Zaloguj się, aby obserwować  
Ursusc385

Nowy wygląd Farmtraca

Polecane posty

Akurat w sobote byłem na targach i miałem możliwosć bardzo dobrego obejrzenia sobie nowej stylistyki tego ciagnika. Zegary ma super wykonane wyglądają bardzo nowoczesne, co do maski mam mieszane uczucia, chyba jednak bardziej podobają mi się te stare maski.


. . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmtrac11    1

Ja sodzą to samo zegary są świetne w porównaniu z tamtymi ale maska bardziej tamta mi się podobała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arni    1

Teraz jest ładniejszy niż poprzednio i te zegary fajne ;)


17 lutego 2007r - 17 lutego 2012 pięć lata na af!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Zegary podświetlane ładnie w nim wyglądają, ale ta maska mi też się nie widzi, lepsza ta starsza była...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Chyba we wszystkich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Jak tak nieźle wygląda, o wiele lepiej niż prędzej to na pewno wpuszczą do produkcji....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    266

Rozmawiałem z przedstawicielem i mówił mi że do Czerwca muszą mieć ciągnik z Euro III, czyli taki jak ten Farmtrac i wejdzie on do produkcji już niebawem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursusc385    1562

Ciekawe czy jak Euro III wejdzie to czy bedzie mozna wtedy zarejestrowac ciagnik z silnikiem Euro III bo słyszałem od sasiada ze nie bedzie mozna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszej rejestracji napewno nie będzie można zrobić, co innego jak będzie się przerejestrowywać starsze ciągniki już raz zarejestrowane. Ale jak wejdą te normy spalin to nawet nie będzie można sprzedawać ciagników z niższa emisja spalin, więc problemu jako takiego nie będzie.

Ale wracając do farmtrack-a fajnie ze robi te wszystkie zmiany, napewno zmierza to ku lepszemu, ale współczuje osobom które zakupiły pierwsze modele tych ciagników, za pare lat moga mieć straszne kłopoty aby dostać nowe cześci do kabiny albo maski, bo tutaj są największe zmiany.


. . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

Może nowa maska będzie pasowała? No i taki urok tych składaków krótka seria i zmiany, może to się zmieni ale puki co ciągnik to nie samochód że max 15 lat i na szrot się oddaje, a tak wogóle to czy tak często zmieniacie maski? jak taka maska do farmera ze 3 tyś kosztuje to kto 3 tyś władował by w maske do ciągnika ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki39    2

Wydaje mi sie ze maske tak na sile zmienili, przez co wyszla troche dziwna, ale jest oryginalna ;) ogolnie jestem dumny z Farmtraca ze sie rozwija :D


Wszystkie moje foty chronione sa prawem autorskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem to i tak teeraz te farmtracki wyglądają niebo lepiej od tych starych bo tamte to jakby ktoś siekierą uciął przód i niedokońca mi sie tto podobało a ta stylistyka bardzo mi odpowiada


Usługi prasowania: CLaas Rollant 350RC Same Silver 105

<663510562> jeśli zainteresowani
GG: 8717144

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tores    1

teraz to w tych wyglądach to każdy producent wymyśla jakieś wygibasy a gdzie te stare potciwe kańciaki jakoś ta naska do mnie nie przemiawia co prawda ciągnik ma pracować nie wyglądać ale jedno z drógim mogło by współgrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

I dobrze że zmieniaja co kilka lat powinien być face lifting a co, niech widzą sąsiedzi że nowy model w końcu to dużo nie kosztuje producenta, a to czy ładny czy brzuydki to powinni wypowiadac się Ci którzy widzieli na żywo bo to jest czasem zaskakujące ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mnie np, denerwuje to ze co chwile cos sie zmienia w kazdym farmtracu kupilem ciagnik 2 lata temu i chyba juz nie dlugo jak mi sie cos zepsuje to nawet głupiej czesci nie znajde. To jeszcze młoda firma i sie dopiero uczą, ale powinni zrobic tak jak new holland- wychodzi jeden model o danej mocy raz na pare lat i w nim praktycznie nic sie nie zmienia , a za nastepne pare lat wchodzi nowy model tej samej mocy ale owiele ulepszony. I tak rowniez powienni zrobic w farmtracu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursusc385    1562

Nie martw sie zmienia sie tylko wygląd jak ci se połamie maska to kupisz tą nowa , z zegarami tak samo nie darady to kupisz cały pulpit :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciagnikfan    3

Za wiele o farmtacach nie wiem, ale nowy wygląd mają super.


...He just takes the tractor another round, And pulls the plow across the ground...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polsza    1

A mi sie podoba nowy farmtrac, ta linia maski daje mu takiego zadziora przez co ciągnik wygląda jeszcze lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez krzychu1271
      Bardzo proszę o opinię użykowników tych ciągników, szczególnie intetesuje mnie opinia o silniku, jest to ford 76 KM. Zastanawiam się nad zakupem tego modelu, jakie są różnice w użytkowaniu między 675 z silnikiem perkinsa. Zauważyłem, że 680 robiony jest na napędzie z 690, więc ma lepsze parametry, chociażby obroty wom 540E a jednocześnie jest tańszy od 675. Gdzie więc jest haczyk.
    • Przez huard
      Witam mam taki mały problem a dokładnie w farmtraca 555dt ubywa mi oleju w zbiorniku od wspomagania niby nie ma żadnego wycieku ale oleju ubywa co to może być za przyczyną?
    • Przez Patroko3491
      Autorska przeróbka kabiny od C-360. Co myślicie o takim zestawieniu?



    • Przez Hydrant0793
      Dzień dobry mam problem z odpaleniem farmtraca  680 dtn po przekręceniu kluczyka słychać tylko cykanie w rozruszniku  a nie ciągnie i panel cały gasnie . Przejrzałem już klemy ,masę ,aku naladowane . Wie wiem w czym problem może jakiś przekaźnik od odpalania siadł. Dodam,że na krótko da się go odpalić więc rozrusznik dobry
    • Przez Janeczko
      Mam problem tzn wyciek oleju z mechanizmu regulacji prędkości opuszczania plecaka, ten mechanizm pod siedzeniem od którego idą dwa pokrętła i przymocowany jest na dwie 13 do reszty plecaka. Może ktoś to rozbierał już ? Dzwoniłem do Mrągowa i ponoć jest tam symeringi ale oprócz tego że nietypowy to więcej nie są wstanie udzielić informacji a nie uśmiecha mi się unieruchomić ciągnik w tym momencie. Wiecie jaki może tam idzie ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj