RageMan

>>NOWY<< URSUS C-360 z Lublina ;)

Polecane posty

Rolnik1973    15287

A ten silnik deutza co ma być montowany to gdzie on robiony? U germańskiego czy w Chinach. Bo gdyby on miał 68 KM to lepiej by mi pasował niź 80tka i zawsze parę świń mniej trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XMK13    411

Niedługo wszystkie dostaną nowe silniki, 80-tka też. Coś pewności nie mam co do pochodzenia tych silników, bo Deutz-Fahr nie instaluje ich w swoich ciągnikach. To mówi samo za siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To że nie instalują ich u siebie nie znaczy jeszcze że są gorsze. 

Ps. Jak je dawali do zetora to jakoś nikt nie narzekał. 

Edytowano przez dawidursus323

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adikpl1    257

Niedługo wszystkie dostaną nowe silniki, 80-tka też. Coś pewności nie mam co do pochodzenia tych silników, bo Deutz-Fahr nie instaluje ich w swoich ciągnikach. To mówi samo za siebie.

Deutz-Fahr w ciągnikach mniejszej mocy używa silników Farmotion z indyjskiej fabryki SDF.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romanik99    3

A jeszcze w 2003 jak sąsiad kupował zetora, to za nówkę dawał 60 tysięcy... :huh:

Najśmieszniejsze jest to ze w tym momencie na rynku uzywanych kosztuje podobnie jak w 2003 nowy. Czysty biznes.

 

Paradoksem jest rowniez to ze 30 letni zetor 7211/7245 potrafi kosztowac 35-40tys

Edytowano przez romanik99

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarek1893    7

Zupełnie nie rozumiem tych ludzi co płacą tyle kasy za Zetora z serii 77 72 itd. Jak by się kierowali nie wiem, kabiną? Za te pieniądze można kupić Mf-a serii 600 czy nawet 3000 czy jakąś Renówke jak już któś chce mechaniczny ciągnik. Bardziej wygodny a kasa podobna a paradoksalnie czasami i niższa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedługo wszystkie dostaną nowe silniki, 80-tka też. Coś pewności nie mam co do pochodzenia tych silników, bo Deutz-Fahr nie instaluje ich w swoich ciągnikach. To mówi samo za siebie.

Tytułem wyjaśnienia... firma Deutz AG oraz marka ciągników Deutz-Fahr to 2 niezależne firmy nie mające ze sobą nic wspólnego prócz podobieństwa w nazwie. Firma Deutz AG jest czołowym europejskim producentem silników stosowanych w różnych maszynach i branżach (ciągniki, ładowarki teleskopowe, maszyny budowlane, etc.). Firma Deutz AG produkuje tylko silniki a nie pojazdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelec1997    30

Widziałem tą nową c-360 na targach,ramiona od podnośnika są takie cienkie i delikatne,że strach się bać,stara c-360 ma grubsze ramiona. :D  :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez Cezar81
      Pod uwagę biorę :
      https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-rolniczy-same-rubin-150-CID757-IDzM5um.html
      nowy świeżo zamieszczony i z wyglądu mało sponiewierany, zastanawiam się również nad:
      https://www.olx.pl/oferta/case-cvx-130-tuz-sprowadzony-CID757-IDzFYYG.html
       
      nad którym lepiej się zastanowić - do końca miesiąca muszę coś wybrać więc dla mnie zabawa się skończyła, będę bardzo wdzięczny na wszelkie rady
       
      Ewentualnie https://www.olx.pl/oferta/mccormick-xtx-185-xtra-speed-sprowadzony-orginal-mtx-tylko-5000-godzin-CID757-IDzFAnf.html
    • Przez Awek
      witam , od pół roku posiadam ursusa 1224 i od początku był problem z podnosnikiem , nie podnosił agregatu siewnego tzn podnosił na pełnym gazie a jak ujmowałem gazu to zaraz opuszczał , pojechałem na pole i po chwili nie chciał opuscić  albo nie chciał podnieść , jak jechałem drogą to na całym gazie bo zaraz opuscił i problem był z podniesieniem nawet gazowanie nic nie dało , więć wymieniłem pompe na wzmacnianą nową , nowy tłok i cylinder , rozdzielacz po regeneracji ,filtry nowe , oleju jest max , i to samo więć pomysłem ze rozdzielacz moze jest trafny więc oddałem na gwarancje i stwierdzili ze jest dobry i to samo , wie moze ktos co jeszcze moze być nie tak ? i na pokrywie podnośnika od strony fotela  są dwa otwory w jeden jest wkręcony korek a drugi otwór jest wkręcona sruba która wchodzi w rozdzielacz zwykła sruba z otworem i tak mysle czy nie powinno być tam jakiegoż zaworu , bo miałem dwóch mechaników i kazdy mówi jedno (panie jak wszystko nowe to nie wiem co moze być ) i tyle aby wiem  z góry dzięki za odp
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj