Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ilu z was tak naprawdę kupiło ciągnik ?

238 odpowiedzi na ten temat

#141 Share danielhaker

danielhaker

Po prostu Daniel ;)

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 6746 postów
  • Zainteresowania:fotografia, muzyka, motoryzacja, lotnictwo :p

Napisany 08 listopad 2011 - 17:52

Zakupiłem równiez agregat nie usłuchując kolegow z AF, którzy twierdzili ze z 4.2m nawet nie pierdnie :D

Wiem o kim mowa :D
@Przemek- przeczytaj tytuł tematu bo chyba nie w tym temacie piszesz.

Mój kanał na YouTube http://www.youtube.c...ser/danielhaker

KUPIĘ SŁOMĘ. SIEDLCE, ŁOSICE, ŁUKÓW, MIĘDZYRZEC PODL.

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ilu z was tak naprawdę kupiło ciągnik ? Dzisiaj, 21:34
  •  

#142 Share PRZEMEK321

PRZEMEK321

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 422 postów
  • Zainteresowania:lubie to co robie a to jest najwazniejsze.

Napisany 11 listopad 2011 - 08:42

Ilu z was tak naprawdę kupiło ciągnik ? jakiś czas temu po przeczytaniu wielu tematów zakupiłem new hollanda td5050 i jestem bardzo zadowolony :lol: a teraz coś z innej beczki bo wielokrotnie zauważam ze na forum osoby które nie mają vipa lub są mniej znane bo mają mniej postów są dyskryminowane i ich zdanie sie nie liczy bo nie na temat pisało kilka osób a tylko ja zostałem upomniany przez wielmożnego pana królika ;[ jak to tak czy oni są jacyś lepsi odemnie? a może poprostu moderator jest niekompetentny ? chcecie to możecie mnie ukarać za to co napisałem ale skoro ma to być tak poważne i dobre forum to sie zastanówcie nad tym.

#143 Share milanreal1

milanreal1

Nie zadzieraj z moderatorem :D

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 8984 postów
  • Zainteresowania:Sport, muzyka i oczywiście rolnictwo.

Napisany 11 listopad 2011 - 23:47

Ilu z was tak naprawdę kupiło ciągnik ? Połowa upomniana % tak uważa :D Ty oskarżasz królika, jakbyś dostał ode mnie to ja bym był na Twojej czarnej liście :D
Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

#144 Share PRZEMEK321

PRZEMEK321

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 422 postów

Napisany 12 listopad 2011 - 10:23

Ilu z was tak naprawdę kupiło ciągnik ? tylko ze sformułowania typu WYPAD co co najmniej nie smaczne zważywszy na to ze kolega mnie nie zna i jest naprawde dzieckiem dla mnie bo co by było gdybym to ja takie coś napisał? był by wypad? wiecie co naprawde sie hańbicie tym-wstyd i to wielki.

#145 Share andrzej2257

andrzej2257

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 716 postów
  • Zainteresowania:Cross ENDURO

Napisany 15 listopad 2011 - 21:06

Ilu z was tak naprawdę kupiło ciągnik ? Przemek zakończ tą dyskusje bo aby forum zaśmiecamy zresztą na poprzedniej stronie widocznie obraziłeś jaro więc też wielki wstyd także na początku popatrz na siebie a nie na innych...

JD 5720, Fendt 412 vario, MF255

AF już nigdy nie będzie takie jak kiedyś...

#146 Share PRZEMEK321

PRZEMEK321

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 422 postów

Napisany 16 listopad 2011 - 11:24

Ilu z was tak naprawdę kupiło ciągnik ? czytaj dokładnie bo nikogo nie obraziłem a on mnie tak i to jest właśnie śmieszne ze moderator co by nie napisał to nie poniesie zadnych konsekfencji -zastanówcie sie nad tym bo nie po to jesteście-ok koniec bo to nie temat o tym.

#147 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 16 listopad 2011 - 17:32

Ilu z was tak naprawdę kupiło ciągnik ? Ja Ciebie obraziłem ?I pewnie pierwszy zaatakowałem ?:D Jeżeli masz coś do tej marki w żółto-zielonym kolorku to wyślij list do centrali i napisz im co i jak i żeby przestali naciągać polskich (i nie tylko ) rolników i zaczęli sprzedawać porządne (czyt. spod znaku CNH ) sprzęty...

#148 Share PRZEMEK321

PRZEMEK321

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 422 postów

Napisany 16 listopad 2011 - 18:01

Ilu z was tak naprawdę kupiło ciągnik ? jaro weż już zmień płyte i czytaj ze zrozumieniem bo widzie ze masz naprawde wielki problem na punkcje swojego JD .

#149 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 16 listopad 2011 - 18:46

Ilu z was tak naprawdę kupiło ciągnik ? Nie-to Ty masz problem na tym punkcie-niestety.Przypomnij sobie-kazałeś mi przyznać się do tego że JD jest najbardziej paliwożernym ciągnikiem na świecie-było tak czy nie ?Jeżeli bardzo chcesz to mogę Ci nawet wysłać tabelkę z hamowni mojego ciągnika-sęk w tym że i to Ciebie zapewne nie przekona...bo JD pije i już-prawda ?:D

#150 Share PRZEMEK321

PRZEMEK321

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 422 postów

Napisany 17 listopad 2011 - 08:52

Ilu z was tak naprawdę kupiło ciągnik ? to coś ty robił na tej hamowni-zapewne obniżałeś spalanie bo co innego i co za tym idzie moc to teraz sie zgodze ze jak zrobiłeś z 80 kucy 60 to pali mało więc wzystko sie wyjaśniło, stary poczytaj co piszesz -pozdrawiam PRZEMEK321.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#151 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 17 listopad 2011 - 10:29

Ilu z was tak naprawdę kupiło ciągnik ? Jesteś doskonałym przykładem na tzw.partyjny beton-żyjesz w wyimaginowanym świecie i jesteś głuchy na rzeczowe argumenty-gdybyś zadał sobie trudu (wiem to trudne :D ) i poczytał moje posty to wiedziałbyś że nic takiego o czym powyżej pisałeś nie miało miejsca.Ciągnik ma 54,5 kW na WOM-ie czego żadną miarą na 60 KM na silniku przełożyć się nie da-o pardon-Tobie się da.

#152 Share lukasz0602

lukasz0602

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 65 postów

Napisany 17 listopad 2011 - 11:06

to coś ty robił na tej hamowni-zapewne obniżałeś spalanie bo co innego i co za tym idzie moc to teraz sie zgodze ze jak zrobiłeś z 80 kucy 60 to pali mało więc wzystko sie wyjaśniło, stary poczytaj co piszesz -pozdrawiam PRZEMEK321.

Dziwisz się że dostajesz ostrzeżenia a mimo to dalej prowokujesz do kłótni i to w każdym temacie gdzie mowa o JD albo Zetorze. Sam masz pretensje do @Królika że cię upomina a ty dalej robisz swoje i znowu prowokujesz. ;[

#153 Share PRZEMEK321

PRZEMEK321

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 422 postów

Napisany 17 listopad 2011 - 13:20

Ilu z was tak naprawdę kupiło ciągnik ? następny co czytać nie potrafi? do szkoły sie wracać a nie mądrości na forum pisać-kto kogo tym razem prowokuje co? znawco wielki.a ty jaro powiedz co robiłeś z JD na tej hamowni co? czy może każdy w twojej okolicy tak robi ? ściemniasz stary bo mi sie wydaje ze jednak miałem racje i ciągnik za dużo palił i chciałeś coś z tym zrobić. ps-czytajcie dokładnie temat i dawajcie ostrzeżenia tym którzy na to zasługują i prowokują do kłótni i mowa jest o moderatorach.

Edytowany przez Matey, 17 listopad 2011 - 17:58.
orty, ostrzeżenie

#154 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 17 listopad 2011 - 17:21

Ilu z was tak naprawdę kupiło ciągnik ? Kol.Brzozak zdaje się takich jak Ty określał mianem "nowy na imprezie" :D -jakbyś czytał (a nie tylko sam siebie utwierdzał w swoich podejrzeniach ) to zauważyłbyś że mój ciągnik palił zbyt dużo (nawet zbyt dużo jak na JD :D ) więc pompa trafiła do serwisu Stanadyne a na hamowni był już po regulacji.Jak stwierdził szef serwisu Stanadyne fabrycznie była ustawiona zbyt duża dawka paliwa.
PS.Ja za same byki dałbym Ci ostrzeżenie-co ja mówię -do szkoły bym posłał (ale pewnie niedawno skończyłeś więc nie będę okrutny :D )

#155 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5203 postów

Napisany 17 listopad 2011 - 17:59

Ilu z was tak naprawdę kupiło ciągnik ? kolego przemku, spusc troche z tonu, wysylasz innych do szkoly a sam walisz byki gorsze niz dzieci w podstawówce

KS Falubaz

#156 Share PRZEMEK321

PRZEMEK321

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 422 postów

Napisany 17 listopad 2011 - 20:49

Ilu z was tak naprawdę kupiło ciągnik ? jaro a może wszystkie JD powinny tam trafiać i spalanie by było w porządku jak u ciebie-co ty na to?

#157 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 17 listopad 2011 - 21:16

Ilu z was tak naprawdę kupiło ciągnik ? Nie da rady-większość JD jest teraz na CR a to chyba inna firma niż Stanadyne produkuje...

#158 Share MateuszC330

MateuszC330

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów

Napisany 29 listopad 2011 - 20:40

Ilu z was tak naprawdę kupiło ciągnik ? ja to bym jednemu i drugiemu dał po ostrzeżeniu bo jeden prowokuje drugiego i na odwrót. Bądz mądrzejszy jeden z drugim i ustąp.. niech sie cieszy że ma ,,wirtualną racje''. A tak wogóle troche od tematu odeszliście.

W marcu 2011 kupiłem C 360 3P. Dodam że mam raptem 22 lata i sam na niego zarobiłem. A po drodze jeszcze pare maszyn też sie nabyło. Pozdrawiam

#159 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 29 listopad 2011 - 21:05

Ilu z was tak naprawdę kupiło ciągnik ? Sprawdź kto zaczął.Co do owego ustępowania to akurat mam odmienne zdanie-parę razy ustąpiliśmy to potem mieliśmy potop szwedzki,rozbiory i 1939.com.pl :D .

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#160 Share andrzej2257

andrzej2257

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 716 postów
  • Zainteresowania:Cross ENDURO

Napisany 30 listopad 2011 - 19:26

Dziwisz się że dostajesz ostrzeżenia a mimo to dalej prowokujesz do kłótni i to w każdym temacie gdzie mowa o JD albo Zetorze. Sam masz pretensje do @Królika że cię upomina a ty dalej robisz swoje i znowu prowokujesz. ;[

Nie chce wczyniać kłótni ale kolega @lukasz0602 ma rację w stosunku do ciebie zobacz na poprzednią stronę tam widać że czytałem ze zrozumieniem.przestań się kłócićDodany obrazek

Edytowany przez andrzej2257, 30 listopad 2011 - 19:27.

JD 5720, Fendt 412 vario, MF255

AF już nigdy nie będzie takie jak kiedyś...

Dodaj odpowiedź