Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ilu z was tak naprawdę kupiło ciągnik ?

238 odpowiedzi na ten temat

#1 Share 1rajdzik

1rajdzik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1087 postów
  • Zainteresowania:hektary i konie mechaniczne

Napisany 16 luty 2008 - 16:43

Ilu z was tak naprawdę kupiło ciągnik ? Widzę że tematow bardzo szybko przybywa i tak się zastanawiam - ilu z was tak naprawdę kupiło ciągnik i w końcu jaki ? W jakim stopniu usery AF wpłynęli na decyzje ? Wiadomo nie każdy z nas (ja też) jest w pełni gospodarzem czyli jak przekonywaliście swoich rodzicow do kupna określonej marki ?

Dla rozjaśnienia sytuacji proponuje podawać tytuł tematu i ostateczną decyzję przy wyborze ciągnika ;)
all rights reserved

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ilu z was tak naprawdę kupiło ciągnik ? Dzisiaj, 21:45
  •  

#2 Share tommy66692

tommy66692

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4466 postów

Napisany 16 luty 2008 - 16:46

Ilu z was tak naprawdę kupiło ciągnik ? fajny temacik-wiec przykleje go i bedzie kazdy widzial ;)

#3 Share kat

kat

R.I.P.

• Members
  • PipPipPip
  • 1847 postów

Napisany 16 luty 2008 - 17:32

Ilu z was tak naprawdę kupiło ciągnik ? Temat:

http://www.agrofoto....ajnia-t880.html

Kupiliśmy taki jaki wyszedł z dyskusji (Valtra N111)
Jak przekonać rodziców??? Hmm... W sumie nie było aż tak ciężko. Wystarczyło pozbierać trochę opinii na temat różnych marek(pozytywnych jak i negatywnych). Następnie umówić się na rozmowę z dilerem. A to że zaraz umowę podpisali to aż sam się zdziwiłem ;)

#4 Share Jarolek19

Jarolek19

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 233 postów
  • Zainteresowania:Moje zainteresowania to Technika Rolnicza a przede wszystkim Rolnictwo lubie gospodażyć na dużą skale bo to mi sie podoba

Napisany 16 luty 2008 - 17:52

Ilu z was tak naprawdę kupiło ciągnik ? Dzieki kolegom z AF zakupiliśmy w tym Roku Fendt-a 614 z Belgii

tato mówi że to bardzo dobry portal dużo można sie dowiedzieć

Pozdrawiam wszystkich;)))
;]

#5 Share wojtek3222

wojtek3222

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 529 postów

Napisany 16 luty 2008 - 18:39

Ilu z was tak naprawdę kupiło ciągnik ? My kupiliśmy JD 5720 min. dzięki wypowiedziom na AF i w dużej mierze rozmów z Jaro , który konkretnie odpowiadał mi na pytania dotyczące JD . Jak namówić rodziców hmm... ja nie mam takiego problemu bo w takim stopniu zajmuję sie gospodarstwem wraz z rodzicami ,że wiem na co nas stać ,a na co niestety nie . Często to ojciec przekonuje mnie do kupna jakiś maszyn . Tak na marginesie to dobry pomysł z tym tematem bo zauważyłem ,że coraz więcej jest tematów typu jaki ciągnik wybrać często zakładanych przez jednego użytkownika , który i tak w dalszym ciągu nic nie kupuje ,a dalej zakłada nowe tematy . Niby kupno ciągnika to trudna sztuka ,ale nie przesadzajmy .

#6 Share Arni

Arni

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1234 postów

Napisany 16 luty 2008 - 18:51

Ilu z was tak naprawdę kupiło ciągnik ? Tak prawdę mówiąc to ja bym chciał bym mieć problem wyboru ciągnika ;)
Ale na to sie pewnie nigdy nie spełni :)
17 lutego 2007r - 17 lutego 2012 pięć lata na af!

#7 Share kubi

kubi

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 367 postów

Napisany 16 luty 2008 - 19:05

Ilu z was tak naprawdę kupiło ciągnik ? Ja nie zakładałem osobnego tematu ale trochę poczytałem opinie na temat rożnych marek, pojeździłem z ojcem po dilerach i użytkownikach sprzętu(wybierałem spośród JD, DF i NH), no i to że ma pracować z ładowaczem zdecydowało o wyborze JD 6330 ;)
można biec.
można stać.
samo przyjdzie.

#8 Share MF2007

MF2007

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 272 postów
  • Zainteresowania:Ciągniki i maszyny rolnicze, a szczególnie przekładnie zmiany biegów

Napisany 16 luty 2008 - 19:13

Ilu z was tak naprawdę kupiło ciągnik ? Ja opierałem sie na danych technicznych i możliwościach ciągnika i tak trafił do mnie JD 5720. A na AF sie nikogo nie pytałem bo sam wiem co dobre ;)

#9 Share garek

garek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1086 postów

Napisany 17 luty 2008 - 13:48

Ilu z was tak naprawdę kupiło ciągnik ? Ja też często wiem co dobre ale czasem okazywało się że zdawało mi się że to jest dobre a życie pokazało inaczej

Trzeba być nienormalnym żeby być rolnikiem

#10 Share zetor7745

zetor7745

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 461 postów

Napisany 17 luty 2008 - 13:56

Ilu z was tak naprawdę kupiło ciągnik ? My żeśmy kupili Zetor 11441 Fortera a to temat z dyskusją:

http://www.agrofoto....8370#entry58370

A tu potwierdzenie maszynki że jest :

http://www.agrofoto....image44723.html

;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share KAROL0905

KAROL0905

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 418 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo oraz nowe technologie uprawy i hodowli

Napisany 19 luty 2008 - 18:46

Ilu z was tak naprawdę kupiło ciągnik ? Nie pisz posta pod postem bo takim sposobem zaśmiecasz forum @przemekprzemek2

a do tematu ja jeszcze nie kupiłem ale mamy zamiar z tatą wziąsc ciągnik Lamborghini r4 105 na SPO wniosek złożiny czeka na rozpoczenie A przekonanie znajomy ma podobny model przekonanie do 6 garów wmiare tani jak na swe wyposażenie i to tyle

#12 Share 1rajdzik

1rajdzik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1087 postów
  • Zainteresowania:hektary i konie mechaniczne

Napisany 20 luty 2008 - 15:17

Ilu z was tak naprawdę kupiło ciągnik ? userzy @przemekprzemek2, lolo149 i skoniek1 - ja tu poważny temat założyłem i nie po to by ktoś wypisywał jaki ma ciągnik, proszę przeczytać uważnie pierwszy post i odpisać na konkretne pytania a nie zaśmiecać ! :angry:
all rights reserved

#13 Share tommy66692

tommy66692

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4466 postów

Napisany 20 luty 2008 - 15:28

Ilu z was tak naprawdę kupiło ciągnik ?

Ja opierałem sie na danych technicznych i możliwościach ciągnika i tak trafił do mnie JD 5720. A na AF sie nikogo nie pytałem bo sam wiem co dobre ;)

moje pytanie-po co piszesz w tym temacie?? :D

prosze juz wrocic do tematu.

#14 Share kat

kat

R.I.P.

• Members
  • PipPipPip
  • 1847 postów

Napisany 26 luty 2008 - 21:26

Ilu z was tak naprawdę kupiło ciągnik ? Wynik mizerny jak na ponad 400 tematów w dziale "Jaki ciągnik wybrać"

#15 Share Adik_ziel

Adik_ziel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2163 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i Motocross ;)

Napisany 26 luty 2008 - 21:32

Ilu z was tak naprawdę kupiło ciągnik ? My może za rok będziemy kupować nówke sztuke , pewnie załoze temat bo marek mi sie duzo dobrych nasówa ale ale jeszcze nie czas ;] A najlepiej jest pogadać z kimś kto ma ten sprzęt w mojej okolicy nie ma nowych ciągników i niema kogo sie podpytać ;/
«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

#16 Share radson

radson

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 297 postów
  • Zainteresowania:Nowoczesne rolnictwo,motoryzacja,sport

Napisany 26 luty 2008 - 22:52

Ilu z was tak naprawdę kupiło ciągnik ? My kupiliśmy w 2006roku Zetorka , na AF nikogo się nie pytałem o opinie bo nie miałem neta niestety a dużo można się dowiedzieć o danym traktorze od użytkowników . Więc to było tak ,namawiałem ojca do kupna Ursusa 914 , ale ojciec stwierdził że nie chce kota w worku i temat się zakończył, po kilku miesiącach przychodze ze szkoły a ojciec mówi mi że był u dilera i że kupujemy nowy traktor , wybieraliśmy z Pronara,ursusa i Zetora i po obejrzeniu tych traktorków stwierdziliśmy że najlepszy będzie Zetor do naszego gospodarstwa i kupiliśmy Zetorka. ;)

#17 Share mlodociany17

mlodociany17

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 98 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo. Modernizacja Rolnictwa

Napisany 01 marzec 2008 - 21:54

Ilu z was tak naprawdę kupiło ciągnik ? My rok tem kupiliśmy JD 5620, tez pisalem tutaj na forum. Ojciec się uparł na nowy ciągnik no i samo wyszlo. Nie mieliśmy zbytnio kasy na wiekszy bo i tak kredyt wzielismy, no i na oboro stodole drugi zaciągniety, jak to mowią całe zycie na kredycie:D Ale powiedzial ze jak ten sie spisze to kupimy jakiegoś serii 6010 albo 7010, a wtedy to bede ganiał;)

#18 Share sosek xu li

sosek xu li

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 329 postów

Napisany 02 marzec 2008 - 00:04

Ilu z was tak naprawdę kupiło ciągnik ? W moim przypadku pisałem temat o pomoc w wybraniu ciągnika marki Massey-ferguson. I to mi bardzo pomogło bo na podwórko stoi 3125

#19 Share yacenty

yacenty

Zaawansowany

• Root Admin
  • PipPipPip
  • 9690 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Internet

Napisany 02 marzec 2008 - 00:59

Ilu z was tak naprawdę kupiło ciągnik ? jak my kupowalismy traktor to agrofoto jeszcze nie było ;) ale dzieki pomocy chłopaków - wtedy jeszcze na portalu na p. wybrałem zetora, zrobiłem pare zdjec pogadalismy i tak sie urodziło AgroFoto.pl, zetor trzyma sie dobrze, powierzona robote wykonuje super, wiec prawie jak z rozwojem AF :P

pozdrawiam
YacentY

Pozdrawiam YacentY www.yacenty.pl
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

GoPro Fan Club - www.goprofc.com

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share sabek27

sabek27

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 356 postów
  • Zainteresowania:maszyny rolnicze

Napisany 03 marzec 2008 - 22:10

Ilu z was tak naprawdę kupiło ciągnik ? Ja narazie o zmiane ciagnika moge pomarzyc choc było to pewne wystąpiły koplikacje, ale mam nadzieje że za 2 lub 3 lata zmienimy. Ale i tak w tym roku sie mocne w nowe sprzety wzbogaciłem.

Dodaj odpowiedź