Skocz do zawartości

Zdjęcie

Deutz Fahr Agrostar 6.03 czy Agroxtra 4.57

4 odpowiedzi na ten temat

#1 Share ArkadiuszSmykla

ArkadiuszSmykla

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 02 marzec 2015 - 18:31

Witam. Chcialym sie dowiedziec cos na temat Deutz Fahr Agrostar 6.08 ile on pali i dane na ten temat 

I Deutz fahr agroxtra 4.57 ile pali czy on jest z turbem. Ogólnie chodzi mi o to ktory traktor jest lepsze ten pierwszy czy ten drugi. 
Z góry Dzięki :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Deutz Fahr Agrostar 6.03 czy Agroxtra 4.57 Dzisiaj, 16:14
  •  

#2 Share szopen158

szopen158

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 82 postów

Napisany 04 marzec 2015 - 19:18

posiadam agrostara 6.31 bardzo dobry dopracowany sprzęt spalanie zadowalające ogólnie oszczędny jest ale dokładnie ile pali nigdy nie mierzyłem i ten deutz który Cię interesuje 6.08 to taki silnik jak u mnie 6 cylindrowy ale bez turbo no a ten drugi Agroxtra to już 4 cylindrowy ale z turbo jeden i drugi moim zdaniem jest bardzo dobry tylko pytanie zasadnicze do czego Ci tak w zasadzie jest potrzebny ten ciągnik tur czy jako główny orka siewy itp ?

#3 Share ArkadiuszSmykla

ArkadiuszSmykla

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 05 marzec 2015 - 07:04

ciągnik jest mi potrzebny do orki i ogólnie do pracy w polu.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share stantom

stantom

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 16 postów

Napisany 12 marzec 2015 - 23:32

Są to super sprzęty ale warunek jest podstawowy- stan techniczny, w końcu większość egzemplarzy jest pełnoletnia :D  przez jakiś okres miałem 6.61 maszyna super oszczędna i jak na swój wiek wygodna ,na brak mocy też nie narzekałem, lecz kupiłem go  w kraju od rolnika i to był błąd ciągnik był dorżnięty z każdej strony. Kasa jaką w niego wpakowałem to aż boli jak sobie przypomnę i dlatego nie daj się kolego naciągnąć na okazje typu" niski przebieg", "sprawdzony we własnym gospodarstwie". Zwracaj uwagę na wszystko od kontrolek po luzy na cięgłach i "lekkie zgrzyty w skrzyni", ale jak trafisz na dobry egzemplarz to  do pola będziesz jeździł z taką :D miną i z taką samą będziesz wracał. Na koniec taki drobiazg jak już kupisz wymień wszystkie płyny (najlepiej dobrej jakości) i pamiętaj o filtrze powietrza bo chyba wiesz że te silniki są chłodzone powietrzem a jak zadbasz o "płuca" maszyny to zapomnisz o serwisie.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share szopen158

szopen158

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 82 postów

Napisany 14 marzec 2015 - 20:36

na twoim miejscu kupił bym sobie większego gabarytowo 6.08 nie zawiedziesz się na pewno no chyba że trafisz na dojechanego to koszta Cię zjedzą 

Dodaj odpowiedź