Skocz do zawartości

Zdjęcie

opony do wladymirca

14 odpowiedzi na ten temat

#1 Share PawelRolnik21

PawelRolnik21

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 32 postów

Napisany 08 marzec 2015 - 18:05

opony do wladymirca Witam otóż zbliża się czas wymiany moich tylnych opon w wladymircu planuje założyć te od c330 czyli 12.4x28 i moje pytanie do was brzmi jakiej firmy kupić te opony bo ja znam tylko Stomile ale ciężko je dostać i są drogie. Proszę o pomoc jakiej firmy wybrać opony

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
opony do wladymirca Dzisiaj, 14:28
  •  

#2 Share grzesmaly

grzesmaly

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 191 postów

Napisany 08 marzec 2015 - 18:32

opony do wladymirca Nie mam wladka ale wiem ze lepiej sobie radzi na kolkach od ciapka ja mam dwa lata temu zalozone na 385 cultor i naprawde dosyc fajne nawet nie widac zeby sie zdzieraly a troszke po drogach pojezdzilem

#3 Share PawelRolnik21

PawelRolnik21

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 32 postów

Napisany 08 marzec 2015 - 19:05

opony do wladymirca Ile placiles za sztuke? Tak Zastanawiałem się nad tym cultorem

#4 Share grzesmaly

grzesmaly

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 191 postów

Napisany 09 marzec 2015 - 09:47

opony do wladymirca Ja placilem wiecej bo to 16! 9/38 to takie jak do wladka ale tego wiekszego mtz

#5 Share SerMazdamer69

SerMazdamer69

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 18 postów

Napisany 09 marzec 2015 - 11:47

opony do wladymirca kormoran polecam mam już kilka lat 12.4 przy c330 i lekko się starły tylko :-)

#6 Share romek6340

romek6340

Zetor Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2434 postów
  • Zainteresowania:Lotnictwo, motoryzacja, sport
    a rolnictwo jako hobby ;)

Napisany 09 marzec 2015 - 12:09

opony do wladymirca

Kormorany dobre tylko, że też droższe trochę. Z tańszych Cultor, Mitas, Petlas albo Taurus (raczej droższa lekko). Nie powinno byś większej różnicy w tych jak kupisz. Inne tanie marki są mniej pewne.

Sprzedam Kombajn Bizon Z056, 1989 r. Szczegóły PW

Zapraszam na stronę:

https://www.facebook...razospbrzeziny/

#7 Share grzesmaly

grzesmaly

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 191 postów

Napisany 09 marzec 2015 - 12:21

opony do wladymirca Kolego powiem ci ze jedno bedzie pewne ze jak wjedziesz w bagno to nawet na michalach sie zagrzebiesz kup jedne z tanszych i bedziesz zadowolony bo nawet chinole sa teraz dosyc dobre tylko wez gwarancje bo u mnie jedna miala bicie i odrazu ja wymienilem

#8 Share Mikua

Mikua

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 241 postów

Napisany 09 marzec 2015 - 13:37

opony do wladymirca

Kup Trayal, było o nich na orum wspomniane i podobno wydaja sie byc wporzadku,a cena bardzo niska

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9 Share PawelRolnik21

PawelRolnik21

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 32 postów

Napisany 09 marzec 2015 - 16:32

opony do wladymirca Kolega miał trayala w 3p i opony pochodziły mu niecały sezon gwarancji tez mu nikt nie uznał i pieniądze w błoto wyrzucił, ja chcę kupić opony na kilkanaście lat bo nie mam dużej gospodarki i głównie chodzi mi o to aby były trwałe

#10 Share michal355

michal355

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 09 marzec 2015 - 20:31

opony do wladymirca

Witam kolego polecam opony trayal best 12.4 r28 do władimirca posiadam takie na swoim władku już od 3 lat i nic sie z nimi nie dzieje asfalt nie asfalt błoto bardzo dobrze sobie radzi w polu i nie widać po nich śladów zużycia mam kilka zdjęć w galeri władzia na tych oponach zaglądnij sb  z czystym sumieniem mogę je polecić do władzia :) pozdrawiam :) 

#11 Share PawelRolnik21

PawelRolnik21

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 32 postów

Napisany 15 marzec 2015 - 14:06

opony do wladymirca Zakupiłem opony Cultora, zobaczymy jak będą się sprawować

#12 Share Zmotoryzowany12

Zmotoryzowany12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 127 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja i Rolnictwo

Napisany 17 marzec 2015 - 19:27

opony do wladymirca

Polecam Mitas i Cultor bardzo dobre i w przystępnej cenie. Ja w swoim władku mam opony mitas 11,2 - 28 czyli orginalny rozmiar. Wujek założył do swojego władka opony 12,4 - 28 i jest bardzo nie zadowolony.

#13 Share grzesmaly

grzesmaly

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 191 postów

Napisany 17 marzec 2015 - 19:56

opony do wladymirca Ja wladkiem raz w zyciu jezdzilem przez tydzien byl na orginalnych kolach porownujac go do 330 to tylko jedno mi sie podobano to rewers i ciepla kabina pozatym to mialem ochote go spalic masakra ale moze kwestia przyzwyczajenie pewnie
mam kolege co wlasjie wsadzil na wladka opony od ciapka i jest zadowolony porownywalem jego prace w plugu do swojej 330 bardzo podobna i jak z nim rozmawialem to stwierdzil ze nigdy juz nie zalozy orginalnego rozmiaru a to juz 4 komplet

stomile mu sie krzywo wycieraly ale zreszta u mnie tez

#14 Share Marcelix

Marcelix

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 353 postów

Napisany 18 marzec 2015 - 22:48

opony do wladymirca

Mój sąsiad ma Władka i C - 330  On zazwyczaj rzadko pracuje w polu, bo prowadzi działalność pozarolniczą. Po paru latach jak zaczął orkę C-330 to szybko ją zaprowadził do garażu i wrócił na pole Władkiem. Pytam Go co jest nie tak z jego 30ką? a On na to: Zasnąć można w porównaniu do Władzia. Dodam, że sąsiad kilka lat wstecz obrabiał te same hektary i ma te same traktory i zawsze powtarza. że jak nie ma innego wyjścia to orkę robi 30ką, ale dla niego to "anemia"

Jeżeli czegoś nie da się zrobić, to wtedy przychodzi ktoś, kto nie wie, że się nie da i on to właśnie robi.   A. Einstein

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#15 Share PawelRolnik21

PawelRolnik21

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 32 postów

Napisany 19 marzec 2015 - 21:44

opony do wladymirca Władek jest dobry w orce dzięki temu że ma w porównaniu do c330 dużo biegów, do których łatwo się przyzwyczaić