CignikiPL

ładowarka APS-SG08

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
CignikiPL    0

Chciałbym kupić   Ładowarka kołowa APS-SG08 lubinny podej tej ładowarki  jakie są wasze opinie ?

Posiada ją ktoś z was?

ładowarka głównie

do obornika od 40-60sztuk bydła

do przywożenia słomy kiszonek

troche do big bagów

itp

Link do ładowarki

http://allegro.pl/ladowarka-kolowa-aps-sg08-ce-nowa-rocznik-2014-i5121880210.html

Edytowano przez CignikiPL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
withanight    1108

W firmie w której pracuje posiadają 2 sztuki inny model, większe ale wygląd i produkcja zapewne taka sama. W jednej pękło główne ramię podnośnika, odkrycaja się śruby od zacisków hamulca, od jednego koła odkręcilo się calkowicie i cały zacisk poszedł się gonić (transport z miejsca na miejsce). W nowszej sztuce (niewiele mth) szwankuje bendiks, narazie jeszcze odpala. Zimy jako takiej w tym roku nie było, stoją pod chmurką, nie było problemu z odpaleniem. Na pełnym wysięgniku, z tonowym bigbagiem 3 sekcja nie daje rady, nie można unieść wideł. Wadą jest sztywne zawieszenie, jak stanie na 3 kołach a czwarte niema kontaktu z podłożem a jest obciążona to nie ujrdziesz musisz ją "łamać". nie wiem jak sobie radzi w typowym błocie bo jeszcze nie było okazji. Niema tragedii, ale mogłoby być lepiej. Używane ładowarki to Taian tl 2500. Jak coś mi się przypomni to dopisze.


Take me Away !...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jonyt132    10

Chłopie te ładowarki zl,aps,herkules, te tanie to wszystko to samo tylko w innym "pudle" ja osobiście posiadam aps sg-06 już chyba takich w sprzedaży nie ma.I ci powiem że nie narzekam ładowarka robi swoją robotę ładuje ja obornik zwożę bele z mokrych torfowych łąk słomę w tamtym roku ja zwoziłem, słomiasty obornik ze stodoły ją rwałem nie jest taka jak te zachodnie bo wiadomo tandetne plastiki kruche są ale mniejsza o to zdjąłem z jej kabinę bo mi do chlewa nie wjeżdżała i ogólnie fajnie chodzi tylko że lekko kopci bo jeszcze jak kupowałem to nie mieli w opcji silnika perkinsa. Wymieniłem w niej alternator i jeden przewód, robiłem już 4 przeglądy i maszynka ciągle śmiga ponad 500 mtg na liczniku. Pozdrawiam :)   

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CignikiPL    0

To może się skusze bo pewnie można brać ich na dofinansowanie z UE?

Na moje gospodarstwo starczy.

Poruszę jeszcze jeden temat odnośnie ciągników Pronara każdy mówi że są **** a ja posiadam go od nowości około 1400mth i tylko jakiś czujnik nieraz walnie to pewnie też jest z tymi ładowarkami na jedną trafisz jest dobra a jedna po tygodniu się rozwali ale za taką cenę można zaryzykować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jonyt132    10

Tak ja też mam pronara 1025a zarąbiście lata bez żadnych awarii 14 lat i myśle że tak zawsze jakiś bubel się trafi. :P Powodzenia w zakupie

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Tommekpol
      Mamy do zaoferowania dla Państwa ładowarkę teleskopową marki Caterpillar model TH 407 Ag o mocy 158 KM. Stan ładowarki oceniamy na bardzo dobry bez luzów i wycieków.
      Rok produkcji: 2010
      Moc: 158 KM
      Silnik: 4 cylindrowy Perkins
      3 - systemy skrętne
      Sterowanie w wielofunkcyjnym Joysticku
      Tylny zaczep
      Klimatyzacja
      Radio
      Pneumatyczny fotel Grammer
      Masa całkowita pojazdu: 9720 kg
      Udźwig : 3700 kg
      Wysięg: 7 m
      Maksymalny udźwig przy wyciągniętym wysięgniku : 2000 kg
      oświetlenie robocze
      W zestawie widły paletowe
      Cena: 135 000 netto.
      Więcej informacji udzielę telefonicznie. Zapraszam do kontaktu tel. 606 648 578 









    • Przez matijas67
      Witam 
      Kupiłem wczoraj ładowarkę teleskopowa New Holland LM 430 rok 2001 
      Sprzedający mówi że olej powinien być zmieniony, Ale on wie tylko ze tam jest jeszcze czerwony olej( ładowarka z Francji sprowadzona) A nie wie jaki dokładnie tam olej jest
       
      Jest to olej do skrzyni i hydrauliki (hydrauliczno-przekladniowy)
      1. Wie ktoś jaki olej mogę tam dolać ? Gość mówił że olej fusche mogę dolać Ale chce się poradzić jeszcze
      2. Może lepiej wylać i zalać nowym ? Tylko jakim
       


    • Przez Tommekpol
      Witamy
      Baza Maszynowa Danex autoryzowany dealer maszyn Case IH i ładowarek Manitou Group na terenie województwa podlaskiego posiada do zaoferowania dla Państwa ładowarkę teleskopową Manitou MLT 735-120 LSU. Ładowarka była serwisowana w autoryzowanym serwisie Manitou.

      Rok produkcji:2007
      Silnik : Perkins Turbo 4 cylindrowy
      Moc: 120 KM
      Udźwig: 3,5 T
      Wysokość podnoszenia: 7 m
      Cena: 119 000 zł (brutto)

      Więcej informacji udzielimy telefonicznie tel. 606 648 578 
      Link do aukcji

      Ładowarka do obejrzenia w firmie DANEX, Rogienice Wielkie, ul. Olszanka 27, 18-516 Mały Płock










    • Przez asus921
      Witam
      Sprzedam ładowarke przegubowa łamana
      Ewentualnie zamiana na ciagnik 4x4 lub inne propozycje, moze akurat cos mi sie przyda. Dopłata w dwie strony.
      https://www.olx.pl/oferta/ladowarka-przegubowa-lamana-4x4-tur-CID757-IDxNsfB.html
    • Przez mario5714
      witam zakupiłem ładowarkę new holland lm 425 rok 2004 i mam taki problem że po odpaleniu czasami nie wysuwa się teleskop a czasem sam się cofa i jeszcze piszczy przy wysuwaniu chociaż jest dobrze nasmarowany miał ktoś może podobny przypadek??????????pomóżcie bo denerwujące
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj