benek79

Cena prosiąt

Polecane posty

henio2    545

Dokładnie......a więc świętokrzyskie.

Potrzebuje kupić 4 kwiki takie 22-30kg rasa PBZ , szerokie i długie, ryje krótkie. :P

Jeśli sam odbierzesz zapraszam 300 zł netto za sztukę B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KULAWA_KOZA    156

Henio jaja se robisz :lol: czy co :D

za 370 to już parkę pięknych mięśniaków kupi na targu.

A więc musze jechać na targ , tam do wyboru do koloru.

Edytowano przez KULAWA_KOZA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
henio2    545

Henio jaja se robisz :lol: czy co :D

za 370 to już parkę pięknych mięśniaków kupi na targu.

A więc musze jechać na targ , tam do wyboru do koloru.

Ale nie 4 sztuki i nie PBZ i nie 30 kg bo to by wyszło taniej jak tucznik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

ostatnio kupiłem az 2szt po 150zł szt

jeden około 25-28 kg drugi 20-22kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
starybudnik    221

Na rynku to co najwyżej możesz kupić jakiegoś sierściucha obwożonego przez handlarza po kilku rynkach a nie prosiaka mięsnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KULAWA_KOZA    156

Oj kolego.......

ja na świniach "zeby zjadłem" uwierz mi że raczej sierściucha nie kupie.

Wiem jak poznać że prosiak jest z dobrego gatunku a wiem jak dziadostwo.

Troche miałem swiń i wyjeżdziłem sie troche po targach zanim kupiłem prosieta.

Jak dotąd błędu w zakupie nie popełniłem.

To przykład mięśniaków jakich poszukuje , jak jestem na kupnie.

https://www.google.p...VD.html;615;461

 

Prosie długie, szerokie , rozłupane na barkach to podstawowe cechy dobrego prosiaka.

Edytowano przez KULAWA_KOZA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxiben    23

kulawa koza wiesz tak bez urazy ale usmialem się[ bo jeszcze jakies zeby mam a swin hoduje w tysiącach ] czytając twoje posty ale na poważnie to bardzo dobrze ze chcesz hodowac niezależnie od ilości dobrego prosiaka i tego się trzymaj

w tym tyg sprzedane warchlaki 27 kg za 270 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KULAWA_KOZA    156

kolego ja chce tylko dla siebie , nie chce na sprzedaż ponieważ HODOWLA ŚWIŃ JEST NIEOPŁACALNA .

Dlatego myślę że takie 4 kwiki kupię bez problemu.

W Proszowicach zawsze jest ładny towar ale tam ceny chyba największe w małopolsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M4t3usz    31

@KULAWA_KOZA, bez urazy, ale jeśli kupujesz prosięta na jarmarku to się chyba na nich nie znasz :) Kup prosięta ode mnie czy od innych np. maxiben to zobaczysz co to znaczy prosiak. Na jarmarku jest same dziadostwo. Myślisz, że w takiej niskiej cenie sprzedadzą Ci coś dobrego? Nie . Nie wiem jaki masz zysk na takich prosiętach, ciężko. Nie chce mi się już rozpisywać :) Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biznes12    23

jest tak jak mówicie ale trochę sprostuje jak kupisz świnki od gospodarza który nie ma w chlewiku choroby a co za tym idzie nie musi kupowac drogich szczepionek i sprzeda na "jarmarku" i jeśli ten kto kupuje też nie ma choroby w chlewie to sie opłaci z jarmarku lecz takich gospodarzy jest mało i siłą rzeczy to są niewielki ilości a tak jak ja mam zaraze w chlewiku to bez szczepionek sie nie obejdzie nawet jeśli kupiłbym z jarmarku 100% zdrowe to jak będą u mnie bez szczepuionki po miesiącu mogę odwieźć połowe na utylizacje nie licząc że druga połowa będzie rosła pół roku ;D więc muszę dopłacać i kupować po pełnej profilaktyce (to tylko moje zdanie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KULAWA_KOZA    156

@KULAWA_KOZA, bez urazy, ale jeśli kupujesz prosięta na jarmarku to się chyba na nich nie znasz :) Kup prosięta ode mnie czy od innych np. maxiben to zobaczysz co to znaczy prosiak. Na jarmarku jest same dziadostwo. Myślisz, że w takiej niskiej cenie sprzedadzą Ci coś dobrego? Nie . Nie wiem jaki masz zysk na takich prosiętach, ciężko. Nie chce mi się już rozpisywać :) Powodzenia

Kolego wierze Ci .....jak bys mieszkał bliżej to pewnie bym kupił od Ciebie.

A teraz zrób fotki swoim prosiakom i wstaw tutaj .zobaczymy jakim materiałem dysponujesz.....bo wiesz "gadać" to każdy umie , gorzej z rzeczywistością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnikgk12    0

Świętokrzyskie- okolice Kazimierzy Wielkiej. Dziś sprzedane 200 zł i ani grosza więcej. Jak nie to wychodzą z chlewa i do widzenia. Było ich trzech i nic czwarty kupił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szymi40    1444

A ja kupiłem kilka sztuk takich po 20 -25 kg. po 156 zł za sztukę i niech rosną....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Napisano (edytowany)

Para prosiat na targu w Ujezdzie woj. Lodzkie dzis rano od 350 zl za maluchy do ponad 400 zl za ladniejsze sztuki. Bylo malo prosiat i jeszcze mniejsze zainteresowanie nimi.

Edytowano przez vbox33

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szymi40    1444

A u nas za 300 takie po 22- 25 kg. [para] i tylko patrzeć co by je wygnać z chlewika a nie wyciągnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
snickers    6

Witam, jak rozliczacie się za warchlaki duńskie? Czy za podstawę ustalacie wagę 30 kg w Danii, czy też ważycie u siebie i podstawę traktujecie np. 28 kg? Są też tacy co nie biorą pod uwagę wagi duńskiej i płacą na podstawie wagi u siebie od 30 kg. Podobno w różnych firmach inaczej to bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal150    1

Jeżeli chodzi o duńczyka to w 99% transakcji płaci się za podstawę 30 kg za wagę w Danii. Jeżeli chcesz wiedzieć więcej to zadzwoń do przedstawiciela od którego masz zamiar je kupić i ci wyjaśni wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj