Skocz do zawartości

Zdjęcie

prasa new holland br6090

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Wiero

Wiero

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 05 marzec 2015 - 12:54

prasa new holland br6090

Witam. Pytanie do użytkujących ta prase. Otóż mojemu wujowi niechce sie podnosić podbierak. on po konsultacji z mechanikiem z new hollanda twierdzi ze problem tkwi w jakims zawoze od podbieraka. gdzie sie znajduje owy zawór. a moze wy mieliscie podobny problem z podbierakiem??? z gory dzieki za info

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
prasa new holland br6090 Dzisiaj, 02:40
  •  

#2 Share morfi81

morfi81

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 444 postów

Napisany 05 marzec 2015 - 15:35

prasa new holland br6090

a idzie ciśnienie w przewód od podbieraka ?

#3 Share Mario35

Mario35

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 48 postów

Napisany 18 kwiecień 2015 - 20:41

prasa new holland br6090

Witam. Pisze tutaj poniewaz nie chce zakładac nowego tematu. Mam prase New Holland br560a w sezonie 2014 zrobilem ok 500 bel sianokiszonki oczywiscie z wlaczonymi nozami. W zimie okazało sie ze kilka bell pocietych kilka czesciowo pocietych a reszta nie. Na komputerze pokazywalo ze sa wysuniete noze a takze sprawdzałem na prasie to było widac ze noze sa. Co zrobic by maszyna ciela te bele. Moze ktos mial podobny przypadek. A drugi mankament to jak zbijam belki tak ok 80% przy otwieraniu klapy gdy zwalniaja sie zamki słychac głosny stuk jak by cos sie urywało. jak sa mniej zbite np słoma na 40% to wszystko jest normalnie. Prosze o porady.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share morfi81

morfi81

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 444 postów

Napisany 18 kwiecień 2015 - 22:04

prasa new holland br6090

coś masz przestawione w komputerze (ustawiona zewnętrzna nie pocięta warstwa) a ten stukot przy otwieraniu komory to raczej normalne, jednak warto przeglądnąć prasę bo bez tego nie bardzo ktoś Ci jest w stanie pomóc

#5 Share Mario35

Mario35

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 48 postów

Napisany 19 kwiecień 2015 - 19:08

prasa new holland br6090

na komputerze jest dobrze ustawione tak jak pisza w ksiazce. Moze ktos miał podobny przypadek to mi pomoze. Bo sprawdzic to dopiero przy pracy musze co z tymi nozami. A te bele to prawie zadna nie pocieta. a noze komputerze niby sa właczone.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share morfi81

morfi81

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 444 postów

Napisany 19 kwiecień 2015 - 19:22

prasa new holland br6090

a w prasie są załączone noże mechanicznie ? jeżeli masz ustawioną jakąś tam warstwę zewnętrzną nie pociętą beli to możliwe że coś się przycina i siłownik elektryczny nie może z powrotem załączyć noży do następnej belki