benek79

Cena prosiąt

Polecane posty

Gość   
Gość

Wczoraj, okolice Mielca. Cena 145 zł / 35kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikolas29    450

no własnie...a jak sie bedzie chcialo kupic to nie bedzie..ludzie wymarnuja lochy i dunczyki trzeba bedzie kupowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Gość co od niego brałem mówi że u nich w okolicy zawsze takie sprzedają bo takie warunki  stawia potencjalny kupiec- hodowca. Dałem mu numer telefonu ma dzwonić do mnie jak będzie miał znów większą ilość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieniu101    2

Żadne brednie dzisiaj sąsiad sprzedał prosiaki ok.30+  po 100 zł i więcej nikt nie zapłaci według tucznika po 3 zł a jeśli u Ciebie kolego takie ceny to tylko pogratulować w co nie wierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zacier123    26

może tak być na rynki to często jeżdżą stare dziadki(nikogo nie chcę obrazić)  którzy kupują sobie po jednej dwie sztuki i oni biorą za taką cenę jaką się im powie i tak są zadowoleni. Ludzie często nie liczą kosztów i kupują żeby coś robić w życiu więc przy cenach 3-3,5 mimo że się nie opłaci też próbują hodować świnie metodami trochę owsa, trochę żyta....więc Wieniu101 uwierz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hawk    3

wschód mazowsza. dzisiejsza cena 8zł za kilogram średnia wyszła niecałe 20 kg, prosiaki wszystkie szczepienia i co potrzebne, genetyka - matki czysty WBP kryte neckarem, kilka kilometrów dalej ferma na danbredzie 8,5zł i zapisywać się trzeba

Edytowano przez Hawk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukaczmarek    277

Żadne brednie dzisiaj sąsiad sprzedał prosiaki ok.30+ po 100 zł i więcej nikt nie zapłaci według tucznika po 3 zł a jeśli u Ciebie kolego takie ceny to tylko pogratulować w co nie wierze.

Nikogo nie chce obrażać ale po 3,4 zł na dzień dzisiejszy sprzedają tuczniki jak ja to nazywam hobbysci którzy na wozeczku przywioza 2 sztuki na skup.

Cena dobrej świni z dobrą miesnoscia i wybiciem jest kilkadziesiąt gr większą jeżeli liczymy żywa wagę.

Prosiaki które sprzedaje mają komplet szczepień i wolne od myko po lochach danbreda. A jakie są te po 100 zł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafff24    27

handlarze po tyle płacą na miejscu, ktoś kto chowa sobie jedną, dwie, 4 lochy, i nawet nie ma czym tego zawieźć jest bez wyjścia i daje za bezcen, w takich stadach nawet nikt nie słyszał o myko, czy innych chorobach które występują w większych hodowlach, a prosiaki potrafią być czasem lepiej dopieszczane jak u mnie... a czasem mogą być zdechlaki, które na targu laskują, kaszlą itd itp i aż dziw, że ktoś kupuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikolas29    450

fermowy 195 a dunczyk pewnie tanszy..i tak o to sie polskie swinie wykonczyło...jestem za polskimi prosiakami ale ludzie traca lochy a ci co maja to maja stałych odbiorcow i nie ma....albo ciezko...rynkowe to jak juz ktos napisał kaszlaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saszeta    164

raz tańszy raz droższy. Już z rok temu miałem wejść w duny ale akurat były sporo droższe. Wziąłem naszego fermowego. Niczym chyba nie odbiega od importu skoro średni przyrost jest ok 1kg. Już nawet o tamtych nie myślę. Nawet teraz jak można taniej kupić

ja zapisuję się z 3-miesięcznym wyprzedzeniem. Tzn jak biorę jedne to mówię kiedy będę brał następne. Zazwyczaj 95-100dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikolas29    450

zebys to był z łodkiego........ a jak na tych rynkach..jest jakis ruch na prosiaki i po ile...moze sprzedajacych nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj