Skocz do zawartości

Zdjęcie

Problem ze skrzynią manitou powershift.

8 odpowiedzi na ten temat

#1 Share adrian123292

adrian123292

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 33 postów

Napisany 04 marzec 2015 - 14:28

Witam. Kupiłem sobie ładowarkę manitou mlt 634 lsu 120 powershift. Jest ona z 2009 roku i jak widać jest na powershifcie . Sprzedawca mówił, że ma ona 6 biegów w przód, niestety nie sprawdziłem tego na placu i dopiero teraz zauważyłem że tych biegów jest jednak 5. Na kartkach operatora tych przy kierownicy niby jest napisane że jest 6 biegów ale niestety ta 6 nie włacza się, dochodzi do 5 i tyle.. Mam też fracuzką instrukcje obsługi i tam też o tej 6 coś jest opisane .. Jak jest w waszych maszynach ? Może trzeba się odpowiednio rozpędzić żeby ta 6 wskoczyła? Ile wyciągają km/h wasze manitki na drodze? Maszyna ma 4800 motogodzin.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Problem ze skrzynią manitou powershift. Dzisiaj, 17:16
  •  

#2 Share manitoumechanik

manitoumechanik

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 58 postów

Napisany 04 marzec 2015 - 18:55

masz taki wlącznik z logiem przyczepy na desce ? jesli tak to przelacz go i powinna byc szóstka..

#3 Share adrian123292

adrian123292

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 33 postów

Napisany 04 marzec 2015 - 19:34

Problem ze skrzynią manitou powershift. Mam. Ma być włączony czy wyłączony?

#4 Share manitoumechanik

manitoumechanik

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 58 postów

Napisany 04 marzec 2015 - 19:49

wyłaczony ma byc ,,ale nic sie nie stanie jak spróbujesz sie przejechac na wlaczonym i wyłaczonym prawda.

#5 Share adrian123292

adrian123292

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 33 postów

Napisany 04 marzec 2015 - 20:08

Problem ze skrzynią manitou powershift. Sprawdziłem i niestety nie ma 6.. Jak jest ten przycisk wyłączony to na wyświetlaczu 5 miga a gdy jest włączony nie miga tylko świeci stale.. Hmm

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share manitoumechanik

manitoumechanik

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 58 postów

Napisany 04 marzec 2015 - 20:45

podrzuc mi nr tel swoj napisz skad jestes,, a ta migajaca 5tka to jest jakis kod błedu to sobie sprawdze

#7 Share adrian123292

adrian123292

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 33 postów

Napisany 05 marzec 2015 - 22:24

Jestem z okolic Szczytna a dokładnie to Świętajno. Mam jeszcze jedno pytanie. Gdy wrzucę bieg i rewers do przodu lub do tyłu to muszę trzymać na hamulcu bo maszyna sama jedzie bez gazu, wiem że jest przełącznik wyłączania skrzyni ale gdy go włączę i puszcze hamulec to rusza gwałtownie z szarpnięciem. Tak powinno być ? Obroty silnika to około 900..

#8 Share Mikruss

Mikruss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1277 postów

Napisany 05 marzec 2015 - 22:27

Problem ze skrzynią manitou powershift. Tak jest. Albo masz sprzęgło w hamulcu albo w joysticku (ja mam tak w troche starszej 634). Przy ruszaniu z niskiego biegu jest szarpnięcie ale tym wyższy bieg tym łagodniej rusza.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9 Share adrian123292

adrian123292

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 33 postów

Napisany 13 kwiecień 2015 - 18:40

Problem ze skrzynią manitou powershift. Witam ponownie. Nie zakładam nowego tematu bo po co zaśmiecać forum i dwa razy pisac o jaką maszynę mi chodzi. Otóż mam teraz problem z moim Manitou . Od jakiegoś czasu czasami nie działa mi zamykanie krokodyla, (otwieranie działa zawsze ok) . Czasami nie działa w ogóle a czasami działa tylko tak jak by z opóźnieniem a czasami działa normalnie bez problemu.. Hmm co to mogło by być? Wszystkie inne funkcje pracują dobrze. Poziom oleju ok.