Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kto z was ubezpieczy ziemię ????

22 odpowiedzi na ten temat

#21 Share TomaszKK

TomaszKK

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 156 postów

Napisany 18 luty 2008 - 14:00

Kto z was ubezpieczy ziemię ???? ;) ja tam wiem jedno zawsze firma ubezpieczająca znajdzie powód do tego żeby nie wypłacić odszkodowania a chociażby nawet do zaniżenia jego wysokości.ale fakt faktem że w razie klęski każde pieniądze sie przydadzą. a co do służby zdrowia to oni dostają wystarczające środki do tego żeby nie zadłużać szpitali. tylko potem dyrektorzy placówek albo wyprowadzą na lewo pól kasy albo dobrze zagospodaróją dlaczego są szpitale które nie mają zadłużenia. :)
............Tylko przemyślane rozwiązania............

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Kto z was ubezpieczy ziemię ???? Dzisiaj, 07:19
  •  

#22 Share AGRObombula

AGRObombula

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 230 postów
  • Zainteresowania:Maszyny rolnicze, naprawa maszyn rolniczych, konie, bydło

Napisany 18 luty 2008 - 19:51

Kto z was ubezpieczy ziemię ???? coś wam powiem te ubezpieczanie ziemi to tylko poto aby wyrwac rolniką fundusze unijne. Na moim przykładzie ubezpieczyłem ziemniaki niepodam w jakiej agencji ubezpieczyniowej ale powiem tyle że popularna instytucja, ale do rzeczy miałem 15 h ziemniaków uschło jak leciało od miedzy do miedzy złosiłem do firmy ubezpieczyniowej to nikt sie niepojawił twierdzili że przyjadą zdązyłem wykopać zakopcować chodziłem łaziłem za nimi dzwoniłem a żaden h.... sie niepojawił od tego czasu koniec niech sie w tym roku ktoś pojawi że mam zapłacić albo że kara to widły im do d*py wsadze ja na h...... niebęde robil po darmo zapłacić to wszyscy chetni ale dać odszkodowanie to można wiatru wpolu szukać bo oni są chętni by brać ale dawać to już nikt nieda

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#23 Share MartineZ

MartineZ

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1044 postów

Napisany 05 lipiec 2009 - 16:06

Kto z was ubezpieczy ziemię ???? tata mial takie plany ale mowil ze na razie da sobie z tym spokoj
po co niepotrzebnie kase wywalac