Skocz do zawartości

Zdjęcie

Elektronarzędzia do warsztatu

230 odpowiedzi na ten temat

#21 Share kposy

kposy

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 297 postów

Napisany 21 luty 2008 - 07:35

Elektronarzędzia do warsztatu JCB i angielski STANLEY..no i tez BOSCH
Ja mam narzedzia tylko z tych firm i sa nie do zdarcia...naprawde 100% pewniaki

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Elektronarzędzia do warsztatu Dzisiaj, 13:14
  •  

#22 Share zetor

zetor

Moderator bez Pola... ;)

• V.I.P.
  • rank
  • 1830 postów

Napisany 21 luty 2008 - 14:57

Elektronarzędzia do warsztatu ja od siebie dodam że mocny sprzęt a szczegolnie jesli idzie o szlifierki robi metabo.moj ojciec robił tym w niemczech i orało to dniowke roboty dzien w dzien i nic temu nie było i mowi ze przez 2 lata jak tam był żadna nie padła.były to duże szlifierki na 230mm tarcze.popre też poprzedników: bosch robi sprzęt niedozajechania.szczególnie te profesjonalne serie

Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

#23 Share wlodiw

wlodiw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 715 postów

Napisany 23 luty 2008 - 12:11

Elektronarzędzia do warsztatu Uważałem zawsze boscha, ale ostatnio mam wszystko Einhella bo przekonali mnie do niego goście którzy wykańczali mi mieszkanie i fakt sprzęt jest nie drogi, a bardzo wytrzymały. To ponoć coś takiego jak nasza Celma, tylko to dawna firma NRD-owska, też na licencji Boscha

#24 Share zetor

zetor

Moderator bez Pola... ;)

• V.I.P.
  • rank
  • 1830 postów

Napisany 23 luty 2008 - 22:32

Elektronarzędzia do warsztatu a ja własnie nie mam przekonanania do einhella.mam ich wiertarke i moze nie tak silnik bo chodzi dobrze ale uchwyt jest tak dziadowski ze aż strach.
dla odmiany od dawien dawna mamy 2 duze młoty udarowe celmy jeden z wierceniem i to są dopiero maszyny nie do zjechania.rozerbralismy nimi poł stodoły łacznie z kuciem fundametu i mase drobniejszych rzeczy i dalej chodzą bez zająknięcia...

A-Mount Alpha user

#25 Share fordtw15

fordtw15

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 143 postów

Napisany 23 luty 2008 - 22:58

Elektronarzędzia do warsztatu ja posiadam wiertarki, flekse duza i mala(szlifierka katowa) firm metabo, bosch i bardzo chwale te firmy, polecam jeszcze hilti, hitachi- bardzo dobre firmy. Cena tego sprzetu mowi za siebie...
mialem kiedys flekse mala skila, moze nie jest to najlepsza firma ale spisywala sie dobrze i nie ciela wcale takich cienkich blach. Chodzila pare ladnych latek az pozyczylem znajomemu i ja wykonczyl... takze teraz nie pozyczam elektronarzedzi

mam jeszcze wkretarki dewalta i blac deckera i tez nie narzekam

#26 Share wsk125ccm

wsk125ccm

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1258 postów

Napisany 23 luty 2008 - 23:05

Elektronarzędzia do warsztatu nie pisz posta pod postem, używaj opcji EDIT

#27 Share oFsik

oFsik

Moc dostarcza Zetor

• Members
  • PipPipPip
  • 1780 postów

Napisany 24 luty 2008 - 10:27

Elektronarzędzia do warsztatu Ja ostatnio kupiłem szlifierkę skil (na licencji boscha) i jak na razie bez zarzutów. Moim zdaniem najlepsza firma to bosch(niebieski profesjonalny).
Zetor is power
power is Zetor

Zapraszam do obejrzenia moich filmików http://pl.youtube.com/user/oFsik53

#28 Share zagi

zagi

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 35 postów

Napisany 28 kwiecień 2008 - 14:59

Elektronarzędzia do warsztatu Bosha już nigdy więcej nie kupie /nawet tego niebieskiego/. Mam wiertarkę i szlifierkę DWT i jestem z nich bardzo zadowolony a pracują nie mało. Rzadko można spotkać tą markę, macie coś z tej firmy, jak wam się sprawuje?
Sikajac z wiatrem idziesz na łatwizne!

#29 Share JD1052

JD1052

Slůnzok

• Members
  • PipPipPip
  • 1192 postów

Napisany 28 kwiecień 2008 - 16:32

Elektronarzędzia do warsztatu Bardzo dobra firma elektronarzędzi to amerykańska firma De Walt oraz niemiecka Makita, ja akurat posiadam narzędzia firmy Blaukraft i sobie je chwale. B) Tylko ceny tych narzędzi... :)

#30 Share endrju00711

endrju00711

Rolnik - Lotnik :D

• Members
  • PipPipPip
  • 853 postów

Napisany 28 kwiecień 2008 - 20:12

Elektronarzędzia do warsztatu Makita nie do zdarcia , a tak nie w temacie to wysłużonym narzędziem jest pneumatyczny klucz , tym narzędziem to bizona naprawiamy trzy razy szybciej , a wszyscy patrzą jak my to tak szybko zrobiliśmy , tak w nawiasie to marzy mi się jeszcze hydrauliczny ściągacz , nie wie czasami ktoś gdzie za przystępną cenę takie coś mogę nabyć , tak do 600 zł , z góry dziękuje . B) :) :)

Pozdro : endrju00711

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31 Share zetor

zetor

Moderator bez Pola... ;)

• V.I.P.
  • rank
  • 1830 postów

Napisany 28 kwiecień 2008 - 21:15

Bardzo dobra firma elektronarzędzi to amerykańska frma De Walt oraz niemiecka Makita, ja akurat posiadam narzędzia firmy Blaukraft i sobie je chwale. B) Tylko ceny tych narzedzi... :)

makita w żadnym wypadku nie jest niemiecka. ta firma pochodzi z Japonii, a co do jej jakości też słyszałem o niej wiele dobrych rzeczy, nawet wujek ma piłe spalinową od nich i kilka sezonów już śmiga bez awarii

A-Mount Alpha user

#32 Share peres100 peres100

peres100
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 05 maj 2008 - 19:54

Elektronarzędzia do warsztatu spalila mi sie szlifierka i musze kupic nowa co myslicie o tej
http://www.allegro.p...osch_torba.html

#33 Share bartus16

bartus16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1285 postów

Napisany 05 maj 2008 - 20:31

Elektronarzędzia do warsztatu najlepsze wiertarki i narzedzia robi firma hilti poniewz w wawie na wszystkich budowach robia tym sprzetem ale tez nie jest tani...za dobry sprzet trza zaplacic
Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

#34 Share morowa91

morowa91

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 454 postów

Napisany 05 maj 2008 - 20:41

Elektronarzędzia do warsztatu Najlepsze elektro narzędzie według mnie produkuje BOSCH, ale w moim warsztacie znajdzie się dużo sprzętów EINHELL-a i też nienarzekam i są dużo tańsze :)

#35 Share peres100 peres100

peres100
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 06 maj 2008 - 16:23

Elektronarzędzia do warsztatu a ktora marka jest lepsza SKIL czy DWT

#36 Share oFsik

oFsik

Moc dostarcza Zetor

• Members
  • PipPipPip
  • 1780 postów

Napisany 06 maj 2008 - 16:40

spalila mi sie szlifierka i musze kupic nowa co myslicie o tej
http://www.allegro.p...osch_torba.html

Mam taką i jak na razie spisuje się bardzo dobrze urwała się tylko blokada ale wymienili w ramach gwarancji. :)
Zetor is power
power is Zetor

Zapraszam do obejrzenia moich filmików http://pl.youtube.com/user/oFsik53

#37 Share Kamyk514

Kamyk514

Rolnik Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1575 postów

Napisany 06 maj 2008 - 19:27

Elektronarzędzia do warsztatu U mnie to ojciec lubi się bawić w stolarza wszystkie narzędzia mamy firmy Einhell na początku kupiliśmy tylko wiertarkę tej firmy okazała się dobrym sprzętem potem ojciec zainwestował w inne narzędzia tej firmy wyrzynarka czyszczarka szlifierka itp :)

#38 Share MarcinC360

MarcinC360

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 335 postów

Napisany 20 czerwiec 2008 - 21:36

Elektronarzędzia do warsztatu Ja zakupiłem niedawno szlifierkę kontową Einhell 2000Watt tarcza 230mm. Jest w fazie testów ;) Tania bo 190 mnie kosztowała.

#39 Share ktos

ktos

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 235 postów

Napisany 20 czerwiec 2008 - 21:49

Elektronarzędzia do warsztatu Od miesiąca mam do pomocy Boschowi szlifierkę kątową 115 mm z De Walta, przekładnia cicho pracuje- wrażenia lepsze niż z pracy Boscha 115. Tyle, że cena również lepsza niż boscha:(.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#40 Share Arek

Arek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3536 postów

Napisany 01 lipiec 2008 - 00:25

Elektronarzędzia do warsztatu Mam 3 narzędzia z niebieskiej linii boscha, przecinarka kątowa 1900W nie do zajechania, ma 10lat i cięła już chyba wszystko, szyny tregry, ceowniki i sprawuje się bardzo dobrze, jedynie blokada już słabo trzyma. Małą kątówkę mam od jakiś dwóch lat i jak narazie nie narzekam. Wiertarkę jedną zamęczyłem ale dlatego że był wiercone wiertłem 12mm w grubych płaskownikach, była przeciążona i wysiadła, poza tym bardzo dobry sprzęt z bardzo dobrą główką samozaciskową :D