Skocz do zawartości

Zdjęcie

Elektronarzędzia do warsztatu

230 odpowiedzi na ten temat

#41 Share DominikKuchniak

DominikKuchniak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 217 postów

Napisany 02 lipiec 2008 - 19:13

Elektronarzędzia do warsztatu wg mnie to tylko DWT, tanie a bardzo mocne i wytrzymałe. ja kupiłem na targu wiertarkę wytrzymała z 5 lat a teraz zużyły sie tryb i ślimak napędzający, wtedy też kupiłem szlifierkę kątową 230mm i zupełnie nic z nią się nie stało a pracowała w metalu, betonie itp polecam, teraz tej marki już na targu nie dostaniecie a jak szukałem w sklepach lub allegro to cena jest ze 3 razy wyższa niż ja płaciłem wtedy bosch itp to cena z 5 razy tyle, a w firmie budowlanej w której pracowałem te sprzęty sie sypały makita i einhell też padały jedynie dewalt się trzymał ale też drogi jest

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Elektronarzędzia do warsztatu Dzisiaj, 02:38
  •  

#42 Share Mechaniki

Mechaniki

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 71 postów

Napisany 20 lipiec 2008 - 10:29

Elektronarzędzia do warsztatu Ja mam wiertarkę marki Celma jest polska produkcja mam ją już kilka lat i bez zarzutów już sporo pracowała z 2 wymieniono w niej szczotki i jest ok, mamy też młot do kucia Celma, poprostu młot nie do zajeżdżenia nie jedna ścianę już przekuł, duża kątówka 230 to też Celma obecnie padły w niej szczotki ale to nic trudnego, Celma cały czas produkuje urządzenia i nie ma kłopotów z częściami, małego kątówkę mamy firmy Power Plus jakaś nowa firma ale jak na razie sprawuje się dobrze, mamy ją już z rok większość pracy to cięcie glazury i terakoty przez ojca ja jakąś robotę robi a tak to służy też do szlifowania powierzchni po spawaniu czy przecinaniu jakiś cienkich metali

#43 Share chaos

chaos

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 20 lipiec 2008 - 12:48

Elektronarzędzia do warsztatu

Jakiej firmy elektronarzędzia (m.in. wiertarka, szlifierka, itp.) są najwytrzymalsze? Mam na myśli urządzenia z linii profesjonalnej, gdzie cena ma drugorzędne znaczenie. Myślę, że na tym forum są osoby co dzień pracujące tego typu urządzeniami więc liczę na ich opinie.

ja bardzo sobie chwale elektronarzedzia marki HILTI kilka mam u siebie i praca jest szybka i wygodna, a co do szlifierek kątowych to mam stara szlifierkę BUŁGAR ciężka jest bo ma metalowa obudowę ale nie do zajechania juz z 20 lat u mnie chodzi i nie ma z nia problemów

#44 Share lopo

lopo

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 48 postów

Napisany 22 lipiec 2008 - 10:59

Elektronarzędzia do warsztatu Ja polecam elektronarzędzia firmy BOSCH które oferują dobra jakość przy rozsądnej cenie, uwaga na podróbki które są nadal spotykane na giełdach samochodowych i targowiskach szczególnie niebieskie serie są masowo podrabiane, kupi ktoś taką podróbkę za cenę oryginału i później twierdzi, że się zawiódł na tej marce.

#45 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 25 październik 2008 - 12:17

Elektronarzędzia do warsztatu U nas sa maszyny z BOSCHA (szlifierka kontowa, wyrzynarka, wiertarka) ze SKILA wiertarka, z CELMY wiertarka, poza tym jeszcze szlifierka doza, 2 wiertarko-mloty na SDS+ i wyrzynarka takie bez firmowe. Do swojego użytku to takie maszyny będą ale do remontu czy prac budowlanych to nawet HILTI zajedziesz. do stolarki super sprzet ma firma DE-WALT albo FESTOOL .
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#46 Share FANIKH

FANIKH

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 29 grudzień 2008 - 00:09

Elektronarzędzia do warsztatu nowa fińska marka IKH na rynku polskim

polecam profesjonalne narzedzia za dobra cene

http://sklep-ikh.pl/oferta-tools-.html

#47 Share Wituś

Wituś

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 40 postów
  • Zainteresowania:Pszczelarstwo. Rolnictwo.

Napisany 20 luty 2009 - 21:42

Elektronarzędzia do warsztatu Ja polecić mogę z czystym sumieniem sprzęt polskiej produkcji a mianowicie marki CELMA. Moich dwóch wujków już kilka lat posiada szlifierki tej marki i mówią że sprzęt nie do zajeżdżenia. Również jak kupiłem szlifierkę tej marki 180mm. Przez mój warsztat przewinęły sie takie marki jak PERLES i EINHEL. Perlesa mam wiertarkę i niech ją szlak trafi był w niej wymieniony już wirnik dwa razy szczotki rozsypał sie udar i uchwyt też jest do wymiany ogólnie szajs. Z einhela miałem myjkę w trakcie pierwszego mycia pociekła pompa i zabrali ją do serwisu do niemiec i narazie czekam bo gość nie jeździ teraz po towar do niemiec. Ogólnie teraz będę kupował sprzęt tylko z celmy. Lepiej dać polakom zarobić. Moim zdaniem o swoje trzeba dbać bo nikt nam o to nie zadba.

#48 Share Bamboocha

Bamboocha

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 492 postów

Napisany 25 luty 2009 - 20:40

Elektronarzędzia do warsztatu http://www.allegro.p...50nm_1050w.html a co powiecie o tym warto w to inwestować? ma ktoś podobny tej mocy ?
http://www.youtube.c...er/michalqaz123 <------ Moje dzieła :)Polecam!!!

#49 Share zorzyk2

zorzyk2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3403 postów

Napisany 25 luty 2009 - 22:13

Elektronarzędzia do warsztatu Za załączonych rozmiarów nasadek wnioskuję, że cudów nie będzie.

#50 Share deer

deer

gleboryjca

• V.I.P.
  • rank
  • 1279 postów

Napisany 25 luty 2009 - 23:12

Elektronarzędzia do warsztatu Mam klucz o takich samych parametrach, makity - kosztował 10 razy tyle co ten z linka.

Także wybór należy do Ciebie.
BŁOGOSŁAWIENI CI, KTÓRZY NIE MAJĄ NIC DO POWIEDZENIA I NIE UBIERAJĄ TEGO W SŁOWA

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#51 Share Bamboocha

Bamboocha

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 492 postów

Napisany 25 luty 2009 - 23:23

Elektronarzędzia do warsztatu No ale chociaż dobrze spełnia swą role? idą wszystkie śruby do odkręcania ?:) a co do makity to jednak cena nie jest niska, z tymi tańszymi elektronarzędziami jest tak jak sie trafi zazwyczaj bo wiertarki itp tez różnie chodzą , czasem te tańsze pochodzą dłużej jak te droższe. Bo znowu ładować 1200 zł bez mała na taki klucz to też nie mało, żebym miał warsztat to bym sie nie zastanawiał ale jakby miała ta podróbka chodzić to po co przepłacać. Ryzyk fizyk.
http://www.youtube.c...er/michalqaz123 <------ Moje dzieła :)Polecam!!!

#52 Share karskr

karskr

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 27 marzec 2009 - 21:13

Elektronarzędzia do warsztatu witam ja posiadam szlifierkę kontową firmy einhell global (niby profesional) 950 wat 125mm, kupiona była specjalnie go się szykowała duża robota. Pierwsza wysiadła po pół godzinie pracy wada wirnika spalił się, druga chodziła o dziwo długo nie pamiętam dokładnie coś około 2 miesięcy intensywnego użytkowania w końcu wysiadła przekładnia, trzecia chodzi do dziś czyli już ponad rok ale czuje że jeszcze ze dwa dni i przestanie również przekładnia już się zacina czasem, tą ostatnią na pewno ponad 100 tarcz 125x1 było zużytych. Szlifierki były wymienione na nowe w ciągu 14 dni roboczych muszę powiedzieć że einhell to najlepszy chińczyk z jakim miałem do czynienia

#53 Share masseyferguson6140

masseyferguson6140

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1432 postów

Napisany 28 marzec 2009 - 15:47

Elektronarzędzia do warsztatu Ja posiadam Szlifierkę BOSHA niebieskiego od niedawna,już kilka lat mam wiertarkę Celma i to jest idealny sprzęt czego on już nie wiercił wywiercił tysiące dziur w twardej stali gdy robiłem płot jak ją kupowałem pomyślałem sobie że będzie dobrze jak wytrzyma i wytrzymała i działa do dziś rok temu kupiłem w supermarkecie wiertarkę za 40zł :blink:,na drugi dzień się spaliła.
Podziwiać należy wielkie czyny, a nie wielkie słowa

#54 Share karola44

karola44

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 404 postów

Napisany 31 marzec 2009 - 09:04

Elektronarzędzia do warsztatu Co do wszelakich producentow to naprawde warto sie zainteresowac:
DeWalt
Metabo
Makita
Hitahi Koki
Bosch Niebieski
Do lzejszych prac Celma jak znalazl.

Ale nie oszukujmy sie! Zadne narzedzie nie wytrzyma dlugo , gdy jest przesilone.

#55 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 31 marzec 2009 - 12:44

Elektronarzędzia do warsztatu DeWalt- producent narzedzi do remontow i stolarki

Fesstool- producent narzedzi do stolarki (minus to drogie ceny tych maszyn)

Makita, Hitachi, Bosch,-producent narzedzi do remontow lepszej jakosci

Skil, B&D -producent narzedzi do remontow jako takiej jakosci.

(31.03 godz14.05) czy Ja napisalam kolor BOSCHA??? Czy niebieski czy zielony nie rownaja sie MAKICIE, ale ten niby niebieski Bosch jest tylko dobrej jakosci (ale to NIBY)
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#56 Share oFsik

oFsik

Moc dostarcza Zetor

• Members
  • PipPipPip
  • 1780 postów

Napisany 31 marzec 2009 - 12:53

Elektronarzędzia do warsztatu Banan troszkę to pokręciłaś bo niebieski bosch jakościowo jest jak makita a zielony bosch to to samo co skil.
Zetor is power
power is Zetor

Zapraszam do obejrzenia moich filmików http://pl.youtube.com/user/oFsik53

#57 Share zetor

zetor

Moderator bez Pola... ;)

• V.I.P.
  • rank
  • 1830 postów

Napisany 31 marzec 2009 - 13:56

Elektronarzędzia do warsztatu skil to troche podchodzi pod całkowicie majsterkowe elektronarzędzia. makita może sie równać z boschem to troche tak jak fendt i JD.

Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

#58 Share oFsik

oFsik

Moc dostarcza Zetor

• Members
  • PipPipPip
  • 1780 postów

Napisany 31 marzec 2009 - 14:04

Elektronarzędzia do warsztatu Mi to powiedział gościu który sprzedaje elektronarzędzia a firma skil jest własnością boscha i gość powiedział że to jest to samo co zielony bosch
Zetor is power
power is Zetor

Zapraszam do obejrzenia moich filmików http://pl.youtube.com/user/oFsik53

#59 Share johny11901

johny11901

Użytkownik

• userphoto
  • Members
  • PipPip
  • 71 postów
  • Zainteresowania:technika rolnicza. motoryzacja ,mechanika ,

Napisany 03 maj 2009 - 09:11

Elektronarzędzia do warsztatu jak wiertarki to tylko lepszych firm .ja mam bosch niebieski . ale jeśli chodzi o kątówki to nie opłaca się aż za mocno inwestować .Mam 2 kątówki DWT .(125 i 230) to są nie do zajechania sprzęty jeśli chodzi o roboty gospodarskie ,no bo może gdybym dzien w dzień robił bramy to może i by było różnie chociaż wątpie bo kątówki tej firmy są naprawde dobrze wykonane jak na ich cene .

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#60 Share bob123

bob123

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 30 postów

Napisany 05 czerwiec 2009 - 13:32

Elektronarzędzia do warsztatu Według mnie dobra firma bosch professional(niebieski). Kupiłem wiertarkę z einhell i sie zepsuła w 1 miesiąc nie intensywnej pracy może miałem pecha i trafiłem na jakąś nie udaną, każdy może mieć pecha i kupi jakąś nie udany sztukę z każdej firmy.