Skocz do zawartości

Zdjęcie

Czy będą w tym półroczu kredyty preferencyjne?

108 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 16 luty 2008 - 17:54

Czy będą w tym półroczu kredyty preferencyjne? Ruszyły kredyty klęskowe, a na preferencyje podobno nei ma kasy, czy juz wogóle nie będzie kredytów preferencyjnych, 2 tyg temu w agrobiznesie mówili że będą wszystkei linie tak jak były a wczoraj że ruszyły tylko klęskowe a na pozstałe nei ma kasy, czy wiadomoc osam więcej na ten temat?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Czy będą w tym półroczu kredyty preferencyjne? Dzisiaj, 01:35
  •  

#2 Share tommy66692

tommy66692

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4504 postów

Napisany 16 luty 2008 - 18:11

Czy będą w tym półroczu kredyty preferencyjne? no w agrobiznesie mowili ze poki co to ich nie bedzie ;) aby kleskowe-jakis tam gosc gadal ze beda starali sie opanowac kryzys ale u nich slowo tanie :)

#3 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 16 luty 2008 - 18:14

Czy będą w tym półroczu kredyty preferencyjne? no właśnie a ile te puki co potrwa? pewnie całe półrocze będzie bez kredytów, prow stoi i co to ma byc w końcu?

Czy są jakieś inne kredyty na podobnych czy niewiele większym oprocentowaniu co pefernyjne?

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share tommy66692

tommy66692

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4504 postów

Napisany 16 luty 2008 - 18:15

prow stoi i co to ma byc w końcu?

unia europejska ;)

#5 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 16 luty 2008 - 19:44

Czy będą w tym półroczu kredyty preferencyjne? To co innej opcji nie ma czekac cierpliwie aż ruszą kredyty preferencyjne?

#6 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 16 luty 2008 - 19:46

Czy będą w tym półroczu kredyty preferencyjne? Tylko, żeby za rok ruszyły, bo mamy ciągnik kupować...

#7 Share Vril

Vril

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 666 postów

Napisany 16 luty 2008 - 20:01

Czy będą w tym półroczu kredyty preferencyjne? Czy to jest pewna informacja z tymi kredytami preferencyjnymi ?.Jestem w trakcie załatwiania dokumentacji i biznes planu a na dodaek
diler ciągle wydzwania jak tam daleko z załatwianiem kredytu bo mam 5 marca odebrać opryskiwacz .Mi w moim banku mówili coś o końcówce lutego lub marcu i teraz nie wiem czy to ściema czy prawda.

#8 Share michal18

michal18

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 138 postów

Napisany 17 luty 2008 - 13:11

Czy będą w tym półroczu kredyty preferencyjne? ja mam podobną sytuacje mam już wszystkie dokumenty złożone i czekam , z banku co chwilę dzwonią i przekładają termin [rzyznania kredytu z powodu braku pieniędzy do oprocentowania teraz obiecują na koniec lutego ale jak to będzie to się okaże. a diler dzwoni i straszy mnie ze jak nie włacę reszty kasy za rzrzutnik do końca lutego to bęge musiał za niego zapłacić według nowgo cennika o 3600zł więcej. a 20% wpłaciłem na koniec grudnia.

#9 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 17 luty 2008 - 13:35

Czy będą w tym półroczu kredyty preferencyjne? Dzisiaj w telewizji mówili, że w tym roku wogóle ich już nie będzie ;)

#10 Share krzychu

krzychu

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 32 postów

Napisany 17 luty 2008 - 13:54

Czy będą w tym półroczu kredyty preferencyjne? ja dokumęty złożyłem w grudniu liczyłem że kasa będzie w styczniu tak jak to było inne lata . Teraz mamy prawie marzec a kasy nie ma :angry: i prawdopodobnie nie będzie. Dzwoniłem do AriMR do departamętu pomocy krajowej oni zajmują się kredytami z twierdzili że po ostatniej ekipie rządzącej mają mocny bałagan i duże braki w kasie więc nici z kasy :angry: :angry:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share Pawel36

Pawel36

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 67 postów

Napisany 17 luty 2008 - 14:40

Czy będą w tym półroczu kredyty preferencyjne? Ja właśnie złożyłem papiery do banku o kredyt MR na zakup nowego ciągnika i pługa, to mi powiedzieli że pieniądze powinny być na przałomie luty marzec, diler tesz tak mowi. A skoro nie ma puli pieniędzy to nie powinny przyjmować wniosków, ale banki pewnie chcą zarobic i pewnie kto pierwsz ten lepszy, wszędzie u nas bałagan, a w ARIMR jeden prezas zgania na drugiego zero odpowiedzialności powinni ponosić konsenkwencje nie udolnych decyzji.

#12 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 17 luty 2008 - 14:48

Czy będą w tym półroczu kredyty preferencyjne? Taa jak chcesz to skaładaj, a potem najwyżej bank zaproponuje inny kredyt, do czego to dochodzi w tym kraju żeby tak wszystko zablokowac, ani prow ani kredyty preferencyjne,
Bądz tu mądry zaczynac coś inwestopwac w nadzieji że będa te kredyty czy czekac aż ruszą i dopiero zacząc zakupy?

Dzisiaj w telewizji mówili, że w tym roku wogóle ich już nie będzie ;)

w jakim programie o tym było?

#13 Share johny

johny

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 444 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo itp.

Napisany 17 luty 2008 - 15:49

Czy będą w tym półroczu kredyty preferencyjne? Ten program to chyba TVP1 ja z tato też właśnie jesteśmy w kropce (.)
Ani na kredyt wziąć ani z PROW`U zkorzystać i w tym programie mówili że pieniądze będą tylko niewiem czy na PROW czy na kredyty Lipiec albo sierpień : ;)

#14 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 17 luty 2008 - 15:52

Ten program to chyba TVP1 ja z tato też właśnie jesteśmy w kropce (.)
Ani na kredyt wziąć ani z PROW`U zkorzystać i w tym programie mówili że pieniądze będą tylko niewiem czy na PROW czy na kredyty Lipiec albo sierpień : ;)

oglądałem ten program, może nie od poczatku ale tam nic nie było wspominane o kredytach preferencyjnych tylko i wyłącznie o prow-ie była dyskusja :)

#15 Share johny

johny

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 444 postów

Napisany 17 luty 2008 - 18:25

Czy będą w tym półroczu kredyty preferencyjne? nom możliwe że nie było ale tak jakoś mi się zdawało ze on o nim pisze :) też go nie oglądałem od początku więc tak pomyślałem a u nas maszyny to by sie przydały już na wiosnę :) ale jak nic z tego nie będzie to trzeba będzie przecierpieć ten rok ;)

#16 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 17 luty 2008 - 18:31

w jakim programie o tym było?

W TVP 1 mówili o tym ..

#17 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 17 luty 2008 - 19:35

W TVP 1 mówili o tym ..

to wkońcu mówili czy nei w tym programie że w tym roku wogóle kredytów preferencyjnych nie będzie?
Oglądałem ten program prawie od początku i ani słowem tam nei było o kredytach preferencyjnych tylko o prow-ie
To ja już nie wiem, a co z tymi którzy porobili biznesplany i czekają tylko na uruchomienie tych kredytów?

http://www.ppr.pl/artykul.php?id=144682
może w czerwcu znajdą się środki?????????

#18 Share Pawel36

Pawel36

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 67 postów

Napisany 18 luty 2008 - 23:12

Czy będą w tym półroczu kredyty preferencyjne? Według mnie to w programie TVP w niedziele mówili o PROWIE czyli pomocy unilnej a kredyty preferencyjne są z pieniędzy krajowych i nic u nich nie wspominali. Więc powinny być , banki nie przyjmowałyby wniosków jakby ich nie miałobyć, zreszta niedługo się dowiem bo złożyłem wniosek ma MR.

#19 Share johny

johny

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 444 postów

Napisany 19 luty 2008 - 17:13

Czy będą w tym półroczu kredyty preferencyjne? Witam dziś z tato byłem u delera który robił na biznesplan i trochę pogadaliśmy o tym PROW i o takich sprawach to on nam powiedział ze teraz w agencji majo zagłosować nad (on to nazwał) fakturowaniem że będzie można wziąc kredyt pomostowy w banku i on wystawi fakture a pózniej jak sie podpisze umowe z agencjo to im sie pokarze faktury i oni do banku zwrócą te 50 % czy ileś procent i kazał na sie dowiedzieć jak to będzie w przyszłym tygodniu ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 01 marzec 2008 - 10:39

Czy będą w tym półroczu kredyty preferencyjne? wiadomo coś w sprawie kredytów preferencyjnych?> dielerzy mówia że w pierwszym kwartale marca maja banki podpisać umowy z agencją, słyszał ktoś coś w tym temacie?