m11031993

Gdzie trzymacie bele słomy

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
samo    3

ja wszystką słome pakuje do stodoły, a siano na poddasze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igor03    4

no niestety!! stodole mialem ale przerobilem na obore, i tak by byla za mala !! ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursus11    57

My trzymamy połowę w tunelu i połowę pod chmurką (słomę) a sianokiszonkę w foli :);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetmen    1

ja słome trzymam pod wiato.


John Deere 6130/Zetor 6340+tur trac lift 100/Zetor 7211/Ursus C-360-3P/Ursus C-328
Pracujo na ponad 70ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz15    3

Moje belki stoją pod chmurka bo w stodole nie ma miejsca bo zboże jest ;)


Publikowanie moich zdjęć bez mojej zgody ZABRONIONE!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

U nas staramy sie wszystko do stodoły ale jak braknie miejsca to pod chmurke idą ;] a siano na oborze mamy ;]


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor165    1

U nas 150 okrągłych bel jest nad świniarnią w poddaszu, na te bele wchodzi parę przyczep kostek(aż do dachu), parę przyczep kostek jest nad starą chlewnią no a siano w kostkach też w poddaszu nad oborą. Niestety około 200 okrągłych bel jest w stogu na dworze ale jest w niedalekich planach budynek w którym będzie paszarnia i miejsce na wszystkie okrągłe bele.


Praca, pasja, zamiłowanie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Wszystkie bele słomy leżą pod chmurką A siana w stodote.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16
Wszystko co do jednej słomki leży pod dachem ;]

U mnie tak samo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Cała kostka jak się zmieści to idzie pod dach na gospodarstwie... tylko jak mamy bele to układamy je na zewnątrz gdzieś na polu, bo nie mamy maszyny żeby je ustawić pod dachem na kilka pięter ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

słoma pod chmurką 2 na dole jedna u góry i tak nigdy nie zamoknie, kiedyś robiłem piramidy po 5 poziomów i połowa zamakała, jak jest dużo siana to stertki takie mieszane słomy z sianem na dole kilk asłom do góry siano to tak też nie zamaka, a tak wogóle jak jest miejsce to słoma luźno na ziemi pojedyńczo jak leży najlepiej przetrwa zime

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LukaszRol    0

Słoma w stodole, sianokiszonkę w foli pod chmurką


Na zawsze wierni, na zawsze oddani my Polskiego URSUSA fani!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez sambao
      Jeżeli ktoś ma doświadczenia jakiekolwiek na temat uprawy uproszczonej zapraszam do podzielenia się uwagami i spostrzeżeniami.
    • Przez volvofh12
      Sprzedam podłoże popieczarkowe z dowozem do klienta lubelskie podkarpackie mazowieckie świętokrzyskie 
    • Przez Holder
      Ze wzgledu na mokre warunki dopiero teraz bede aplikowal n2 w postaci RSM. Obawiam sie o poparzenia , rosliny sa juz dość wysokie i rozkrzewione . jakies porady jak zminimalizować to zjawisko?
    • Przez yanek_113
      Zakupiłem dzisiaj kwalifikowane nasiona gryki cena 500zl za 100kg. Przywożę do domu otwieram worek a tam pełno chwastów i to nie byle jakich - rzodkiew świerzpa,  dosyć sporo w polu widzenia. Jest to chwast trudny do zwalczenia, wiem bo sam mam kilka kawałków zapapranych i ciężko to wytępić a z gryki prawie niemożliwe do odczyszczenia. Co byście zrobili na moim miejscu? Próbować zwrócić do centrali  czy kontaktować się z producentem? Gdyby nie to że potrzebuje papier do integrowanej produkcji to miałbym to w głębokim poważaniu i zasiałbym swoją idealnie czystą… boję się za***ac sobie kolejne pola tym gownem
    • Przez AlexH
      Witam,
      co zasiać dla bydła na bardzo słabej glebie, żółty piach dotąd siałem co drugi rok seradelę ale, że coraz droższa a ledwo powschodzi bo wody nie ma i co polecacie zasiać, myślałem o wyce albo czymś takim, chodzi mi o to żeby wypędzić krowy i miały co zjeść, albo skosić rotacyjna i zrobić kiszonkę w bele
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj