Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pszenica Ozima i jara

22580 odpowiedzi na ten temat

#21101 Share BIGAGRO

BIGAGRO

Zaawansowany

• FIRMA
  • PipPipPip
  • 129 postów
  • Zainteresowania:Internetowy sklep rolniczy - maszyny rolnicze, nawozy, nasiona, nawozy dolistne, wapna, opakowania, oferta ogrodnicza.

Napisany 08 wrzesień 2016 - 22:05

Pszenica Ozima i jara

Rozumiem o co Ci chodzi, ale powtarzam - wykupiliśmy konto "FIRMA" i płacimy za to, że możemy pisać tutaj posty reklamowe (wiesz, to tak trochę jak z wynajęciem super samochodu na miesiąc - korzystasz ile się da). Niestety realia są takie, że nie zadowolimy każdego, dlatego zaproponowaliśmy Ci możliwość ukrycia naszych postów, aby problem się nie powtórzył.

Pozdrawiamy

Big-agro.pl - Internetowy sklep rolniczy

Najlepsze ceny, rabaty, promocje, tania lub darmowa wysyłka w 24 godziny!

nawozy - nasiona - opakowania - maszyny rolnicze - wapna - oferta ogrodnicza

Produkty od Grupy Azoty | Lhoist | AgriLand | DSV | Kioti | AVANT | AgroLiedmann | HR Strzelce | Saaten Union | Rapool Polska

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pszenica Ozima i jara Dzisiaj, 04:06
  •  

#21102 Share wilhelm

wilhelm

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 511 postów

Napisany 09 wrzesień 2016 - 00:21

Pszenica Ozima i jara A ja wykupiłem za "ciężkie pieniądze" możliwość ripostowania Waszych reklam i też zacznę "korzystać ile się da" :D
No i oczywiście Pozdrawiam całe BIG AGRO :)

#21103 Share gwozd

gwozd

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1786 postów
  • Zainteresowania:kynologia, botanika itp

Napisany 09 wrzesień 2016 - 03:42

Pszenica Ozima i jara

No właśnie ale jak to zgłosić do moderatora? Kto jest moderatorem? Nie mam doswiadczenia w podp.......u uciązliwych ale może ktoś cos podpowie.

Zauwarzyłem że dużo zasłużonych urzytkowników opuściło to forum, a może tylko nie udzielają się, ciekawe jaka jest tego przyczyna.

jest wiele alternatywnych for...

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#21104 Share melon10641

melon10641

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 881 postów

Napisany 09 wrzesień 2016 - 06:03

Pszenica Ozima i jara

Ja juz jestem 9 lat na forum, zaczynalem jako dzieciak teraz jestem ciut starszy. Bylo kilku starych wyjadaczy z ktorymi nie zawsze sie zgadzalem ale pisali z sensem. Teraz ich nie ma.
Zgloszenie do moderatora nic nie da. Big agro kupil konto i bedzie sie reklamowal ile sie da i nikt mu nie przeszkodzi bo płaci kasę, a forum to biznes jak każdy inny. Reklamy w banerach, zdjęcia z opisami itp. Nie widzie nic w tym złego, że przynosi to zysk.

Tylko taki Big Agro zaczyna innych już wkur** ciągłym takim pisaniem :P

Gwozd pod każdym komentarzem masz np. edytuj i jest raportuj i piszesz tam o co chodzi. 

Edytowany przez melon10641, 09 wrzesień 2016 - 06:16.

#21105 Share Renault85-15TX

Renault85-15TX

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1212 postów

Napisany 09 wrzesień 2016 - 06:17

Pszenica Ozima i jara

To niech sobie założy ten cały BIGAGRO własny temat i niech tam zachęca ludzi do swoich produktów a ten temat niech zostawi w spokoju bo już nic nie można znaleźć pożytecznego tylko same reklamy produktów firm!!! Oczywiście tyczy się to też innych którzy zachęcają na swoje produktu, opuście ten temat i inne w których piszecie i zaśmiecacie je a załóżcie swoje własne i jak ktoś zechce skorzystać z waszej oferty to tam prowadźcie z nim dyskusję i zachęcajcie. Dziękuję za uwagę i mam nadzieję że was już tutaj nie będzie. 

"Co się polepszy, to się popieprzy, co się zbuduje, to się zrujnuje, co się ustali to się obali" Polak musi mieć łeb i d*pę ze stali !!!

#21106 Share Piechu

Piechu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 317 postów

Napisany 09 wrzesień 2016 - 06:46

Pszenica Ozima i jara Przepraszam ze nie na temat ale BigAgro przypomina mi pewna piosenkarke ktora umilala przerwy w filmach na swieta Bozego Narodzenia spiewajac w reklamie sklepu ze sprzetem RTV-AGD. Tu jest podobnie nie wazne jaki temat i tak ciagle sie reklamuje. Wydaje mi sie ze moze uzyskac skutek odwrotny od oczekiwanwgo. Zgadzam sie z kolega melonem.

#21107 Share 20CBR12

20CBR12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 601 postów

Napisany 09 wrzesień 2016 - 06:51

Pszenica Ozima i jara Tak wyniki które kolega wyżej podał to oficjalne najlepiej plonujace odmiany na a1 i a2 q 2016 r wedlug COBORU

#21108 Share Armand

Armand

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 165 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 09 wrzesień 2016 - 07:07

Pszenica Ozima i jara

Podsumowanie nt BIG-AGRO.pl

Osobom, którym przeszkadza nasza oferta zalecam zablokowanie nas i zakończenie bezsensownego marudzenia.

Przejrzałem kilka tematów - są to ciągle te same osoby, tutaj doszło jeszcze 3-4. Jest to promil wszystkich użytkowników.

Odpowiadając krótko na powyższe:

- wstawiamy oferty na określone produkty w danych tematach tj. np. jeśli temat pszenicy to oferta na nasiona C/1 pszenicy etc.

dzięki temu dość spora część użytkowników pytających "gdzie kupię odmianę x" uzyskuje odpowiedź

- często wstawiamy posty/zdjęcia opowiadając o naszych doświadczeniach i tym wyróżniamy się na znaczny plus w porównaniu do konkurencji zwłaszcza biorąc pod uwagę, że to jest właśnie forum, na którym rozmawia się o danych produktach w danych tematach.

- bardzo dużo osób kontaktuje się z nami w wiadomości prywatnej i zamawia produkty - więc reklama działa na plus i dla nas i dla Was.

Nie wydaje mi się, żeby nasza reklama - posty wstawiane co x dni była aż taka trudna do zniesienia. Porównującemu nas do "ME" radzę odejście na chwilę od komputera, bo to nie zdrowe.

Pozdrawiam. Armand Szara, właściciel AgriVision / BIG-AGRO.pl

#21109 Share d4rek

d4rek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 556 postów

Napisany 09 wrzesień 2016 - 07:29

Pszenica Ozima i jara

dodajcie ich do ignorowanych i spokój, ja tak zrobiłem ceny mają z kosmosu tym bardziej na forum powinni dać jakiś rabat żeby byli konkurencyjni. Skoro wyjeżdżają z cenami gdzie mogę kupić nasiona z dostawa z Polski taniej i nie mowie o ilościach palety tylko 400kg. o Cenach nawozów szkoda słów gdzie u mnie na Podlasiu sprzedają taniej w ilościach 1 tona nie 24t.  Zbanowałem big... i dopóki będziecie sie wdawać w polemikę z nimi tylko robicie rozgłos dla nich , lepiej odpuścić i umrą śmiercią naturalna  na forum.

#21110 Share 20CBR12

20CBR12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 601 postów

Napisany 09 wrzesień 2016 - 07:47

Pszenica Ozima i jara D4rek ma rację, to najlepsze rozwiązanie. Polecam

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#21111 Share jaco25

jaco25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 736 postów
  • Zainteresowania:Sport,Rolnictwo,Muzyka

Napisany 09 wrzesień 2016 - 08:06

Pszenica Ozima i jara

Podsumowanie nt BIG-AGRO.pl

Osobom, którym przeszkadza nasza oferta zalecam zablokowanie nas i zakończenie bezsensownego marudzenia.

Przejrzałem kilka tematów - są to ciągle te same osoby, tutaj doszło jeszcze 3-4. Jest to promil wszystkich użytkowników.

Odpowiadając krótko na powyższe:

- wstawiamy oferty na określone produkty w danych tematach tj. np. jeśli temat pszenicy to oferta na nasiona C/1 pszenicy etc.

dzięki temu dość spora część użytkowników pytających "gdzie kupię odmianę x" uzyskuje odpowiedź

- często wstawiamy posty/zdjęcia opowiadając o naszych doświadczeniach i tym wyróżniamy się na znaczny plus w porównaniu do konkurencji zwłaszcza biorąc pod uwagę, że to jest właśnie forum, na którym rozmawia się o danych produktach w danych tematach.

- bardzo dużo osób kontaktuje się z nami w wiadomości prywatnej i zamawia produkty - więc reklama działa na plus i dla nas i dla Was.

Nie wydaje mi się, żeby nasza reklama - posty wstawiane co x dni była aż taka trudna do zniesienia. Porównującemu nas do "ME" radzę odejście na chwilę od komputera, bo to nie zdrowe.

Pozdrawiam. Armand Szara, właściciel AgriVision / BIG-AGRO.pl

Armand, zaraz zaraz ale TY tutaj się produkujesz i zaśmiecasz temat z konta prywatnego, opłacone jest???

Po drugie nie jest na pewno tak, że jest Nas promil, już chwilę siedzę na tym forum i wiem co w trawie piszczy i kto się jak wypowiada więc uwierz mi nie masz racji. Jesteście upierdliwi jak komar w nocy albo mucha nad ranem ale skoro ktoś na to dał przyzwolenie.... To tyle na ten temat i oczywiście zrobię tak jak Panowie wyżej radzą...

Sprzedam kombajn zbożowy EPPLE MOBIL 940 cena do negocjacji. POLECAM :)

#21112 Share bratpit

bratpit

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 189 postów

Napisany 09 wrzesień 2016 - 08:58

Pszenica Ozima i jara

Ale sie bajzel porobił.Czy na tym forum obowiązuje jakaś NETYKIETA mości Admini.

Wykupił se chłopek roztropek prawo do reklamy i myśli ,że ma prawo do wk*wiania  /ewidentny spam/ ludzi pod tematem, który nie założył.

To tak samo jak by    za wykupione prawo wiazdu na autostrade uważać ,że można jeżdzić  pod prąd bo przecież zapłacił i mu wolno   :-)

JEst tu jakiś admin , czy moderator, czy jeszcze urlopuje bo mendoza  się szerzy mości Panowie.

Czy uzytkownik Firmowy może łamać Wasz Regulamin :

IV Prawa i Obowiązki Użytkownika:

2. Użytkownik jest zobowiązany do powstrzymania się od jakichkolwiek działań mogących utrudnić lub zakłócić funkcjonowanie Serwisu oraz korzystania z Serwisu w sposób uciążliwy dla innych Użytkowników.

8. Mając na uwadze dobro Użytkowników, a także w celu zapewnienia najwyższej jakości Serwisu, niedozwolone jest wykorzystywanie Serwisu, jego funkcjonalności w każdej płaszczyźnie do innych celów - sprzecznych lub niewłaściwych - niż to wynika z charakteru i przedmiotu Serwisu, a w szczególności niedozwolone jest:

b. uprawianie działalności komercyjnej, reklamowej, promocyjnej,
c. rozsyłanie spamu i nie zamówionej informacji handlowej, oraz informacji tematycznie niezwiązanych z Serwisem oraz w swej treści przypominających komunikaty i ogłoszenia,

Pytanie czy za forse pozwalacie łamac swój własny  regulamin?????????????????????????

To ile mam zapłacić  co by wyrzucić tego spamera z Waszego Forum????

Edytowany przez bratpit, 09 wrzesień 2016 - 09:17.

#21113 Share KRISS75

KRISS75

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 970 postów
  • Zainteresowania:Mechanizacja

Napisany 09 wrzesień 2016 - 09:52

Pszenica Ozima i jara

Ja też jestem tutaj już dość długo,byli "starzy" moderatorzy i pilnowali porządku.Teraz forum zeszło na psy.

Wracając do tematu:kupiona Hondia,ciekawe jak się sprawdzi na 4-5 klasie bo na takiej mam zamiar posiać.

#21114 Share Elektrotechnik

Elektrotechnik

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 4477 postów
  • Zainteresowania:Elektronika, specjalizacja: replikatory i teleportery.

Napisany 09 wrzesień 2016 - 11:34

Pszenica Ozima i jara

Regulamin był aktualizowany dość dawno, kiedy nie było jeszcze takich firmowych kont. Skontaktuję się z administracją w tej sprawie. A na chwilę obecną jedynym sposobem na uniknięcie reklam jest dodanie takiego użytkownika do ignorowanych. A szanownego Pana Armanda proszę o powstrzymanie się od prywatnych komentarzy nie na temat, bo zacznę rozdawać ostrzeżenia, podobnie jak pozostałym użytkownikom.  A więc krótko: nie podobają się czyjeś posty - dodajesz do ignorowanych i masz spokój.

#21115 Share Renault85-15TX

Renault85-15TX

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1212 postów

Napisany 09 wrzesień 2016 - 12:38

Pszenica Ozima i jara

Zeby nie dostać tutaj ostrzeżenia to od razu mówię, że tylko jedno ostatnie zdanie do tego tematu ogłaszania się firm:

Te firmy są tak samo wkurzające jak reklamy w polsacie oglądasz film a tu nagle reklama leci i tak samo jest z tymi firmami na forum, czytasz spokojnie tema a tu reklama danej firmy między postami. 

"Co się polepszy, to się popieprzy, co się zbuduje, to się zrujnuje, co się ustali to się obali" Polak musi mieć łeb i d*pę ze stali !!!

#21116 Share jahooo

jahooo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1753 postów

Napisany 09 wrzesień 2016 - 13:03

Pszenica Ozima i jara

Eeeee tam, oglądasz sobie na polsacie reklamy, a tu nagle wyskakują na 10 minut z filmem, i weź się nie zdenerwuj.

Czytam te reklamy na forum - jakos mi bardzo nie przeszkadzają. Czasem są śmieszne z niektórymi cenami, ale kto bogatemu zabroni. Kilkanaście lat temu robiłem zakupy na Allegro, teraz zrobiło się Alledrogo i już tam nie kupuje. Części sprzedawców wydaje się, że ludzie w internecie żyja w jakimś wirtualnym świecie i nie znają realnych cen.

Kazdy produkt jest wart tyle, ile kupujący jest w stanie za niego zapłacić.

#21117 Share ansu

ansu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 946 postów

Napisany 09 wrzesień 2016 - 14:19

Pszenica Ozima i jara

Odpowiednie reguły AdBlock, zarządzanie ignorowanymi i da się przeżyć.

Zacząłem orać tam gdzie pszenica po pszenicy tak co by za dwa tygodnie zasiać

#21118 Share bratpit

bratpit

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 189 postów

Napisany 09 wrzesień 2016 - 14:27

Pszenica Ozima i jara

Regulamin był aktualizowany dość dawno, kiedy nie było jeszcze takich firmowych kont. Skontaktuję się z administracją w tej sprawie. A na chwilę obecną jedynym sposobem na uniknięcie reklam jest dodanie takiego użytkownika do ignorowanych. A szanownego Pana Armanda proszę o powstrzymanie się od prywatnych komentarzy nie na temat, bo zacznę rozdawać ostrzeżenia, podobnie jak pozostałym użytkownikom.  A więc krótko: nie podobają się czyjeś posty - dodajesz do ignorowanych i masz spokój.

Nie jest moim zamiarem być nieuprzejmym ale to nie posty mi się niepodobają, a spam:

1. Co ma aktualizacja regulaminu do jego stosowania /omijania z kont tzw "firmowych"/ w tej chwili .

Regulamin jest po to by go egzekwować w stanie jakim jest.Od tego jest admin lub moderator by reagować i dać bana.

2. JA nie kwestionuje reklam , ani takiej czy innej FIRMY , ale kwestionuje ewidentny spam , na popularność tego wątku  pracowało kilka ładnych lat  wielu anonimowych użytkowników non-profit i nagle ktoś za forsę uprawia sobie samowolkę spamując w tempie co kilka postów kilka wątków naraz chwaląc się , że sobie  kupił taki przywilej  za forse  de facto przejmując wątki na własność i wyręczając  niejako Moderatora i łamiąc Regulamin.

3. Jak ktoś chce sobie kupić miejsce na forum to niech się nie wchodzi z kaloszami w wątek tylko niech założy nawet dziesięć swoich komercyjnych firmowych  wątków wypisując  nawet 100 razy dziennie jaki to on "Ach i Och"  i zobaczy siłę swej forsy budującej  jakiś sensowny kontent na forum która będzie miała użytkowników.

Śmiem wątpić , ale życzę powodzenia.

A że można to proponuję odwiedzić  dział Traw i łąk i wątek firmy Berenburg , który nie dość ,że nie miesza sie do innych "na chama" w  zawrotnym tempie to daje jeszcze wiele istotnych porad i informacji .

To rozumiem. 

EOT

Edytowany przez bratpit, 09 wrzesień 2016 - 14:36.

#21119 Share jahooo

jahooo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1753 postów

Napisany 09 wrzesień 2016 - 14:51

Pszenica Ozima i jara

A ja szykuję pług do orki. Łożysko stanęło na amen i obrót definitywnie się skończył (mechaniczny). Na szczęście koszty naprawy to całe 15zł plus czas na rozbiórkę i składanie. No i czekam na transport nawozu.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#21120 Share Elektrotechnik

Elektrotechnik

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 4477 postów
  • Zainteresowania:Elektronika, specjalizacja: replikatory i teleportery.

Napisany 09 wrzesień 2016 - 15:07

Pszenica Ozima i jara

Powtórzę jeszcze raz: kto nie chce czytać niech doda go do ignorowanych i będzie miał spokój. 

A w sprawie reklam możecie pisać do @yacentego. Ja nie mam takich kompetencji żeby o tym decydować.