marcin974

Produkcja brykietu

Polecane posty

janusz20    106

Cena za takie siano w mojej okolicy waha się między 180-200 zł tona wilgotność do 15% lu20% zalerznie od odbiorcy trzeba dowieźć do firmy na placu rozładunek po stronie odbiorcy. Ogólnie jak ma się sprzęt i łąki wydajne to coś zostanie. dobrze zrobiona bela 120x120 warzy około 200kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mrpawlak101    6

odświeżę trochę ten temat :) . jaka jest opłacalność produkcji brykietu i peletu , nie chodzi mi o własne potrzeby tylko żeby go sprzedawać ?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzys16    0

Witam wszystkich mam pytanie czy ktoś zna namiary na firmę która robi brykiet i mogła by kupić siano z mojego województwa lubelskiego?

Witam wszystkich mam pytanie czy ktoś zna namiary na firmę która robi brykiet i mogła by kupić siano z mojego województwa lubelskiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zenekxxo    0

Jeśli ktos nadal jest zainteresowany tym wątkiem to mogę polecić co nieco. Zarówno jeśli chodzi o firmę która robi brykiet i też może pomóc w jego samodzielnej produkcji to śmiało uderzajcie do Asket z wielkopolski. Kupuję od nich brykiet na opał od 3 lat, szkoda zee wczesniej nie zajrzałem tutaj zeby wam polecic. Szczerze powiem, ze nie znam lepszego dystrybutora, nawet nie specjalnie szukałem kogoś innego, bo ten mi odpowiada i nie ma potrzeby zmieniac. Wyposażenie się na zimę w ten brykiet nie jest specjalnie kosztowne w porównaniu z np. węglem. Teraz tym bardziej już bym nie wrócił do palenia węglem jak cały czas się trąbi na temat smogu. Tylko ostatnio tyle ludzi kupuje te brykiety ze za dostawa trzeba czekac! szok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez JEDREK
      Panowie interesuje mnie ile wołacie jak sprzedajecie siano za bala i ile na przykład bierzecie za tonę siana???? tak samo interesuje mnie cena sianokiszonki???? pomóżcie koledzy
    • Przez fd65
      czy są jakieś tarcze,noże lub coś w tym stylu dzięki czemu przy pomocy kosy spalinowej stihl FS 120 mógłbym kosic trawę na siano ? bo kosą ręczną nie umię a mam 40 arów na pochyłym sadzie i chciałbym to zebrać.
    • Przez jasiu123
      Witam.
      Nie mam co zrobić z trawą więc pomyślałem żeby skosić łąkę i wrzucić trawę do obornika aby sobie przefermentowała i byłby z tego nawóz. Co sądzicie o tym pomyśle? Czy nie spowoduje to zakwaszenia pola lub innych skutków ubocznych?
    • Przez rogerr33
      Witam
      Mam zamiar zakupić takie urządzenie
      http://allegro.pl/wilgotnosciomierz-siana-i-slomy-draminski-hmm-i4409965262.html
       
      może jakieś opinie? Głównie będę go używał do sprawdzania wilgotności w belach słomy a takie pytanko jak myślicie czy zmierzy wilgotność w pszenicy czy rzepaku?
    • Przez Primorac
      Witam, 
       
      Zapraszam do zapoznania się z ogłoszeniem  
       
      http://olx.pl/oferta/przyczepa-do-bel-pronar-t023-CID757-IDduwGw.html
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj