Skocz do zawartości

Zdjęcie

Mam siewnik do kukurydzy z turbiną monosem i daje słabe podciśnienie czy jest możliwość że ona może się zepsuć.Jakie mogą być przyczyny tego ??

3 odpowiedzi na ten temat

#1 Share ferali233

ferali233

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 04 marzec 2015 - 21:29

Mam siewnik do kukurydzy z turbiną monosem i daje słabe podciśnienie czy jest możliwość że ona może się zepsuć.Jakie mogą być przyczyny tego ??

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Mam siewnik do kukurydzy z turbiną monosem i daje słabe podciśnienie czy jest możliwość że ona może się zepsuć.Jakie mogą być przyczyny tego ?? Dzisiaj, 04:17
  •  

#2 Share RafalRolnikPostepowy

RafalRolnikPostepowy

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 25 postów

Napisany 05 marzec 2015 - 09:22

jesli nie maszluzu na lozyskach na wentylatorzeto tam nie ma prawa nic sie zje**ć sprawdz cz przewody  od sekcji do wentylatora nie sa popekane  jesli sa ok to jest 100 wina uszczelki w sekcji 80 zł taka uszczelka ona przylega do tarczki. jak dlugo siales z wytarta uszczelka to tez mozesz delikatnie przeszlifowac drobnym papierkiem tarczke sam rant ten porysowany

:)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Mam siewnik do kukurydzy z turbiną monosem i daje słabe podciśnienie czy jest możliwość że ona może się zepsuć.Jakie mogą być przyczyny tego ?? Dzisiaj, 04:17
  •  

#3 Share ferali233

ferali233

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 05 marzec 2015 - 18:09

Dzięki sprawdze :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share ZUCH1234

ZUCH1234

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 700 postów
  • Zainteresowania:Świętokrzyskie

Napisany 05 marzec 2015 - 18:50

a moze pasek jest luzny?