benek79

Cena prosiąt

Polecane posty

mario3107    4

Posiadam na sprzedaż 3 mioty pbz*wbz/pietrain (waga sztuki 18-20kg)w wieku 54-57dni-ktoś chętny??

Jaka masz cenę ? Ja też mam na sprzedaż 9 tygodniowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daro090    7

jak by tak przyszło słuchać tego co gadają w mediach to należało by nic nie robić i nic nie trzymać bo wszystkiego mamy w brut . A wczoraj słuchałem ze cena na czerwone miesą ma być dopiero w wakacje :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
walkol    34

jak w styczniu świnie mają być po 4.5 to i prosiak będzie max 300 para

 

Jednak dobrze przewidziałem cenę świń 04.12.2012


Zanim coś napiszesz przemyśl to kilka razy .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POL1    28

W styczniu zawsze są najtańsze świnie......żadna nowość.

Styczeń-poczatek lutego to zawsze cena była najniższa.

Ja jak kupuje świnie to tak bym miał na sprzedaż od kwietnia do września wtedy cena jest OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
walkol    34

W styczniu zawsze są najtańsze świnie......żadna nowość.

Styczeń-poczatek lutego to zawsze cena była najniższa.

Ja jak kupuje świnie to tak bym miał na sprzedaż od kwietnia do września wtedy cena jest OK.

Ale ja w przeciwieństwie do ciebie umiałem przewidzieć cenę 1.5 mies. temu i sprzedałem prosiaki w dobrej cenie


Zanim coś napiszesz przemyśl to kilka razy .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POL1    28

O tym że świnie są tanie w styczniu to przedszkolak wie.

Nie pamietam by kiedykolwiek świnie zarówno małe jak i duże były drogie w okresie styczeń-luty.....więc niczym się nie popisałeś. :unsure:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
walkol    34

A ja pamiętam i to bardzo dobrze że w styczniu były droższe jak w grudniu, a prosiak jest nadal drogi, ale może wtedy o tobie dopiero plany były :blink: :wacko:


Zanim coś napiszesz przemyśl to kilka razy .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POL1    28

Chłopcze ...jak ja zaczynałem hować świnie to Ciebie jeszcze na świecie nie było. :huh:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxiben    23

o hooo dobra ja tez pamietam doskonale ze w styczniu pare lat temu byly drozsze jak grudniu czy innych miesiacacch nie ma az tak bardzo pewnych regol prosieta na czas obecny ok 10 zl kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tedizetor56    94

ale wy jestescie mądrzy :lol: ,moze byscie podpowiedzeli kiedy kupowac a kiedy sprzedawac.jak juz ktos pisal sezonowcy!pie***** caly rynek.

 

Uważaj na słowa

Edytowano przez razor275

Zetor Team.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jurmiczek    11

tedizetor56 kupuje sie w marcu by wyszły na lipiec sierpień.Ja kończe z tym powoli to nie dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PawelWlkp    726

tedizetor56 kupuje sie w marcu by wyszły na lipiec sierpień.Ja kończe z tym powoli to nie dla mnie.

Ja żeby sprzedać w sierpniu kupił bym na początku czerwca, tedizetor pewnie podobnie. A marcowe na sierpnia to nie przy tych cenach pasz. Zużycie pewnie 4 kg przekracza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adriano1299    0

dziś byłem na rynku nie daleko nas i kupiliśmy 40 sztuk takie po 25 nawet do 30 kg. płaciłem różnie po 250 i po 280 za pare. a rolnicy sami wołali żeby od nich kupić. zaczyna sie promocja cenowa.

Edytowano przez adriano1299

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukaczmarek    277

skad wy te ceny bierzecie??? przeciez niektorym to wychodzi mniej jak 5 zl za kg to mniej niz tucznik. u mnie cena 210 za sztuke 27 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Binladen    10

Prawda jest taka że jak utrzyma się ta cena zboża to na wiosnę nie będzie kto kupić prosiaka bo w tej chwili nikt nikomu nie obieca po ile będą świnie latem ,a gdybanie że latem zawsze są drogie to mit ,wniosek taki że wysokie ceny tucznika latem i jesienią wpłynęły na tą sytuację, i EURO 2012 -masowe nastawienie się wielu hodowców w kraju i zagranicą na trzodę bo myśleli że w polsce w EURO będą po 10 zł, a skutki tego mogą trochę potrwać ;)


Pisz prawdę, nie przejmuj się innymi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj