Skocz do zawartości

Zdjęcie

>>NOWY<< URSUS C-360 z Lublina ;)

405 odpowiedzi na ten temat

#81 Share swat24

swat24

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 390 postów

Napisany 05 marzec 2015 - 00:11

Kto się tu tak strasznie podnieca tym Ursusem, szkoda, że jak major 80 wychodził na rynek a na agrofoto wszyscy piali jaki jest super jak małe dziewczynki na koncercie bibera to wam to wszystkim krytykantom nie przeszkadzało, ale jak Ursus coś wprowadza to wszystko zle.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
>>NOWY<< URSUS C-360 z Lublina ;) Dzisiaj, 02:05
  •  

#82 Share KULAWA_KOZA

KULAWA_KOZA

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2117 postów
  • Zainteresowania:Wędkarstwo

Napisany 05 marzec 2015 - 10:30

Zapiął bym mu 4 skiby to by olej bokiem mu wyszedł :) to jest jednorazówka , nic wiecej.

#83 Share bratrolnika

bratrolnika

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 958 postów

Napisany 05 marzec 2015 - 11:16

o tak tak, pod warunkiem że nie pękłby podczas zjeżdżania z lawety

śmieszą mnie takie posty

#84 Share lamboEVO100

lamboEVO100

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 877 postów

Napisany 05 marzec 2015 - 13:39

Ludzie już lata fontonami chińskimi jeżdżą i chodzą a już na ursusa psy wieszają, jak nawet jeszcze nie był sprawdzony. Pewnie trzeba będzie coś poprawić na początku jak to zwykle bywa ale bez przesady, że zaraz pójdzie na złom. A już zetor major, farmtrac czy inne wyalazki są ok ? Pamiętajmy, że jesteśmy POLAKAMI i kupujmy swoje produkty, jeśli chcemy aby nasz kraj się rozwijał. Jak będziemy dalej kupować chiński badziew czy te za***iste, bezawaryjne rzeczy z zachodu to nasz kraj będzie się pogrążać w kryzysie i bezrobociu.

#85 Share swat24

swat24

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 390 postów

Napisany 05 marzec 2015 - 14:18

Zapiął bym mu 4 skiby to by olej bokiem mu wyszedł :) to jest jednorazówka , nic wiecej.

I wywnioskowałeś to po zdjęciach? Moje gratulacje prawdziwy wróżbita Maciej :)

#86 Share Rolnik1973

Rolnik1973

Polska w naszych rękach

• Members
  • PipPipPip
  • 2887 postów
  • Zainteresowania:Pamiętaj! Kupując zagraniczne produkty wspierasz konkurencję która wykańcza nasz kraj.

Napisany 05 marzec 2015 - 14:26

>>NOWY<< URSUS C-360 z Lublina ;) A na forum pomocy deutz problem z przednim napędem, problem z hydrauliką a takie niby cacka bezawaryjne. A ursusem gardzą jak nawet nie jest w sprzedaży jeszcze.

#87 Share Agrotron155

Agrotron155

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 409 postów

Napisany 05 marzec 2015 - 15:18

Zachodnie są dobre ale głównie te z napisem Made in Germany na tabliczce, mam 2 dfy i jeden jest składany we włoszech a drugi w niemczech tym drugim użytkuje 10 lat i oprócz dwóch zaworków w układzie paliwowym nic innego nie wymieniałem a ten składany we włoszech i użytkowany już 4 lata ma troche więcej problemów, drobne ale jednak sa co nie powinno się zdażyć (przecież ten sam koncern) a jednak technologia niemców a włochów to przepaść i dlatego uważam że ursus jest dobrą alternatywą głównie dla ciągników składanych we włoszech czyli (sdf do 100 km, case jx, landini, noi dla claasów) oczywiscie tych najprostszych bo Ci którzy chcą kupić coś lepiej wyposazonego zapewne dobrze zrobią jak wybiora tamte produkty bo mają doświadczenie z elektromechaniką.

#88 Share BomV

BomV

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 191 postów

Napisany 05 marzec 2015 - 15:56

Podejście do tematu macie widzę niezłe. Obwiesić psami i tyle, a potem lament że w polsce nie ma pracy itp. bo zamiast małego ciągniczka poskiego musimy brać JD a taki ursusik jako pomocniczy bardzo się przyda dużo mtg nie zrobi w sezonie to i się zepsuć nie będzie miało co. Najpierw trzeba go prawdzić wytestować potem możecie mówić że to złom, na tym etapie to możemy tylko pospekulować o parametrach itp. a nie z góry zakładać że on się zaraz rozleci.

PS: po raz 1 zgadzam się z uzytkownikiem rolnik 1973 :D

#89 Share bratrolnika

bratrolnika

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 958 postów

Napisany 05 marzec 2015 - 16:05

do tego C-360 założyć jakiś ładnie dobrany ładowacz, i może zostać najbardziej wykorzystywanym ciągnikiem w gospodarstwie przez cały rok, nie tylko w sezonie, również zgadzam się z Rolnik1973 i kolegą BomV, dlatego też napisałem dosyć sarkastyczny wcześniejszy post w odpowiedzi na słowa KulawejKozy

#90 Share kojot629

kojot629

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 233 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja rolnictwo gitara

Napisany 05 marzec 2015 - 17:27

Nikt jeszcze nie sprawdzil nowych Urusow a juz co drugi na jest nie. Wedlug mnie nowa C-380 to bardzo fajny ciagnik. Przeciez to jest w wiekszosci to co FT675DT i Major80, a te ciagniki maja nienajgorsza opinie. Gdybym mial szanse na MR to z checia bym wimienil stara 80tke na nowa. Do tura i maszyn zielonkarskich w sam raz.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#91 Share RageMan

RageMan

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 15 postów

Napisany 05 marzec 2015 - 18:25

Nie porównujcie nowego C-380 do Farmtracka, bo według mnie Farmtrack wypada średnio przy Ursusie (byłem na odwiedzinach w Mrągowskiej montowni Farmtracka).

Jak pokazałem kumplowi nowego Ursusa i jego dane, powiedział: "Farmtrack przy tym to złom" ;)

Osobiście nie mam żadnych zastrzeżeń do Farmtacka, w końcu to Polska produkcja. Skrzynia tam chodzi z prawidłowym oporem, bez głupich zacięć i zgrzytów. Jeśli nowe Ursusy mają te same podzespoły, to zgrzyty na tym filmiku to wyłącznie wina operatora (ewentualnie jakieś wady montażowe, w co wątpię).

#92 Share farmtrac8244

farmtrac8244

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 76 postów

Napisany 05 marzec 2015 - 18:43

Ja bym nie kupił nowego Ursusa  co prawda silnik w obu ten sam ale coś mnie te nowe nie przekonują w kabinie widać do poprawki niektóre rzeczy np rzuca się w oczu dźwignia zakresó biegów za krótka a zgrzyty to są może i po winie operatora ale i skrzyni i drzwi za wielki

Edytowany przez kris14, 05 marzec 2015 - 20:05.
Pkt. 1.1 +1p. ostrzeżeń

#93 Share kojot629

kojot629

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 233 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja rolnictwo gitara

Napisany 05 marzec 2015 - 19:29

Jak nie porownywac do Farmtraca jak tam przedni i tylny most, skrzynia, hydraulika i cala masa osprzetu to to samo. Jakby na czerwonego FT nakleic emblemat URSUS to juz by cacy bylo, co?

#94 Share XMK13

XMK13

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1243 postów

Napisany 05 marzec 2015 - 19:33

[...] i drzwi za wielki

W 4-o słupkowej kabinie tak musi być. Nie bądźmy małostkowi.

#95 Share lukejro

lukejro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 586 postów

Napisany 05 marzec 2015 - 19:34

Nieźli jesteście. Jeszcze nikt tym ciągnikiem nie jeżdził i go nie widział na oczy a już achy jaki wspaniały albo dziadowski. Jak zrobi te 7-10tys mth to się okaże co jest wart, a tak to jak szukanie żony na podstawie zdjęć hehhehe ;)

#96 Share W_Z_R_B

W_Z_R_B

Nowicjusz

• userphoto
  • Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 05 marzec 2015 - 20:34

Ciekawy jestem tego Ciągnika,

#97 Share PolskaMocUrsus

PolskaMocUrsus

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 32 postów

Napisany 05 marzec 2015 - 21:09

jak by zetor albo inny zachodniak podony ciągnik opatentował to pialibyście jak indyki. Od zetora to po samych danych technicznych widze ze jest lepszy. A jak major wchodził na rynek to niektórzy by się za niego pociać dali. A w większych gospodarswtach sie na da bo do paszowozu czy wyrzucania gnoju i porządków nie potrzeba jd za 250tys. ;) Oby tylko ciągnik ten dobrze palł na mrozie, to wtedy kopara opadnie tym zetorowcom :)

Nie czerwona, nie tęczowa tylko Polska Narodowa ! Fan polskiej motoryzacji :)

#98 Share farmtrac8244

farmtrac8244

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 76 postów

Napisany 05 marzec 2015 - 22:09

@PolskaMocUrsus 

zobaczy poczekajmy te 2 3 lata i jak będą mówić o tych ursusach ale gdy by nie zetor nie było by ursusa 

#99 Share PolskaMocUrsus

PolskaMocUrsus

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 32 postów

Napisany 06 marzec 2015 - 01:15

@up Gdy by nie lanz buldog to nie było by ursusa. Gdy by nie zetor (i komuniści) to może ursus by lepsze ciągniki klepał ;)

Nie czerwona, nie tęczowa tylko Polska Narodowa ! Fan polskiej motoryzacji :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#100 Share bergman31

bergman31

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 42 postów

Napisany 06 marzec 2015 - 12:36

Gdyby nie licencja na MF 235, 255 itp. to mielibyśmy Ursusy U310, U510, U610 i U710 , a Zetor zostałby daleko z tyłu.