ktos

Elektronarzędzia do warsztatu

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
oFsik    138

Ja ostatnio kupiłem szlifierkę skil (na licencji boscha) i jak na razie bez zarzutów. Moim zdaniem najlepsza firma to bosch(niebieski profesjonalny).




 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zagi    0

Bosha już nigdy więcej nie kupie /nawet tego niebieskiego/. Mam wiertarkę i szlifierkę DWT i jestem z nich bardzo zadowolony a pracują nie mało. Rzadko można spotkać tą markę, macie coś z tej firmy, jak wam się sprawuje?


 

Sikajac z wiatrem idziesz na łatwizne!

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JD1052    206

Bardzo dobra firma elektronarzędzi to amerykańska firma De Walt oraz niemiecka Makita, ja akurat posiadam narzędzia firmy Blaukraft i sobie je chwale. B) Tylko ceny tych narzędzi... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
endrju00711    11

Makita nie do zdarcia , a tak nie w temacie to wysłużonym narzędziem jest pneumatyczny klucz , tym narzędziem to bizona naprawiamy trzy razy szybciej , a wszyscy patrzą jak my to tak szybko zrobiliśmy , tak w nawiasie to marzy mi się jeszcze hydrauliczny ściągacz , nie wie czasami ktoś gdzie za przystępną cenę takie coś mogę nabyć , tak do 600 zł , z góry dziękuje . B) :):)

 

Pozdro : endrju00711

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4
Bardzo dobra firma elektronarzędzi to amerykańska frma De Walt oraz niemiecka Makita, ja akurat posiadam narzędzia firmy Blaukraft i sobie je chwale. B) Tylko ceny tych narzedzi... :)

 

makita w żadnym wypadku nie jest niemiecka. ta firma pochodzi z Japonii, a co do jej jakości też słyszałem o niej wiele dobrych rzeczy, nawet wujek ma piłe spalinową od nich i kilka sezonów już śmiga bez awarii


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

najlepsze wiertarki i narzedzia robi firma hilti poniewz w wawie na wszystkich budowach robia tym sprzetem ale tez nie jest tani...za dobry sprzet trza zaplacic


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
morowa91    6

Najlepsze elektro narzędzie według mnie produkuje BOSCH, ale w moim warsztacie znajdzie się dużo sprzętów EINHELL-a i też nienarzekam i są dużo tańsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peres100   
Gość peres100

a ktora marka jest lepsza SKIL czy DWT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyk514    2

U mnie to ojciec lubi się bawić w stolarza wszystkie narzędzia mamy firmy Einhell na początku kupiliśmy tylko wiertarkę tej firmy okazała się dobrym sprzętem potem ojciec zainwestował w inne narzędzia tej firmy wyrzynarka czyszczarka szlifierka itp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcinC360    33

Ja zakupiłem niedawno szlifierkę kontową Einhell 2000Watt tarcza 230mm. Jest w fazie testów ;) Tania bo 190 mnie kosztowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktos    0

Od miesiąca mam do pomocy Boschowi szlifierkę kątową 115 mm z De Walta, przekładnia cicho pracuje- wrażenia lepsze niż z pracy Boscha 115. Tyle, że cena również lepsza niż boscha:(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218

Mam 3 narzędzia z niebieskiej linii boscha, przecinarka kątowa 1900W nie do zajechania, ma 10lat i cięła już chyba wszystko, szyny tregry, ceowniki i sprawuje się bardzo dobrze, jedynie blokada już słabo trzyma. Małą kątówkę mam od jakiś dwóch lat i jak narazie nie narzekam. Wiertarkę jedną zamęczyłem ale dlatego że był wiercone wiertłem 12mm w grubych płaskownikach, była przeciążona i wysiadła, poza tym bardzo dobry sprzęt z bardzo dobrą główką samozaciskową :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wg mnie to tylko DWT, tanie a bardzo mocne i wytrzymałe. ja kupiłem na targu wiertarkę wytrzymała z 5 lat a teraz zużyły sie tryb i ślimak napędzający, wtedy też kupiłem szlifierkę kątową 230mm i zupełnie nic z nią się nie stało a pracowała w metalu, betonie itp polecam, teraz tej marki już na targu nie dostaniecie a jak szukałem w sklepach lub allegro to cena jest ze 3 razy wyższa niż ja płaciłem wtedy bosch itp to cena z 5 razy tyle, a w firmie budowlanej w której pracowałem te sprzęty sie sypały makita i einhell też padały jedynie dewalt się trzymał ale też drogi jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mechaniki    5

Ja mam wiertarkę marki Celma jest polska produkcja mam ją już kilka lat i bez zarzutów już sporo pracowała z 2 wymieniono w niej szczotki i jest ok, mamy też młot do kucia Celma, poprostu młot nie do zajeżdżenia nie jedna ścianę już przekuł, duża kątówka 230 to też Celma obecnie padły w niej szczotki ale to nic trudnego, Celma cały czas produkuje urządzenia i nie ma kłopotów z częściami, małego kątówkę mamy firmy Power Plus jakaś nowa firma ale jak na razie sprawuje się dobrze, mamy ją już z rok większość pracy to cięcie glazury i terakoty przez ojca ja jakąś robotę robi a tak to służy też do szlifowania powierzchni po spawaniu czy przecinaniu jakiś cienkich metali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chaos    0
Jakiej firmy elektronarzędzia (m.in. wiertarka, szlifierka, itp.) są najwytrzymalsze? Mam na myśli urządzenia z linii profesjonalnej, gdzie cena ma drugorzędne znaczenie. Myślę, że na tym forum są osoby co dzień pracujące tego typu urządzeniami więc liczę na ich opinie.

ja bardzo sobie chwale elektronarzedzia marki HILTI kilka mam u siebie i praca jest szybka i wygodna, a co do szlifierek kątowych to mam stara szlifierkę BUŁGAR ciężka jest bo ma metalowa obudowę ale nie do zajechania juz z 20 lat u mnie chodzi i nie ma z nia problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lopo    0

Ja polecam elektronarzędzia firmy BOSCH które oferują dobra jakość przy rozsądnej cenie, uwaga na podróbki które są nadal spotykane na giełdach samochodowych i targowiskach szczególnie niebieskie serie są masowo podrabiane, kupi ktoś taką podróbkę za cenę oryginału i później twierdzi, że się zawiódł na tej marce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

U nas sa maszyny z BOSCHA (szlifierka kontowa, wyrzynarka, wiertarka) ze SKILA wiertarka, z CELMY wiertarka, poza tym jeszcze szlifierka doza, 2 wiertarko-mloty na SDS+ i wyrzynarka takie bez firmowe. Do swojego użytku to takie maszyny będą ale do remontu czy prac budowlanych to nawet HILTI zajedziesz. do stolarki super sprzet ma firma DE-WALT albo FESTOOL .


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wituś    1

Ja polecić mogę z czystym sumieniem sprzęt polskiej produkcji a mianowicie marki CELMA. Moich dwóch wujków już kilka lat posiada szlifierki tej marki i mówią że sprzęt nie do zajeżdżenia. Również jak kupiłem szlifierkę tej marki 180mm. Przez mój warsztat przewinęły sie takie marki jak PERLES i EINHEL. Perlesa mam wiertarkę i niech ją szlak trafi był w niej wymieniony już wirnik dwa razy szczotki rozsypał sie udar i uchwyt też jest do wymiany ogólnie szajs. Z einhela miałem myjkę w trakcie pierwszego mycia pociekła pompa i zabrali ją do serwisu do niemiec i narazie czekam bo gość nie jeździ teraz po towar do niemiec. Ogólnie teraz będę kupował sprzęt tylko z celmy. Lepiej dać polakom zarobić. Moim zdaniem o swoje trzeba dbać bo nikt nam o to nie zadba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zorzyk2    56

Za załączonych rozmiarów nasadek wnioskuję, że cudów nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deer    180

Mam klucz o takich samych parametrach, makity - kosztował 10 razy tyle co ten z linka.

 

Także wybór należy do Ciebie.


BŁOGOSŁAWIENI CI, KTÓRZY NIE MAJĄ NIC DO POWIEDZENIA I NIE UBIERAJĄ TEGO W SŁOWA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez kakus19
      witam chcialbym kupic klucz udarowy na baterie i mam pytanie do uzytkowników jaka moc musi miec taki klucz zeby odkrecic np. dluta od pluga czy elementy robocze od grubera?
      https://domitech.pl/product-pol-20466-Klucz-udarowy-DeWALT-DCF892P2T.html?gad_source=1&gclid=EAIaIQobChMIlZXS05rMhAMVF6hoCR16sgcOEAQYBCABEgK9tvD_BwE
      czy takie cos jest za duze/za male?
    • Przez Ziemas
      Jakie buty ocieplane polecacie do pracy w gospodarstwie. Chodzi mi o buty do pracy w zimie i w oborze. któe wg was są nacieplejsze. mam problem z krążeniem i marzną mi stopy.
    • Przez kingway
      Witam , w racji tego , że mam parę rzeczy pordzewiałych maszyn i wypadało by  je odświeżyć wpadłem na pomysł , żeby je wypiaskować . I tutaj właśnie myślę czy nie zaopatrzyć się właśnie w takie urządzenie albo coś takiego zrobić . Nie  mam o tym pojęcia żadnego także liczę na wasze odpowiedzi . Jedyne co posiadam to sprężarka Van - kompresor i ciekawe czy ciśnienie nie będzie za mało do piaskowania jak coś ? . Widzę , że można kupić sam pistolet do sprężarki , ale czy warto ?  Mam też karchera na zimną wodę , ciśnienie 230 bar. - może dokupić pistolet do tego ?   Dzięki za odpowiedzi .
    • Przez majes
      Witam
      Jak rozebrać lewarek hydrauliczny ze zdjęcia (skamet 16T)? Odkręciłem 6 śrub od odołu ale podstawa nie chce zejść coś ją jeszcze trzyma.


    • Przez Nikkallo
      Jaki polecacie KLUCZ dynamometryczny 1/4" i 1/2"
      do amatorskiego mechanikowania, czasem jakiś rozrząd itp.
      Coś żeby działało i nie zabiło ceną...
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj