt i JD.


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oFsik    138

Mi to powiedział gościu który sprzedaje elektronarzędzia a firma skil jest własnością boscha i gość powiedział że to jest to samo co zielony bosch




 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
johny11901    0

jak wiertarki to tylko lepszych firm .ja mam bosch niebieski . ale jeśli chodzi o kątówki to nie opłaca się aż za mocno inwestować .Mam 2 kątówki DWT .(125 i 230) to są nie do zajechania sprzęty jeśli chodzi o roboty gospodarskie ,no bo może gdybym dzien w dzień robił bramy to może i by było różnie chociaż wątpie bo kątówki tej firmy są naprawde dobrze wykonane jak na ich cene .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bob123    0

Według mnie dobra firma bosch professional(niebieski). Kupiłem wiertarkę z einhell i sie zepsuła w 1 miesiąc nie intensywnej pracy może miałem pecha i trafiłem na jakąś nie udaną, każdy może mieć pecha i kupi jakąś nie udany sztukę z każdej firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowakowski    0

Witam,

Ja bym na pierwszym miejscu postawił na równi Hilti i DeWalta, chociaz Hilti ceny ma kosmiczne.

Dobre też są Makity, polskie Celmy są nie do zdarcia. Szlifierki - wiertarki - wkrÄ�tarki - Wnarzedzia.pl

Z tańszych można kupić Blaukraft, ale tylko linię Profi oraz Ferm. Tu możesz porównać ceny.

 

Nie brałbym natomiast Boscha, bo jest drogi, a coraz gorszy. Unikałbym także Skil (dla amatorów) oraz różnych Pansam, i noname.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
erni    2

witam wszystkich:) stoje wlasnie przed zakupem szlifierki stolowej, jakie polecacie bo jest ich tyle i nie sztuka szybko kupic:) ma byc w miare silna i solidna , uzywana bedzie dla wlasnych potrzeb. Fundusz jaki prezeznaczam to do 300zl:) z gory dzikuje i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robertbara    75

Na dzień dzisiejszy polecam Makitę i w te narzędzia teraz inwestuję.

 

Black Deckera szlifierkę kątową miałem 10 lat i dopiero teraz się rozwaliła, atak poszedł. Co do Boscha to łatwo trafić na podróbę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
erni    2

hmm to dajcie jakies przyklady:) to w takim razie bede musial podniesc limit:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich:) stoje wlasnie przed zakupem szlifierki stolowej, jakie polecacie bo jest ich tyle i nie sztuka szybko kupic:) ma byc w miare silna i solidna , uzywana bedzie dla wlasnych potrzeb. Fundusz jaki prezeznaczam to do 300zl:) z gory dzikuje i pozdrawiam

 

 

Myśle, że kwota którą chcesz przeznaczyć na szlifierkę stołową w zupełności wystarczy. Polecam szlifierkę stołową Makita, model GB602W 250W. Wystarczy 300 zł i jeszcze zostanie parę groszy aby opić nowy zakup. ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość murtek   
Gość murtek

Ja również polecam sprzęt firmy Makita. Mam wiertarkę (nie jest zbytnio mocna, chyba 800 W) ale nie ma prawa stanąć. Cena niestety niska nie jest (coś ok 300- 400 zł), a co do szlifierek kątowych polecam firmę Macallister (stosunkowo niedrogie i super się sprawuję). Wcześniej miałem Black Decker i też złego słowa nie mogą powiedzieć. Natomiast nie kupuję już Boscha (wg mnie nie jest już taki dobry) natomiast kupuję tańsze i "dożynam" a jak się zepsuje idę do sklepu po następną (tak aż 3 razy), a po raz 4 oddaje i biorę najwyżej pieniądze. ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GABBER85    1211

no ja jade na makicie i skilu-taki tańszy bosch,jestem zadowolony, ale z tymi boschami to przeróżnie jest te starsze to są bardzo dobre- wg mnie, ale nowe to różnie, w sumie cena/jakość to chyba makita...


>>>>>> 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marek1977    1261

Bosch znana marka, ale ja już się pogubiłem: niebieski, zielony. I na podróbkę można trafić. Trzeba się zastanowić czy warto ryzykować ;)

Niebieski jest profesjonalny,a zielony dla majsterkowiczów.Sprzęt kupuje się u autoryzowanych sprzedawców, a nie na bazarach!!!,potem sprzęt rejestrujesz w Bosch Polska przez internet i jeśli jest coś nie tak z legalnością to masz prawo zwrotu towaru w ciągu 7 dni bez podania przyczyny.To samo tyczy się sprzedaży internetowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrek1969    0

Jeśli elektronarzędzia BOSCH to tylko seria niebieska profesjonalna. Zielona owszem ale do spokojnej o okazjonalnej roboty. Jak ma być tanie i dobre można brać pod uwagę również MAKITĘ. BDB sprzęt choć nieco droższy robi PROTOOL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomasek   
Gość tomasek

ja tam jestem za narzedziami firm Makita, Dewalt i Metabo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samczyk1991    83

Tato będąc w Norwegii kupił używkę 2 letnią wkrętarkę milwaukee za 500zł. W skład wchodziła wkrętarka, walizka, 2 akumulatory 18V, ładowarka i jakieś gadżety.

Skubana mocna jest, wkręty łamie bez problemu, jak tato złapał za wkrętarkę, a ja dwoma rękoma za główkę to mi ręce wykręciło. Mieszaliśmy nią zaprawę murarską i nawet się nie grzała. Akumulatory mimo, że ponad 2 letnie dobrze trzymają prąd. Sprzęt naprawdę godny polecenia, tylko drogi mellow.gif


Wieczny kawaler ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218

Mam przecinarkę milwaukee i jak na razie sprzęt nie do zajechania, tnie wszystko ;) Jedyna wada to wysoka cena ale w tym przypadku zdecydowanie jakość idzie w parze z ceną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez kakus19
      witam chcialbym kupic klucz udarowy na baterie i mam pytanie do uzytkowników jaka moc musi miec taki klucz zeby odkrecic np. dluta od pluga czy elementy robocze od grubera?
      https://domitech.pl/product-pol-20466-Klucz-udarowy-DeWALT-DCF892P2T.html?gad_source=1&gclid=EAIaIQobChMIlZXS05rMhAMVF6hoCR16sgcOEAQYBCABEgK9tvD_BwE
      czy takie cos jest za duze/za male?
    • Przez Ziemas
      Jakie buty ocieplane polecacie do pracy w gospodarstwie. Chodzi mi o buty do pracy w zimie i w oborze. któe wg was są nacieplejsze. mam problem z krążeniem i marzną mi stopy.
    • Przez kingway
      Witam , w racji tego , że mam parę rzeczy pordzewiałych maszyn i wypadało by  je odświeżyć wpadłem na pomysł , żeby je wypiaskować . I tutaj właśnie myślę czy nie zaopatrzyć się właśnie w takie urządzenie albo coś takiego zrobić . Nie  mam o tym pojęcia żadnego także liczę na wasze odpowiedzi . Jedyne co posiadam to sprężarka Van - kompresor i ciekawe czy ciśnienie nie będzie za mało do piaskowania jak coś ? . Widzę , że można kupić sam pistolet do sprężarki , ale czy warto ?  Mam też karchera na zimną wodę , ciśnienie 230 bar. - może dokupić pistolet do tego ?   Dzięki za odpowiedzi .
    • Przez majes
      Witam
      Jak rozebrać lewarek hydrauliczny ze zdjęcia (skamet 16T)? Odkręciłem 6 śrub od odołu ale podstawa nie chce zejść coś ją jeszcze trzyma.


    • Przez Nikkallo
      Jaki polecacie KLUCZ dynamometryczny 1/4" i 1/2"
      do amatorskiego mechanikowania, czasem jakiś rozrząd itp.
      Coś żeby działało i nie zabiło ceną...
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj