Skocz do zawartości

Zdjęcie

Czy wie ktos gdzie mozna kupic obciążniki nakoła do ursusa 3512 i ile kosztuja,z

33 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Ursusik

Ursusik

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 64 postów

Napisany 04 grudzień 2006 - 20:02

Czy wie ktos gdzie mozna kupic obciążniki nakoła do ursusa 3512 i ile kosztuja,z Czy wie ktos gdzie mozna kupic obciążniki nakoła do ursusa 3512 i ile kosztuja,z tego co wiem to pasuja tez od c360 czekam na kmentarze !!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Czy wie ktos gdzie mozna kupic obciążniki nakoła do ursusa 3512 i ile kosztuja,z Dzisiaj, 05:45
  •  

#2 Share karol5

karol5

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 48 postów

Napisany 05 grudzień 2006 - 19:31

Czy wie ktos gdzie mozna kupic obciążniki nakoła do ursusa 3512 i ile kosztuja,z oj ja mam c-360 i 2812 tak patrzylem to niewiem czy by pasowaly ale raczej nie dziury trzeba bu wiercic i kabinowac

#3 Share Ursusik

Ursusik

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 64 postów

Napisany 05 grudzień 2006 - 20:02

Czy wie ktos gdzie mozna kupic obciążniki nakoła do ursusa 3512 i ile kosztuja,z No ale wiesz 2812 maja inne felgi niz 3512,bo nowe 3512 maja takie same felgi jak c360 i nawet te same gumy!

#4 Share wilku

wilku

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 22 postów

Napisany 10 grudzień 2006 - 01:37

Czy wie ktos gdzie mozna kupic obciążniki nakoła do ursusa 3512 i ile kosztuja,z Jeśli masz kapcie takie jak w c-360 to pasują od 40,50,60-tki, kupic moszeż w sklepie rolniczym (na zamuwienie) lub na składnicy maszyn np. agromie. Napisz jak sobie radzi ferdek i który rocznik, napisz ile ci pali w pługu i jakim?

#5 Share Ursusik

Ursusik

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 64 postów

Napisany 10 grudzień 2006 - 11:47

Czy wie ktos gdzie mozna kupic obciążniki nakoła do ursusa 3512 i ile kosztuja,z Niom dokladnie,ale wiesz np od 40,50 to są takie nie zbyt ładne te obciązniki i  troche by szpeciły,bo to jest ten nowy 3512 KSM Bis,czyli w tym nowym wyglądzie,rocznik 2006,kupiłem go na wiosne i sprawuje sie na prawde rewelacyjnie,orałem nim w 3 trzyskibowym pługu na głemboko i radziła sobie bez problemu,tylko prydały by mi sie jeszcze te obciązniki na koła i bylo by looox

#6 Share wilku

wilku

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 22 postów

Napisany 10 grudzień 2006 - 18:53

Czy wie ktos gdzie mozna kupic obciążniki nakoła do ursusa 3512 i ile kosztuja,z To zapodaj zdjecia ciągniczka.I wiakim dokładnie pługu orałeś 3*30/35 czy innym i jakie spalanie na godzine lub hektar. Obciążniki od 60-siątki, odmalowane i bedzie kul, lub wewnwtszneod 40,50-siatki.

#7 Share karol5

karol5

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 48 postów

Napisany 10 grudzień 2006 - 19:13

Czy wie ktos gdzie mozna kupic obciążniki nakoła do ursusa 3512 i ile kosztuja,z Ja mam 2812 z tego roku tylko jeszcze stary wyglad wersja eksportowa 40km/h dwie pary eurozlaczy pompa hydrauliki od 4512 Ciagam nim 2 skiby na oponach 12,4x32 i mam takze 60 tkie na oponach 14,9 z obciaznikami i mozna powiedziec ze 28 smiga znacznie lepiej niz 60tka obciazniki sa mu niepotrzebne

#8 Share Ursusik

Ursusik

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 64 postów

Napisany 10 grudzień 2006 - 21:04

Czy wie ktos gdzie mozna kupic obciążniki nakoła do ursusa 3512 i ile kosztuja,z ok postaram sie wrzucic,to jest z Bometu 3*30,dokładnie  to nie robiłem testu na ilosc spalania ale jesdnostkowe zużycie paliwa przy mocy znamionowej g/kWh 234+-12 ,236+-12 ,tak jest na pisane w instrukcji,ale stosunkowo spalanie do wykonanej pracy jest na prawde bardzo małe,jestem na prawde zadowolony z zakupu tego ciągnika,ma on też jedn duzy plus ma on wspomaganie na orbitrolu co jest duzą wygodą i komfortm w pracy

#9 Share wilku

wilku

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 22 postów

Napisany 10 grudzień 2006 - 21:12

Czy wie ktos gdzie mozna kupic obciążniki nakoła do ursusa 3512 i ile kosztuja,z Ursusik 3512 KSM Bis ma metalową maskę, a 3512 Agro Bis ma nową plastikową? Ile hektarów będziesz oraz jakiej ziemi (lekkiej czy cięszkiej) nim obrabiał i jaki ciągnik posiadałeś wcześniej. Obciążniki by się przydały, bo mieli?
karol5 zapodaj foty Ursusa i powiedz czy to twój główny ciągnik w gospodarstwie, jakiej wielkości. Pierwsze słyszę, żeby małe ursusy miały tak szybkie skrzynie biegów, no te 30-34km/h to rozumiem.

#10 Share Ursusik

Ursusik

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 64 postów

Napisany 10 grudzień 2006 - 21:19

Czy wie ktos gdzie mozna kupic obciążniki nakoła do ursusa 3512 i ile kosztuja,z No wiesz 2812 ma 35 km a 3512 ma 47km wiec jest to nie duża róznica w mocy,a twój 2812 ciągnie tylko 2 skiby więc stosunek mocy do obciażenia jest nawet duży,a 3512 ma tylo 47 km i ciąga 3 sibowy plug wiec jego masa jest nie zbyt duza,dając mu dodatkowe obciąznie ciągnik staje się bardziej ekonomiczny i nie zrywa przy żadnym obciązeniu  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Czy wie ktos gdzie mozna kupic obciążniki nakoła do ursusa 3512 i ile kosztuja,z Dzisiaj, 05:45
  •  

#11 Share Ursusik

Ursusik

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 64 postów

Napisany 10 grudzień 2006 - 21:23

Czy wie ktos gdzie mozna kupic obciążniki nakoła do ursusa 3512 i ile kosztuja,z sorki wilku za pomyłke,nio ja mam właśnie tego z plastikową maską,Ja mam 16 ha gospodarstwo z ziemiami sredniej klasy,mam tez równiez c330 który przez 24 lata pracował sam na tym areale po czym przyszedł czas na wsparcie gospodarstwa nowym ciągnikiem

#12 Share karol5

karol5

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 48 postów

Napisany 11 grudzień 2006 - 21:03

Czy wie ktos gdzie mozna kupic obciążniki nakoła do ursusa 3512 i ile kosztuja,z do wilku Fotki moge Ci na maila wyslac bo tutej bawic mi sie niechce Widocznie szly ja tez dopoki nie kupilem to nie wiedzialem ze takie sa te 40km/h to niektorzy tak oczy wytrzeszczaja jak biore nim c -360 trojkie ma taka szybka jak 60tka 5 Pracuje na 28h wraz z 60tka ktora jest przeznaczona na sprzedaz Ogolnie ciagnik ma orbitrola przednie opony 7.50x16 i fajnie smiga

#13 Share Ursusik

Ursusik

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 64 postów

Napisany 11 grudzień 2006 - 21:20

Czy wie ktos gdzie mozna kupic obciążniki nakoła do ursusa 3512 i ile kosztuja,z karol5 jak bys mógł to przeslij i Mi swiatek129@wp.pl

#14 Share Ursusik

Ursusik

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 64 postów

Napisany 11 grudzień 2006 - 21:32

Czy wie ktos gdzie mozna kupic obciążniki nakoła do ursusa 3512 i ile kosztuja,z A i jeszcze jedno ile za niego dałeś ?

#15 Share karol5

karol5

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 48 postów

Napisany 12 grudzień 2006 - 20:07

Czy wie ktos gdzie mozna kupic obciążniki nakoła do ursusa 3512 i ile kosztuja,z Ursusik wyslalem Ci te foty jak bys chcial jeszcze jakies to mogie zrobic

#16 Share Ursusik

Ursusik

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 64 postów

Napisany 12 grudzień 2006 - 20:50

Czy wie ktos gdzie mozna kupic obciążniki nakoła do ursusa 3512 i ile kosztuja,z karol5 Wielkie Dzia za fotki,nio ciągniczek jak sie patrzy,z ta skrzynią to jest na prawde interesujący temat,ile za nigo dałeś ? Ja swojego ursuska 3512 agro bis tez umiesciłem na fotce,zglądnij i napisz co on nim myslisz ok

#17 Share karol5

karol5

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 48 postów

Napisany 13 grudzień 2006 - 22:07

Czy wie ktos gdzie mozna kupic obciążniki nakoła do ursusa 3512 i ile kosztuja,z daj mi namiaryna te fotki bo niechce mi sie calej galeri przegladac zaplacilem za niego 52tys. brutto +zaczepy gorny 1tys a dolnego jeszcze niemam

#18 Share Ursusik

Ursusik

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 64 postów

Napisany 14 grudzień 2006 - 16:08

Czy wie ktos gdzie mozna kupic obciążniki nakoła do ursusa 3512 i ile kosztuja,z To jest link do tej fotki http://www.agrofoto....-46-pos-18.html No  to nie duzo za niego dałeś,powaznie górny zaczep kosztuje 1 tys,tak dużo ???Jak zobaczysz to napisz co o nim myslisz ok

#19 Share tores

tores

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 117 postów

Napisany 14 grudzień 2006 - 17:51

Czy wie ktos gdzie mozna kupic obciążniki nakoła do ursusa 3512 i ile kosztuja,z a może ktoś u ciebie ma obciążniki od starego traktora ( a jak nie no to nocą do sąsiada  ;) tak u mojego wuja płóg rozebrali jak poszedł pogonic złodzieji to zastał samą rame  ;D)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share Ursusik

Ursusik

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 64 postów

Napisany 14 grudzień 2006 - 19:42

Czy wie ktos gdzie mozna kupic obciążniki nakoła do ursusa 3512 i ile kosztuja,z Jarosław No wiesz gdzie tylko moge to sie wypytuje ale nikt ci z ciągnika nie odkreci i nie sprzeda,no ale może na cos trafie  :)