Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ilu z was tak naprawdę kupiło ciągnik ?

238 odpowiedzi na ten temat

#21 Share Pavel

Pavel

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1498 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja, muzyka, turystyka

Napisany 10 marzec 2008 - 20:29

Ilu z was tak naprawdę kupiło ciągnik ?

jak my kupowalismy traktor to agrofoto jeszcze nie było :) ale dzieki pomocy chłopaków - wtedy jeszcze na portalu na p. wybrałem zetora, zrobiłem pare zdjec pogadalismy i tak sie urodziło AgroFoto.pl, zetor trzyma sie dobrze, powierzona robote wykonuje super, wiec prawie jak z rozwojem AF :)

pozdrawiam
YacentY

czyżby maskotka AF? :)

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ilu z was tak naprawdę kupiło ciągnik ? Dzisiaj, 07:54
  •  

#22 Share pawelJD

pawelJD

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 411 postów

Napisany 16 marzec 2008 - 21:07

Ilu z was tak naprawdę kupiło ciągnik ? My kupiliśmy janka właśnie po opiniach na af i najważniejszej sądzie.

#23 Share michal83

michal83

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 66 postów

Napisany 20 marzec 2008 - 14:05

Ilu z was tak naprawdę kupiło ciągnik ? przed założeniem tematu valtra n 101 czytałem dużo postów. I teraz sobie myśle że dzięki af w czerwcu na mojm podwórku będzie stała VALTRA

#24 Share Hinco

Hinco

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 514 postów

Napisany 27 marzec 2008 - 17:59

Ilu z was tak naprawdę kupiło ciągnik ? Wszyscy doradzali mi 5211 i tak zrobiłem i narazie nie żałuje, choć sporo w ciągniku mam do poprawienia, ale ładna sztuke wyrwałem ;]]
Szczególne dzięki dla tommy66692 za odpowiedź via gg na sporo pytań i przekonywanie do 5211(W sumie to ogólnie do zetorów)
Czytałem sporo o zetorach i mniej więcej to co wyczytałem na to trafiłem i to forum mi bardzo w tym pomogło.
Dziękuje :)

#25 Share silver105

silver105

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 238 postów
  • Zainteresowania:samochody, motorowery, nożna, kosz, siatka i oczywiście rolnictwo

Napisany 29 marzec 2008 - 19:52

Ilu z was tak naprawdę kupiło ciągnik ? ja żadnego ciągnika nie kupiłem przy pomocy AF bo wtedy jeszcze nie miałem neta ale mój tata to przeglądał przy wyborze innych maszyn ale nie jest zarejstrowany nie wiem dlaczego może źle by było jak dwóch gospodarzy :) :)

#26 Share przemek99

przemek99

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 492 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo , Motoryzacja ;]

Napisany 12 maj 2008 - 08:36

Ilu z was tak naprawdę kupiło ciągnik ? ja przy pomocy af kupilem proxime 7441 , troche poczytałem i wybrałem ja

#27 Share kojack1014

kojack1014

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 71 postów

Napisany 26 maj 2008 - 19:10

Ilu z was tak naprawdę kupiło ciągnik ? ja tutaj nie pisałem tylko się przyglądałem opinii o Zetorach <_<

i przez użytkowników Agrofoto.pl mam od niedawna na placu Zetora

pozdr.

#28 Share JarekWLKP

JarekWLKP

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 543 postów

Napisany 27 maj 2008 - 12:59

Ilu z was tak naprawdę kupiło ciągnik ? Użytkownicy Agrofoto pomogli dyskusją przy wyborze nowego kombajnu, aczkolwiek Wasza opinia nie miała decydującej wagi. Dla przypomnienia napiszę, że wybraliśmy John Deere 1450 CWS, a zastanawialiśmy się jeszcze nad większymi JD, CLAAS Medion 310 i większe, CLAAS MEGA, przemykały też myśli o New Hollandzie.
John Deere marką ponad wszystkie.
Zamieszczone przeze mnie fotografie chronione są prawem autorskim.

#29 Share ROLNIK7

ROLNIK7

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 281 postów

Napisany 14 czerwiec 2008 - 15:11

Ilu z was tak naprawdę kupiło ciągnik ? W moim przypadku nie było typowo nowo zakładanych przeze mnie tematów w kwestii kupna ciągnika. Czytałem już utworzone tematy zadawając w nich kolejne pytania, oraz przeglądałem galerie, wyłapując kolejnych użytkowników nowych belarusów, a później nawiązywałem z nimi kontakt przez PW. Opinie z AF nie były podstawą wyboru ciągnika, ale bardzo mi pomogły(szczególnie w wyborze przedniego mostu)! Gdy byłem już zdecydowany na kupno ciągnika pojawił się pomysł aby kupic go w masce plastikowej, wiec założyłem temat: "Belarus w masce plastikowej" w którym zaczerpnąłem informacji o trwałości tego tworzywa z którego jest ona wykonana. W efekcie został zakupiony ciągnik MTZ Belarus 820 na moście krzyżakowym w niebieskim plastiku.
http://pl.youtube.co...h?v=2uZ6M3z_EnU

Nie ma to jak jechać Ursusem C-330 w garniaku do szkoły po maturę!!!!

#30 Share nasil90

nasil90

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1055 postów

Napisany 14 czerwiec 2008 - 15:42

Ilu z was tak naprawdę kupiło ciągnik ? ja też zakładałem tematy jaki ciągnik wybrać kiedyś miałbyć mtz póżniej ursus zetor case a w końcu wypadło na mf 3080 także po konsultacjach z innymi użytkownikami tych maszyn
Massey Ferguson-Uniwersalność przede wszystkim.
mariusz(ZDUN) sprawdzony mechanik polecam.
mirek maszyny sprawdzony sprzedawca maszyn polecam.
Technik Węgrów solidna firma polecam.!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31 Share lukasz16s

lukasz16s

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 92 postów

Napisany 14 czerwiec 2008 - 16:21

Ilu z was tak naprawdę kupiło ciągnik ? mój tata za moją namową i wypowiedzi dużo osób kupił JD 6220 w zeszłym roku ale jest juz na sprzedaż
Kto chętny zapraszam do galeri i na priv
JD 6220+ tur , 6400+tur , URSUS 1614, URSUS912 ursus 360 +tur oraz Deutz Fahr potęgą na moich 136 ha

#32 Share Jozek18

Jozek18

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 155 postów

Napisany 14 czerwiec 2008 - 17:39

Ilu z was tak naprawdę kupiło ciągnik ? No w moim przypadku nie zakładałem tematu lecz czytałem już będące no i wybraliśmy zetora 11441 :) jest on w fazie "załatwiania" ... Pozdrawiam całe AF :)

#33 Share Tobiasz912

Tobiasz912

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 157 postów

Napisany 14 czerwiec 2008 - 19:02

Ilu z was tak naprawdę kupiło ciągnik ? Ja narazie nie kupiłem żadnego bo nie ja żądze na gospodarce, ale może kiedyś się coś kupi;)
Praca rolnika godna jest szacunku !!!

#34 Share Lukas85

Lukas85

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 332 postów
  • Zainteresowania:Elektronika, motoryzacja, informatyka

Napisany 14 czerwiec 2008 - 19:19

Ilu z was tak naprawdę kupiło ciągnik ? po zapoznaniu sie z opiniami uzytkowników zdecydowalismy sie na zakup NH TD90D i był to jak najbardziej trafiony wybór
Ursus C-330, Ursus 3512, New Holland TD90D, Claas Dominator 96, quad Honda Rubicon 500

#35 Share MarioS

MarioS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 126 postów
  • Zainteresowania:Motocykle no i Rolnictwo

Napisany 20 wrzesień 2008 - 21:55

Ilu z was tak naprawdę kupiło ciągnik ? NOM JA KUPIŁEM CIĄGNICZEK

zbytnio sie nie przejmowałem opinią innych, kupiłem NH td80d mam go juz 3 latka i jest cool, mało pali, silny, zwrotny itp.
pracuje na 40ha, plug 3*45 odkładnie xxl, talerzówka Kwas 3.05m, opryskiwacz kwas 15m 800l, agregat uprawowo-siewny+poznaniak 2,7 (mały :lol: ) kultywator 3,6 agro-masz, brony 7m samoróbki,przyczepy wywrotki 2*6t i 1*4t, rozrzutnik tytan 10,
mam jeszcze c-360 ale praktycznie słuzy do załadunku balatów w zniwa, bo wszystko robi sie nh :D

tak nawiasem mówiąć to w danko laskach tego nh tm155 to ja namówiłem do kupna bo mieli kupowac ursusa
Wole polskie gówno w polu niż fiolki w Neapolu!!

#36 Share banan575

banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

• Members
  • PipPipPip
  • 3057 postów

Napisany 09 październik 2008 - 15:29

Ilu z was tak naprawdę kupiło ciągnik ? my jak kupowalismy to AF jeszcze niebylo. a opini o 360-3p to bylo od groma, najwiecej na temat silnika bo zeby cos odkreci to trzeba klucze calowe. I tak jezdzilismy za ciagnikami pare lat a kupowalo sie samochody. a przelom nastapil wtedy jak sasiad c-325 wydzieral u nas korzenie (stary sad) przed domem. ciapek pol podworka zaoral bo niemogl wydrzec korzeni i co chwile cos bylo z biegami w tym capku. A brat tak stanol i zaczol mowic ze to jest do h... niepodobna taka robota i powiedzial -*MOWILEM JUZ OD KILKU LAT ZEBY KUPIC CIAGNIK TO NIE TYLKO WIECZNIE TE AUTA*.I na drugi dzien wsiadl w samochod pojechal do ROLMASZU w KAMIONCE i na trzeci stal juz ursus 360-3p. Niepotrzebny byl mu mechanik ani opinie innych. jak jechali po ten ciagnik to na miejscu tata i mechanik (bo tata go wziol zeby obejrzal co i jak) zobaczyli co to jest.
Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

#37 Share kat

kat

R.I.P.

• Members
  • PipPipPip
  • 1847 postów

Napisany 09 październik 2008 - 17:30

Ilu z was tak naprawdę kupiło ciągnik ? Panowie umiecie czytać?

Jeśli tak to co te posty tutaj robią?

#38 Share jkl

jkl

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 41 postów

Napisany 15 październik 2008 - 21:10

Ilu z was tak naprawdę kupiło ciągnik ? Witam! Jak większość z was nie posiadam żadnego ciągnika, gdyż mam jeszcze g..no do gadania na naszej gospodarce. Wszelkie decyzje o wydawaniu większych sum podejmuje jak pewnie u większości użytkowników tego fora tzw. "ojciec dyrektor", który nie ma czasu siedzieć przed kompem. Mogę mu tylko proponować różne warianty w doborze naszych przyszłych sprzętów. Chciałbym podziękować wszystkim za szczere wypowiedzi na te trudne tematy jakimi są wybory tak strasznie drogich maszyn. Dzięki tej stronie mogę dowiedzieć się czegoś więcej na temat konkretnej maszyny niż tylko zasięgnąć porady jakiegoś dilera, który może nawet nie widział na oczy jak sprzęt przez niego wciskany współpracuje z innymi maszynami. Dlatego pozdrawiam twórców AgroFoto.
Lepiej mieć brzuch od piwa, niż garba od roboty ;)

#39 Share PronarekP5

PronarekP5

MarcinWyrwich

• Members
  • PipPipPip
  • 569 postów

Napisany 28 październik 2008 - 17:52

Ilu z was tak naprawdę kupiło ciągnik ? nie zakładałem tematu o ciągniku mf 6160 ale za to o innych np. pronarach I generacji i fendtach teraz tylko przeglądałem opinie o 6160 i stwierdziliśmy ze to bedzie dobry wybór - mamy juz spisaną przedumowe więc w wtorek bedzie już na podwórku MASSEY FERGUSON 6160 1996r. 4300mth, stan bdb.. :P
FENDT PoweR i nie ma mocnych !

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#40 Share krzysiu

krzysiu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 643 postów

Napisany 06 listopad 2008 - 19:25

Ilu z was tak naprawdę kupiło ciągnik ? ja kupiłem po dyskusjach i czytaniu AF DF 87 Agroplus i agregat podorywkowy Konskilde delta 3m reszte nowych maszyn wybrałem sam

Dodaj odpowiedź