benek79

Cena prosiąt

Polecane posty

take beda reala tucznk coraz bardzej w dol pasza w gore to z jakiej paki prosiak ma byc drogi ? na targu mozna eleganckie prosiaki kupic za 200 zl za parkee!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POL1    28

u mnie gość za 9 tygodniowe chce 320 za parę. Ale bez tatuażu

ja nigdy nie kupuje z kulczykami .....i nie kulczykuje.Tak samo sąsiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxiben    23

jak masz swoje lochy to mozesz podpisac je jako urodzenie wlasne jesli moj kijent nie ma loch to ja kolczykuje je moim nr stada zalatwiam swiadectwo oraz przemieszczenie do agencji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

:rolleyes:

Edytowano przez makary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POL1    28

jak masz swoje lochy to mozesz podpisac je jako urodzenie wlasne jesli moj kijent nie ma loch to ja kolczykuje je moim nr stada zalatwiam swiadectwo oraz przemieszczenie do agencji

jeszcze mi tego kłoptu brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M4t3usz    31

POL1, mi sie smiac chce jak patrze na Twoje posty... . A co do tematu to ost. po 180 zl szt ok. 19 kg sprzedawalem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POL1    28

No mi z Twojego też chce się smiać .

Niestety tak u nas jest że nikt się nie bawi w kolczykowanie i rejestracje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saszeta    161

ja też popieram szara strefę i jestem przeciw biurokracji. Ale wole rejestrowane bo łatwiej je sprzedać później

W piątek mam odbiór 9 tygodniowych po 150zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
walkol    34

jeszcze mi tego kłoptu brakuje.

 

ale masz proste myślenie jak dziecko, ty sobie krzywde robisz i nikomu więcej, jak u was nikt w to sie nie bawi to gdzie ty mieszkasz na półwyspie helskim?


Zanim coś napiszesz przemyśl to kilka razy .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxiben    23

ja wam wpadnie kontrol wet wtedy wam do smiechu nie bedzie nie masz loch ani urodzen a swinie w chlewie skad ? a swiadectwo rejestracja a jak je sprzedajesz bez kwita ? jak masz malo mozez sobie pozwolic bo duzy ma za wiele do stracenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POL1    28

 

ale masz proste myślenie jak dziecko, ty sobie krzywde robisz i nikomu więcej, jak u was nikt w to sie nie bawi to gdzie ty mieszkasz na półwyspie helskim?

krzywde to mogę tobie zrobić.A gdzie mieszkam to jak byś miał chodż troche inteligencji to byś wiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxiben    23

a na moje nawet w pltusku ( oczywiscie zartuje ) jezeli chodzi o dokumentacje to wszedzie rowno obowiazuje tyle tylko ze nie wszedzie ostro insp. wet. weryfikuje bo u nas musi byc wszystko kazdy pier**l wiec jak by ci tacy od nas wpadli gwarantuje ze bedziesz potulny jak dziecko i bedziesz tanczyl jak ci zagraja bo nie masz podstawowych zasad ktore wg mnie czesc z nich jest bzdurna ale jak chcesz produkowac i sie rozwijac w trzodzie musisz sie dostosowac

ostatnio sprzedane 10 zl kg szczepione myco i criko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POL1    28

Masz racje kolego.

Ale u nas jak ktoś ma miot,2 czy 3 to ma gdzieś rejestracje i użeranie się z tym.

Po za tym pobliskie zakłady mięsne , ubojnie i inni kupcy wolą tuczniki bez rejestracji.....nawet za takie płacą lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaco25    300

W ostatni piątek podobno po 150 zł za sztukę, podejrzewam, że koło 15kg woj. podkarpackie


Posiadam 60ha z czego 57ha zajmują grunty orne. Uprawiam pszenicę ozimą, rzepak ozimy, jęczmienie ozimy i jary, owies oraz soje. Zajmuję się również chowem trzody chlewnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klepk995    182

Rumuni u mnie w okolicy dają po 300 góra 320zł za parę sąsiad im ostatnio sprzedał po 300

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarekzak95    0

jestem z małopolski i gdzie w moich regionach można kupić prosięta fermowe minimum 100 chodzi mi o polskie prosięta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahme999    116

dziś poszły do stałego klienta po 200/sztukę, waga 20kg


-----PRODUKCJA MASZYN ROLNICZYCH NA ZAMÓWIENIE-----

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj