ktos

Elektronarzędzia do warsztatu

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Nikita_Bennet    314

de walt dw500, po dzisiejszym wierceniu w betonie pada - chyba przekładnia a stoję przed budową praktycznie i potrzebne coś co pochodzi.
W sumie mam starą celmę, jakiś B&D zabawkowy jest czy dwie wkrętarki ale potrzebuję czegoś do podstawowych prac w warsztacie i na budowie.
Myślę tak 500-750 zł max wydać. Coś polecicie?? Z udarem, uchwyt bezkluczykowy wskazany.


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

ja mam z einhella, polecam .. jak nie chce ciągnąć kabla to biorę i czasem wkrętarką wiercę w stali i spoko .. seria czerwona

za parę stówek, powiedzmy do 400 kupisz dobrą wiertarkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28671
37 minut temu, Nikita_Bennet napisał:

de walt dw500, po dzisiejszym wierceniu w betonie pada - chyba przekładnia a stoję przed budową praktycznie i potrzebne coś co pochodzi.
W sumie mam starą celmę, jakiś B&D zabawkowy jest czy dwie wkrętarki ale potrzebuję czegoś do podstawowych prac w warsztacie i na budowie.
Myślę tak 500-750 zł max wydać. Coś polecicie?? Z udarem, uchwyt bezkluczykowy wskazany.

Moja chałupę postawiła z wcześniej 10 lat w robocie robiła, i dalej robi, polecam z ręką na sercu

Bosch Gbh https://g.co/kgs/R33L3x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    314

młoto wiertarka??


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karpik77    0

Skusiłem się na tę akumulatorowa aeg 18v, bo akurat na narzedzia znalazłem promocję, jak na razie się spisuje trochę podziałałem na próbę w domu zanim na poważnie do roboty wezmę i wrażenie pozytywne. No do marketowych jakoś nie mam przekonania, raz coś takiego kupiłem bo było mi na szybko potrzebne i zależało mi na czymś tanim i więcej na gwarancji przelezało w naprawach niż było faktycznie używane a w końcu dostałem zwrot kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikkallo    0

Wkrętarka, wyrzynarka, jakieś śrobokrety, miarka taśmowa. Zestaw imbusów, nożyk z wymiennym ostrzem, ołówek, marker. Odkurzacz warsztatowy, zmiotka i szufelka.

Ogólnie to polecam zajrzeć sobie tutaj:

https://buythis.pl/warsztat/narzedzia-reczne/szczypce-narzedzia-reczne/

Jest to sklep z wyposażeniem do warsztatu (domowego i profesjonalnego). Mogą doradzić odpowiednie akcesoria.

 

Edytowano przez Nikkallo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez kakus19
      witam chcialbym kupic klucz udarowy na baterie i mam pytanie do uzytkowników jaka moc musi miec taki klucz zeby odkrecic np. dluta od pluga czy elementy robocze od grubera?
      https://domitech.pl/product-pol-20466-Klucz-udarowy-DeWALT-DCF892P2T.html?gad_source=1&gclid=EAIaIQobChMIlZXS05rMhAMVF6hoCR16sgcOEAQYBCABEgK9tvD_BwE
      czy takie cos jest za duze/za male?
    • Przez Ziemas
      Jakie buty ocieplane polecacie do pracy w gospodarstwie. Chodzi mi o buty do pracy w zimie i w oborze. któe wg was są nacieplejsze. mam problem z krążeniem i marzną mi stopy.
    • Przez kingway
      Witam , w racji tego , że mam parę rzeczy pordzewiałych maszyn i wypadało by  je odświeżyć wpadłem na pomysł , żeby je wypiaskować . I tutaj właśnie myślę czy nie zaopatrzyć się właśnie w takie urządzenie albo coś takiego zrobić . Nie  mam o tym pojęcia żadnego także liczę na wasze odpowiedzi . Jedyne co posiadam to sprężarka Van - kompresor i ciekawe czy ciśnienie nie będzie za mało do piaskowania jak coś ? . Widzę , że można kupić sam pistolet do sprężarki , ale czy warto ?  Mam też karchera na zimną wodę , ciśnienie 230 bar. - może dokupić pistolet do tego ?   Dzięki za odpowiedzi .
    • Przez majes
      Witam
      Jak rozebrać lewarek hydrauliczny ze zdjęcia (skamet 16T)? Odkręciłem 6 śrub od odołu ale podstawa nie chce zejść coś ją jeszcze trzyma.


    • Przez Nikkallo
      Jaki polecacie KLUCZ dynamometryczny 1/4" i 1/2"
      do amatorskiego mechanikowania, czasem jakiś rozrząd itp.
      Coś żeby działało i nie zabiło ceną...
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj