casemaxxummx135

Od czego jest ten przycisk/klawisz

Polecane posty

JUMIKO    62

Od opuszczania bocznych kółek w rowerku  :)

A tak na poważnie co to za urządzenie lub maszyna ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

To jest do dolnego zaczepu, jakieś automatyczne podnoszenie, po naciśnięciu i przytrzymaniu podnośnik powinien się odpowiednie podnieść, i dolny zaczep zamknąć.

Tak coś czytałem kiedyś w  instrukcji i tyle zrozumiałem, na forum też było o tym, nikt nic nie wie, konkretnie nikt się nie wypowiedział ale ktoś wtedy potwierdził moje słowa. 

Też go mam i nic nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziel    115

Reakcja tylnego podnosnika na nierówności na polu czyli np jak ci podniesie przód to i tylny podnośnik ci podniesie lekko po to aby np pług szedł cały czas na tej samej głębokości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qqq    19

Ten przycisk jest od aktywacji amortyzacji tylnego podnośnika i tyle w temacie .


Jeżeli masz wszystko pod kontrolą to znaczy ,że jedziesz zbyt wolno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez roxor
      Witam panowie mam do was taka prośbę chce kupić case mx 135 to mój pierwszy case i nie wiem na co trzeba zwrócić uwagę w tym ciągniku jeżeli ktoś wie coś na temat tego ciągnika to proszę o wasze rady dzięki i pzdr.
    • Przez deutzdx605
      Witam.
      Planuje zakup nowego Case Maxxum 125. Chciałbym sie zapytać jakie jest jego spalanie i jak możecie go ocenić pod względem awaryjności i komfortu pracy?
      Pozdrawiam.
    • Przez mmka00
      Witam. Od pewnego czasu w moim case mx 135 zniknęły półbiegi tzn na każdym biegu 1 półbieg jest dobrze 2 półbieg tez jest dobrze natomiast 3 półbieg jest taki sam jak poprzedni a 4 półbieg to znowu pierwszy... Ma ktoś jakiś pomysł jaka może być tego przyczyna?
      Z góry dziękuję i pozdrawiam
    • Przez ton16
      Witam wszystkich,
      do żniw muszę kupić nowy ciągnik w przedziale mocy 110-130, chciałem kupić deutz'a ( jako, że już posiadam i jestem zadowolony) jednak trafił mi się bardzo okazyjnie case maxxum 110 cvx, full opcja( tylko brak GPS) za 230 tyś netto, lub bez dodatkowego wyświetlacza 225tys. i tu moje pytanie, jak się sprawuje, czy ktoś posiada tu na forum taki model i może podzielić się opinią. Ciągnik będzie głównie używany w transporcie, opryskiwaczu, rozsiewaczu do nawozów oraz agregacie uprawowym. Wiem, że każda marka jest dobra, wystarczy dbać, lecz głównie chodzi mi o opinie o skrzyni i całej elektronice. Szukałem podobnego tematu, lecz żaden nie dotyczył tego małego cvx'a.

      Zapomniałem dodać, że miałem go na testach i do ciągnika nie mam żadnych zastrzeżeń, mocny, wygodny, przyjemnie się pracowało. Za deutz'a 6120 zaśpiewali mi 240 tys. wersja podstawowa i uważam, że to spora suma jak za ten ciągnik. Co do serwisu, nie ma to znaczenia, oba są blisko.
    • Przez Jozek1111
      który ciągnik z serii maxxum będzie najlepszy ? Dla średniego gospodarstwa 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj