Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pszenica Ozima i jara

27573 odpowiedzi na ten temat

#21101 Share Armand

Armand

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 443 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 09 wrzesień 2016 - 07:07

Pszenica Ozima i jara

Podsumowanie nt BIG-AGRO.pl

Osobom, którym przeszkadza nasza oferta zalecam zablokowanie nas i zakończenie bezsensownego marudzenia.

Przejrzałem kilka tematów - są to ciągle te same osoby, tutaj doszło jeszcze 3-4. Jest to promil wszystkich użytkowników.

Odpowiadając krótko na powyższe:

- wstawiamy oferty na określone produkty w danych tematach tj. np. jeśli temat pszenicy to oferta na nasiona C/1 pszenicy etc.

dzięki temu dość spora część użytkowników pytających "gdzie kupię odmianę x" uzyskuje odpowiedź

- często wstawiamy posty/zdjęcia opowiadając o naszych doświadczeniach i tym wyróżniamy się na znaczny plus w porównaniu do konkurencji zwłaszcza biorąc pod uwagę, że to jest właśnie forum, na którym rozmawia się o danych produktach w danych tematach.

- bardzo dużo osób kontaktuje się z nami w wiadomości prywatnej i zamawia produkty - więc reklama działa na plus i dla nas i dla Was.

Nie wydaje mi się, żeby nasza reklama - posty wstawiane co x dni była aż taka trudna do zniesienia. Porównującemu nas do "ME" radzę odejście na chwilę od komputera, bo to nie zdrowe.

Pozdrawiam. Armand Szara, właściciel AgriVision / BIG-AGRO.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pszenica Ozima i jara Dzisiaj, 14:09
  •  

#21102 Share d4rek

d4rek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 717 postów

Napisany 09 wrzesień 2016 - 07:29

Pszenica Ozima i jara

dodajcie ich do ignorowanych i spokój, ja tak zrobiłem ceny mają z kosmosu tym bardziej na forum powinni dać jakiś rabat żeby byli konkurencyjni. Skoro wyjeżdżają z cenami gdzie mogę kupić nasiona z dostawa z Polski taniej i nie mowie o ilościach palety tylko 400kg. o Cenach nawozów szkoda słów gdzie u mnie na Podlasiu sprzedają taniej w ilościach 1 tona nie 24t.  Zbanowałem big... i dopóki będziecie sie wdawać w polemikę z nimi tylko robicie rozgłos dla nich , lepiej odpuścić i umrą śmiercią naturalna  na forum.

#21103 Share 20CBR12

20CBR12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 889 postów

Napisany 09 wrzesień 2016 - 07:47

Pszenica Ozima i jara D4rek ma rację, to najlepsze rozwiązanie. Polecam

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#21104 Share jaco25

jaco25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 823 postów
  • Zainteresowania:Sport,Rolnictwo,Muzyka

Napisany 09 wrzesień 2016 - 08:06

Pszenica Ozima i jara

Podsumowanie nt BIG-AGRO.pl

Osobom, którym przeszkadza nasza oferta zalecam zablokowanie nas i zakończenie bezsensownego marudzenia.

Przejrzałem kilka tematów - są to ciągle te same osoby, tutaj doszło jeszcze 3-4. Jest to promil wszystkich użytkowników.

Odpowiadając krótko na powyższe:

- wstawiamy oferty na określone produkty w danych tematach tj. np. jeśli temat pszenicy to oferta na nasiona C/1 pszenicy etc.

dzięki temu dość spora część użytkowników pytających "gdzie kupię odmianę x" uzyskuje odpowiedź

- często wstawiamy posty/zdjęcia opowiadając o naszych doświadczeniach i tym wyróżniamy się na znaczny plus w porównaniu do konkurencji zwłaszcza biorąc pod uwagę, że to jest właśnie forum, na którym rozmawia się o danych produktach w danych tematach.

- bardzo dużo osób kontaktuje się z nami w wiadomości prywatnej i zamawia produkty - więc reklama działa na plus i dla nas i dla Was.

Nie wydaje mi się, żeby nasza reklama - posty wstawiane co x dni była aż taka trudna do zniesienia. Porównującemu nas do "ME" radzę odejście na chwilę od komputera, bo to nie zdrowe.

Pozdrawiam. Armand Szara, właściciel AgriVision / BIG-AGRO.pl

Armand, zaraz zaraz ale TY tutaj się produkujesz i zaśmiecasz temat z konta prywatnego, opłacone jest???

Po drugie nie jest na pewno tak, że jest Nas promil, już chwilę siedzę na tym forum i wiem co w trawie piszczy i kto się jak wypowiada więc uwierz mi nie masz racji. Jesteście upierdliwi jak komar w nocy albo mucha nad ranem ale skoro ktoś na to dał przyzwolenie.... To tyle na ten temat i oczywiście zrobię tak jak Panowie wyżej radzą...

Sprzedam kombajn zbożowy EPPLE MOBIL 940 cena do negocjacji. POLECAM :)

#21105 Share bratpit

bratpit

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 249 postów

Napisany 09 wrzesień 2016 - 08:58

Pszenica Ozima i jara

Ale sie bajzel porobił.Czy na tym forum obowiązuje jakaś NETYKIETA mości Admini.

Wykupił se chłopek roztropek prawo do reklamy i myśli ,że ma prawo do wk*wiania  /ewidentny spam/ ludzi pod tematem, który nie założył.

To tak samo jak by    za wykupione prawo wiazdu na autostrade uważać ,że można jeżdzić  pod prąd bo przecież zapłacił i mu wolno   :-)

JEst tu jakiś admin , czy moderator, czy jeszcze urlopuje bo mendoza  się szerzy mości Panowie.

Czy uzytkownik Firmowy może łamać Wasz Regulamin :

IV Prawa i Obowiązki Użytkownika:

2. Użytkownik jest zobowiązany do powstrzymania się od jakichkolwiek działań mogących utrudnić lub zakłócić funkcjonowanie Serwisu oraz korzystania z Serwisu w sposób uciążliwy dla innych Użytkowników.

8. Mając na uwadze dobro Użytkowników, a także w celu zapewnienia najwyższej jakości Serwisu, niedozwolone jest wykorzystywanie Serwisu, jego funkcjonalności w każdej płaszczyźnie do innych celów - sprzecznych lub niewłaściwych - niż to wynika z charakteru i przedmiotu Serwisu, a w szczególności niedozwolone jest:

b. uprawianie działalności komercyjnej, reklamowej, promocyjnej,
c. rozsyłanie spamu i nie zamówionej informacji handlowej, oraz informacji tematycznie niezwiązanych z Serwisem oraz w swej treści przypominających komunikaty i ogłoszenia,

Pytanie czy za forse pozwalacie łamac swój własny  regulamin?????????????????????????

To ile mam zapłacić  co by wyrzucić tego spamera z Waszego Forum????

Edytowany przez bratpit, 09 wrzesień 2016 - 09:17.

#21106 Share KRISS75

KRISS75

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1034 postów
  • Zainteresowania:Mechanizacja

Napisany 09 wrzesień 2016 - 09:52

Pszenica Ozima i jara

Ja też jestem tutaj już dość długo,byli "starzy" moderatorzy i pilnowali porządku.Teraz forum zeszło na psy.

Wracając do tematu:kupiona Hondia,ciekawe jak się sprawdzi na 4-5 klasie bo na takiej mam zamiar posiać.

#21107 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 09 wrzesień 2016 - 11:34

Pszenica Ozima i jara

Regulamin był aktualizowany dość dawno, kiedy nie było jeszcze takich firmowych kont. Skontaktuję się z administracją w tej sprawie. A na chwilę obecną jedynym sposobem na uniknięcie reklam jest dodanie takiego użytkownika do ignorowanych. A szanownego Pana Armanda proszę o powstrzymanie się od prywatnych komentarzy nie na temat, bo zacznę rozdawać ostrzeżenia, podobnie jak pozostałym użytkownikom.  A więc krótko: nie podobają się czyjeś posty - dodajesz do ignorowanych i masz spokój.

#21108 Share Renault85-15TX

Renault85-15TX

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1481 postów

Napisany 09 wrzesień 2016 - 12:38

Pszenica Ozima i jara

Zeby nie dostać tutaj ostrzeżenia to od razu mówię, że tylko jedno ostatnie zdanie do tego tematu ogłaszania się firm:

Te firmy są tak samo wkurzające jak reklamy w polsacie oglądasz film a tu nagle reklama leci i tak samo jest z tymi firmami na forum, czytasz spokojnie tema a tu reklama danej firmy między postami. 

"Co się polepszy, to się popieprzy, co się zbuduje, to się zrujnuje, co się ustali to się obali" Polak musi mieć łeb i d*pę ze stali !!!

#21109 Share jahooo

jahooo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2462 postów

Napisany 09 wrzesień 2016 - 13:03

Pszenica Ozima i jara

Eeeee tam, oglądasz sobie na polsacie reklamy, a tu nagle wyskakują na 10 minut z filmem, i weź się nie zdenerwuj.

Czytam te reklamy na forum - jakos mi bardzo nie przeszkadzają. Czasem są śmieszne z niektórymi cenami, ale kto bogatemu zabroni. Kilkanaście lat temu robiłem zakupy na Allegro, teraz zrobiło się Alledrogo i już tam nie kupuje. Części sprzedawców wydaje się, że ludzie w internecie żyja w jakimś wirtualnym świecie i nie znają realnych cen.

Kazdy produkt jest wart tyle, ile kupujący jest w stanie za niego zapłacić.

#21110 Share ansu

ansu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1355 postów

Napisany 09 wrzesień 2016 - 14:19

Pszenica Ozima i jara

Odpowiednie reguły AdBlock, zarządzanie ignorowanymi i da się przeżyć.

Zacząłem orać tam gdzie pszenica po pszenicy tak co by za dwa tygodnie zasiać

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#21111 Share bratpit

bratpit

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 249 postów

Napisany 09 wrzesień 2016 - 14:27

Pszenica Ozima i jara

Regulamin był aktualizowany dość dawno, kiedy nie było jeszcze takich firmowych kont. Skontaktuję się z administracją w tej sprawie. A na chwilę obecną jedynym sposobem na uniknięcie reklam jest dodanie takiego użytkownika do ignorowanych. A szanownego Pana Armanda proszę o powstrzymanie się od prywatnych komentarzy nie na temat, bo zacznę rozdawać ostrzeżenia, podobnie jak pozostałym użytkownikom.  A więc krótko: nie podobają się czyjeś posty - dodajesz do ignorowanych i masz spokój.

Nie jest moim zamiarem być nieuprzejmym ale to nie posty mi się niepodobają, a spam:

1. Co ma aktualizacja regulaminu do jego stosowania /omijania z kont tzw "firmowych"/ w tej chwili .

Regulamin jest po to by go egzekwować w stanie jakim jest.Od tego jest admin lub moderator by reagować i dać bana.

2. JA nie kwestionuje reklam , ani takiej czy innej FIRMY , ale kwestionuje ewidentny spam , na popularność tego wątku  pracowało kilka ładnych lat  wielu anonimowych użytkowników non-profit i nagle ktoś za forsę uprawia sobie samowolkę spamując w tempie co kilka postów kilka wątków naraz chwaląc się , że sobie  kupił taki przywilej  za forse  de facto przejmując wątki na własność i wyręczając  niejako Moderatora i łamiąc Regulamin.

3. Jak ktoś chce sobie kupić miejsce na forum to niech się nie wchodzi z kaloszami w wątek tylko niech założy nawet dziesięć swoich komercyjnych firmowych  wątków wypisując  nawet 100 razy dziennie jaki to on "Ach i Och"  i zobaczy siłę swej forsy budującej  jakiś sensowny kontent na forum która będzie miała użytkowników.

Śmiem wątpić , ale życzę powodzenia.

A że można to proponuję odwiedzić  dział Traw i łąk i wątek firmy Berenburg , który nie dość ,że nie miesza sie do innych "na chama" w  zawrotnym tempie to daje jeszcze wiele istotnych porad i informacji .

To rozumiem. 

EOT

Edytowany przez bratpit, 09 wrzesień 2016 - 14:36.

#21112 Share jahooo

jahooo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2462 postów

Napisany 09 wrzesień 2016 - 14:51

Pszenica Ozima i jara

A ja szykuję pług do orki. Łożysko stanęło na amen i obrót definitywnie się skończył (mechaniczny). Na szczęście koszty naprawy to całe 15zł plus czas na rozbiórkę i składanie. No i czekam na transport nawozu.

#21113 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 09 wrzesień 2016 - 15:07

Pszenica Ozima i jara

Powtórzę jeszcze raz: kto nie chce czytać niech doda go do ignorowanych i będzie miał spokój. 

A w sprawie reklam możecie pisać do @yacentego. Ja nie mam takich kompetencji żeby o tym decydować.

#21114 Share krzysztofsb

krzysztofsb

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 242 postów

Napisany 09 wrzesień 2016 - 15:31

Pszenica Ozima i jara

A gdzie ta opcja ignorowanie???

Tu  nie chodzi zeby ignorowac kogos ale zeby byly jakies zasady i poziom na forum

#21115 Share bratpit

bratpit

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 249 postów

Napisany 09 wrzesień 2016 - 15:34

Pszenica Ozima i jara

Miało być EOT ale dodam 

PS.

JA tu jestem rzadkim gościem , ale forum ma niezły kontent jak żadne inne więc gdybym mógł prosic możesz przekierować moje posty do Yacentego.

SAm masz reklame w stopce i ona mi wcale, a wcale nie przeszkadza nawet jeżeli nie podrodze jej z regulaminem bo nieaktualny  :-)

Przeszkadza mi tylko taka,   która zmienia każdy wątek w permanentną reklamę poprzez aktywne naganiactwo wtedy forum przestaje być tym czym było , a staje sie jednym wielkim siedliskiem spamu.

PAsowało by to uregulować, chociażby poprzez przekierowanie tej aktywności na swoje osobiscie utworzone wątki , a jak ktoś chce się reklamować w wątkach innych to niech pisze na temat , a reklama niech mu towarzyszy przy okazji umieszczona w stopce czy nagłówku. 

Edytowany przez bratpit, 09 wrzesień 2016 - 15:58.

#21116 Share Tomek90

Tomek90

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4081 postów

Napisany 09 wrzesień 2016 - 17:48

Pszenica Ozima i jara

A gdzie ta opcja ignorowanie???
Tu nie chodzi zeby ignorowac kogos ale zeby byly jakies zasady i poziom na forum

Poziomu takiego jak trzeba to juz tu 5lat nie ma.

Co do BigAgro no cóż, mam to gdzieś bo ich oferty sa daleko od tych co dostaje.

Wracając do tematu. Zwalone i zabronowane ciezkimi bronami pod pszenice i pszenzyto. Niech sobie osiada gleba.
Zakupione kinto duo oraz primus b. Ktoś coś lepsza zaprawe w rozsadnej cenie może? Mialem propozycje na Beret Trio z Procamu.

#21117 Share bratpit

bratpit

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 249 postów

Napisany 09 wrzesień 2016 - 18:43

Pszenica Ozima i jara

Difenokonazol  jest OK w Beret , ale nie taka słaba dawka wiec Kinto myśle bedzie lepsze.

JAk chcesz taniej Kinto to kup Premis dodaj kapke pozostałości prochlorazu z Mondataku.

Będzie taniej i na 0.6t a nie 0.5 jak Kinto.

Edytowany przez bratpit, 09 wrzesień 2016 - 18:45.

#21118 Share Kula07

Kula07

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2117 postów
  • Zainteresowania:Motocykle

Napisany 09 wrzesień 2016 - 19:32

Pszenica Ozima i jara Pierwsza pszenica zasiana.
Tacitus, siew ok 150kg/ha, zakładana obsada to 300-320 roślin/m2.

Jutro lecę z Juliusem.

Zapraszam na mój Vlog ;)

www.youtube.com/user/KulaXT/feed

#21119 Share Przemek2203

Przemek2203

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 394 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, F1,Rolnictwo i wiele innych...

Napisany 09 wrzesień 2016 - 19:44

Pszenica Ozima i jara

Już sianie? Ja dziś dopiero zorałem pod pszenice

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#21120 Share gwozd

gwozd

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2165 postów
  • Zainteresowania:kynologia, botanika itp

Napisany 09 wrzesień 2016 - 19:47

Pszenica Ozima i jara

Witamy moderatora. 

Jeżeli chodzi o konta firmowe to nie jest to taka nowość bo z tego co zauwarzyłem http://www.agrofoto....=list&filter=17  np basf jest od 2010r i ma ma tyle kultury że nie pcha się jako user ze swoimi reklamami w postach, reszta też nie jest uciążliwa

W następnym tygodniu zamierzam orać. Samosiewy grochu mają już jakieś 60cm wysokości :)  Po orce czekacie aż gleba osiądzie? Zauwarzyłem że dużo osób orze i odrazu agregat i siew