Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ilu z was tak naprawdę kupiło ciągnik ?

238 odpowiedzi na ten temat

#161 Share PRZEMEK321

PRZEMEK321

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 422 postów
  • Zainteresowania:lubie to co robie a to jest najwazniejsze.

Napisany 30 listopad 2011 - 21:11

Ilu z was tak naprawdę kupiło ciągnik ? no prosze ja już dawno odpuściłem a wielcy świenci na forum sie odezwali-jest koniec tego tematu to dajcie sobie spokój bo to wy teraz zaczynacie i prowokujecie a ja nie chce mieć z tym nic wspólnego i gdzie moderator który to mie tylko upomina?

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ilu z was tak naprawdę kupiło ciągnik ? Dzisiaj, 21:35
  •  

#162 Share F1traktors

F1traktors

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 102 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 02 grudzień 2011 - 21:22

Ilu z was tak naprawdę kupiło ciągnik ? Kolego @Przemek321. Ci "wielcy święci" chcieli ci wytłumaczyć , że trochę zacząłeś prowokować. Przeczytaj się 2 strony przed, jak zrozumiesz,to dobrze, jak nie,trudno. Zacząłeś wyśmiewać Kolege @Jaro że tylko tankuje do JD, a dzieciom nawet jedzenia nie da. Ja jako człowiek dość obraźliwy, obraziłbym się. Myślisz , że nawet jak ten JD spali te 2l więcej to myślisz że zbankrutuje. Śmiejesz się z niego bo uważa że mało pali. Jak dla niego mało pali i jest usatysfakcjonowany ze spalania to dobrze. Nie wiem co masz przeciw do tego. Dla mnie Fendt przy dobrej robocie mało też nie spali. Każdy traktor jak dostanie w d*pe to spalanie ma niemałe. Nie o to chodzi że jak masz JD to bankrut. Paliwo niestety drogie i do tych 6zł/l może i niestety dojść ale cóż, nikt nic nie poradzi. Nie chce nikogo prowokować ani cię obrażać. Jak tak myślisz że cie obrażam i prowokuję to najszczersze przepraszam.

Pozdrawiam :P

#163 Share PRZEMEK321

PRZEMEK321

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 422 postów

Napisany 03 grudzień 2011 - 09:23

Ilu z was tak naprawdę kupiło ciągnik ? tylko wiesz do czego ja cały czas zmierzam ? by ci co chcą kupić teraz ciągnik i jednym z kryteriów jest spalanie nie przeczytali postów takiego JARO i nie zasugrowali sie tym ze mało pali bo tak nie jest i ani TY ani JARO TEGO SWOIMI WYPOWIEDZIAMI NIE ZMIENICIE i jak wspomniałeś paliwo prawie po 6zeta i te 2 litry przy wykożystaniu 1000 tys mtg rocznie daje 12 tys i jak by nie licząc to w rozliczeniu na 10 lat mamy ciągnik można powiedzieć gratis jak sie kupi oszczedny wiec jest o co walczyć i nikogo nie wyśmiewam bo poczytaj sobie jak jaro mi ubliża swymi wyrafinowanymi wypowiedziami a tak do końca nie wiedząc co one oznaczają.wiec teraz niech każdy sobie odpowie na pytanie czy te 2litry to dużo czy nie? dobra koniec rozmowy tylko zeby ci wielcy fanatycy JD nie płakali za jakiś czas ze jednak ktoś tam na forum miał racie ale go zniszczono.

#164 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 03 grudzień 2011 - 18:26

Ilu z was tak naprawdę kupiło ciągnik ? No tak-do moich grzeszków doszło jeszcze parę-raz że ubliżam dwa że nie rozumiem tak właściwie co wypisuję.Co do tego drugiego to myślę że takich opinii nie powinna wygłaszać osoba która ledwie sobie radzi z przelaniem natręctwa myśli na ekran jeżeli zaś o owe "ubliżanie" chodzi to dlaczego niby mam odpuszczać człowiekowi który cały czas zarzuca mi kłamstwo nie rozumiejąc tego co piszę ?Przemek Ty naprawdę wierzysz w takie bajki że ciągniki o zbliżonej mocy będą mieć zużycie paliwa różniące się średnio o 2 l/h ?Myślisz że w jakiejś lekkiej pracy Twój ciagnik spali dajmy na to 5 l/h a mój 7 l/h ?Dealer NH zrobił Ci pranie mózgu ?Jeżeli mi nie wierzysz to spójrz na wyniki testów-jeżeli te z kolei są zmanipulowane :D to już nic Tobie nie pomoże...
PS.Poczytałem parę Twoich postów-w testy też nie wierzysz i innym użytkownikom JD też nie :P .

#165 Share PRZEMEK321

PRZEMEK321

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 422 postów

Napisany 03 grudzień 2011 - 22:31

Ilu z was tak naprawdę kupiło ciągnik ? jaro pokaż mi test w którym JD wychodzi oszczednie? bo moze jestem tępy ale np ostatnie trzy testy PROFI pokazały ze JD jest najbardziej paliwożernym ciągnikiem na świecie a gdyby było odwrotnie to wszyscy fanatycy JD by je tu wklejali masowo i to jest fakt.ps -skoro mi nie wierżysz to dawaj swojego JD a ja wezme agroplusa szfagra lub agrofarma bo są zbliżone mocowo do twojego JD i zobaczysz ile spalą w tej samej robocie-poprostu nie chcę ci ubliżać bo taki nie jestem ale szczeka ci opadnie-co ty myślisz ze ja swoje opinie wygłaszem by ci zrobić na złość? to są fakty i myśl jak chcesz bo JD BYŁ ,JEST i BĘDZIE PALIWOŻERNY I takie są fakty i nie pisze ze to grat bo to nie prawda ale spala więcej niż inne.

Edytowany przez PRZEMEK321, 03 grudzień 2011 - 22:38.

#166 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 04 grudzień 2011 - 08:26

Ilu z was tak naprawdę kupiło ciągnik ? Agroplus ma do ciągania o tonę mniej-Agrofarm nie ma chyba czterostopniowego PS ?:D -ale spełnię Twoje życzenie:
Agrofarm

JD

Od razu wyjaśniam że wziąłem te testy że tak powiem "jak leci" bo były w miarę nowe .Tak nawiasem mówiąc ja jestem zwolennikiem opinii że za spalanie najbardziej odpowiedzialny jest łącznik pomiędzy fotelem a dachem kabiny :D -może po prostu jesteś bardzo wysoki ,nie mieścisz się i po prostu nie umiesz wciskać gazu inaczej niż "do dechy" ?

#167 Share rami

rami

rami

• Members
  • PipPipPip
  • 767 postów
  • Zainteresowania:muzyka, taniec,majsterkowanie,spcery,ksiązka

Napisany 04 grudzień 2011 - 08:51

Ilu z was tak naprawdę kupiło ciągnik ? tak to właśnie jest jak ktoś ma ciężką nogę to odbija się na spalaniu i na kieszeni ja to używam gazu zależności od potrzeby u mnie licznik rzadko mija 2000tys.obrotów i to jest główny powód że twój więcej spała

#168 Share PRZEMEK321

PRZEMEK321

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 422 postów

Napisany 04 grudzień 2011 - 09:47

Ilu z was tak naprawdę kupiło ciągnik ? jaro teraz nie mam jak ale postaram ci sie wkleić polskie testy i zobaczysz różnice .

#169 Share pic2ek

pic2ek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 344 postów

Napisany 04 grudzień 2011 - 13:04

Ilu z was tak naprawdę kupiło ciągnik ? Wracąc do sedna wątku na wiosnę przymierzam się kupić ciągnik z turem, nowy. ale po przeczytaniu postów na temat ciągników itd człowiek głupieje co w koncu ma kupić. Ale na pewno AF i sugestie i porady forumowiczów pomogą mi w zakupie. Na pewno nie będzie to jednak JD :)

#170 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 04 grudzień 2011 - 13:54

Ilu z was tak naprawdę kupiło ciągnik ? Przemek górą :D .

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#171 Share andrzej2257

andrzej2257

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 716 postów
  • Zainteresowania:Cross ENDURO

Napisany 04 grudzień 2011 - 23:01

Ilu z was tak naprawdę kupiło ciągnik ? Dodany obrazek. Przemek mój JD spalił ostatnio w czasie robót przy oborze około 4 - 5 L/h więc twoje gadanie mnie dobija. aha akurat tak się składa że pleciesz głupoty. 2 lata temu nie miałem jeszcze JD ani fendta przyjechał do mnie kolega Deutz fahrem k100 z pomocą podpieliśmy agregat 4 m i w pole po uprawie jednego HA okazało się, że super oszczędny deutz spalił ponad 10 l Dodany obrazek ,za tydzień przywieźli mi JD 5720 odrazu podpiąłem go pod agregat i spalanie było mniejsze o 2 l Dodany obrazek tak to prawda nie masz JD nie praktykujesz jakiś koleś co wogule nie miał doczynienia z tą marką powie ci jakieś głupoty a ty jes dalej nawijasz tak jest wg. mnie.

nie chce nikogo obrażać ale jak ktoś takie ściemy pisze to nie mogę.

JD 5720, Fendt 412 vario, MF255

AF już nigdy nie będzie takie jak kiedyś...

#172 Share F1traktors

F1traktors

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 102 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 05 grudzień 2011 - 00:37

Ilu z was tak naprawdę kupiło ciągnik ? Zgadzam się z tobą @andrzej2257 niech kolega @przemek321 opowie o przygodach i doświadczeniach związane z marką JD.

#173 Share PRZEMEK321

PRZEMEK321

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 422 postów

Napisany 05 grudzień 2011 - 10:43

Ilu z was tak naprawdę kupiło ciągnik ? ok kupujcie WEDŁUG was oszczednego JD bo cały świat twierdzi ze spala więcej a według was spala mniej od jednego z najbardziej oszczedneych silników jakie wprowadzony został na rynek i mówiĘ tu o DEUTZU -życze wam powodzenia w życiu i udanych zakupów ON w przyszłości-pozdrawiam PRZEMEK321.

#174 Share jozin1z1bazin

jozin1z1bazin

Użytkownik

• userphoto
  • Members
  • PipPip
  • 65 postów

Napisany 05 grudzień 2011 - 10:53

Ilu z was tak naprawdę kupiło ciągnik ? wiecie co płakać mi sie chce jak czytam posty o oszczedności john deere -przecież ten ciągnik pali wiele więcej od tak jak to wielu twierdzi smoka ZETORA a co go dopiero porównywać do DEUTZ FAHRA -skoro właściciele JD twierdzą ze jest oszczedny to niech sobie kupią DF I ZOBACZYCIE I NIE PIER. . . CIE głupot ze mało pali chyba ze nie przekroczysz 1000obr ale tak to sie jeżdzić nie da.

#175 Share andrzej2257

andrzej2257

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 716 postów

Napisany 05 grudzień 2011 - 21:07

Ilu z was tak naprawdę kupiło ciągnik ? Kolego akurat testowałem deutz fahra i mam JD i wiem jakie jest spalanie więc mnie nie pouczaj sądząc po tobie ty pewnie nigdy nie widziałeś JD lub nie testowałeś i gadasz głupoty.
Przemek dalej pleciesz te swoje bajki brak mi słów.

Edytowany przez andrzej2257, 05 grudzień 2011 - 21:09.

#176 Share szczewko

szczewko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1573 postów

Napisany 05 grudzień 2011 - 21:59

Ilu z was tak naprawdę kupiło ciągnik ? Mi AF pomoglo kupic ciagnik i jest to JD 6830 Comfort. Tak chleje duzo ale ja jestem bogaty z domu wiec nie patrzalem na spalanie.
A tak na serio to przy odpowiednim doborze maszyn, JD odwzajemni sie malym spalaniem.

@Przemek321 "cały swiat twierdzi..." heheheh i dalej to juz bełkot.

#177 Share danielhaker

danielhaker

Po prostu Daniel ;)

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 6740 postów

Napisany 05 grudzień 2011 - 22:10

Ilu z was tak naprawdę kupiło ciągnik ? Widocznie niektórzy żyją we własnym świecie ale ja w to nie wnikam ;)

A ja mam takie pytanie: Dlaczego ostatnie kilka stron to jest nagonka na posiadaczy JD a głównie na Jarka? Może niech autor zmieni tytuł tematu bo obecny nie ma nic wspólnego z ostatnimi stronami
Mój kanał na YouTube http://www.youtube.com/user/danielhaker

Sprzedam:
koło zębate przekładni kątowej prasy Sipma

rozrzutnik dwuosiowy
zgrabiarkę gwiazdową

agregat prądotwórczy

#178 Share andrzej2257

andrzej2257

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 716 postów

Napisany 05 grudzień 2011 - 22:18

Ilu z was tak naprawdę kupiło ciągnik ? Jak się nie jeździ jak wariat czyli nie gazuje się nie włącza się 1 2 3 4 biegu pod obciążeniem w sekundzie to zapewniam spalanie nie będzie aż tak straszne jak to wiecznie bez konkretnego wyjaśnienia opowiada przemek.

EDIT. wiem że nie w temacie ale nie chce następnego tworzyć znacie sposób na szczury jak ich unieszkodliwić bo własnie przegryzły mi dwa kable w JD od obrotomierza i licznika mtg. powiedzcie w jaki sposób mógłbym się ich pozbyć zatopić czy co?

#179 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 06 grudzień 2011 - 08:11

Ilu z was tak naprawdę kupiło ciągnik ?

Widocznie niektórzy żyją we własnym świecie ale ja w to nie wnikam ;)

A ja mam takie pytanie: Dlaczego ostatnie kilka stron to jest nagonka na posiadaczy JD a głównie na Jarka? Może niech autor zmieni tytuł tematu bo obecny nie ma nic wspólnego z ostatnimi stronami

Wiesz Daniel @Przemek myśli że zgodnie z przysłowiem mądrzejszy odpuści i przyzna rację ja niestety jestem jak to @szczewko napisał "głupi z domu"(sorry szczewko za zmienianie cytatów) :D więc po co mam odpuszczać ?Jeżeli kogoś nie przekonują ani testy ani opinie użytkowników to co mu pomoże ?On i tak wie lepiej-to się nazywa "besserwisser" i kiedyś leczono to elektrowstrząsami :D .

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#180 Share zuras

zuras

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 249 postów

Napisany 09 grudzień 2011 - 15:07

Ilu z was tak naprawdę kupiło ciągnik ? Z tym oszczednym Deutz-em to chyba zartujecie sobie ;)

Dodaj odpowiedź