Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kredyt studencki na studia podyplomowe

2 odpowiedzi na ten temat

#1 Share MarcinNejtar

MarcinNejtar

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 03 marzec 2015 - 09:08

Cześc. Od dłuższego czasu zastanawiam się, czy to dobry pomysł, aby iść na podyplomowe studia rolnicze. Oczywiście, aby na nie iść, musiałbym wziąć kredyt. I chociaż niezbyt duży, bo około 3 000, to jednak się waham. Chodzi o to, czy takie studia mi się przydadzą, skoro jestem po technikum rolniczym, czyli wykształcenie w tym kierunku jest. Inna sprawa to ten kredyt. Lepiej wziąć normalny czy ten studencki? Przyznam, że niezbyt się w tym orientuję.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Kredyt studencki na studia podyplomowe Dzisiaj, 12:16
  •  

#2 Share rusto

rusto

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 133 postów

Napisany 03 marzec 2015 - 16:07

Lepiej wziąć normalny czy ten studencki? Przyznam, że niezbyt się w tym orientuję.

Jeżeli łapiesz się na to - to zdecydowanie korzystniejsze warunki znajdziesz w kredycie studenckim. Wystarczy poczytać warunki. Oprocentowanie kredytu studenckiego stanowi połowę stopy redyskontowej NBP. Zauważ, ze stopy procentowe NBP jeszcze nigdy nie były tak niskie. Krótko mówiąc jest to darmowy pieniądź. Więcej o kredytach studenckich piszą na tym forum http://www.forum-kredytowe.pl/f154/

Sprawdź na początku czy spełniach jego kryteria - przede wszystkim wiekowe.

happy

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share _rafal

_rafal

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 25 postów

Napisany 09 marzec 2015 - 20:30

Kolego, nie wiem skąd jesteś, ale przejdź się do powiatowego urzędu pracy. Jest coś takiego jak bony szkoleniowe, podstawa to jest zdaje sie 1500 w zależności od godzin na szkoleniu, kursie, a można się też ubiegać o stypendium szkoleniowe i w sumie wyjdzie około 3000. Popytaj jak się uda, to tyle będziesz miał lżej.