Skocz do zawartości

Zdjęcie

ładowarka APS-SG08

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share CignikiPL

CignikiPL

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 21 postów

Napisany 28 luty 2015 - 22:29

ładowarka APS-SG08

Chciałbym kupić   Ładowarka kołowa APS-SG08 lubinny podej tej ładowarki  jakie są wasze opinie ?

Posiada ją ktoś z was?

ładowarka głównie

do obornika od 40-60sztuk bydła

do przywożenia słomy kiszonek

troche do big bagów

itp

Link do ładowarki

http://allegro.pl/la...5121880210.html

Edytowany przez CignikiPL, 28 luty 2015 - 22:32.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
ładowarka APS-SG08 Dzisiaj, 02:08
  •  

#2 Share withanight

withanight

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 262 postów

Napisany 01 marzec 2015 - 08:28

ładowarka APS-SG08 W firmie w której pracuje posiadają 2 sztuki inny model, większe ale wygląd i produkcja zapewne taka sama. W jednej pękło główne ramię podnośnika, odkrycaja się śruby od zacisków hamulca, od jednego koła odkręcilo się calkowicie i cały zacisk poszedł się gonić (transport z miejsca na miejsce). W nowszej sztuce (niewiele mth) szwankuje bendiks, narazie jeszcze odpala. Zimy jako takiej w tym roku nie było, stoją pod chmurką, nie było problemu z odpaleniem. Na pełnym wysięgniku, z tonowym bigbagiem 3 sekcja nie daje rady, nie można unieść wideł. Wadą jest sztywne zawieszenie, jak stanie na 3 kołach a czwarte niema kontaktu z podłożem a jest obciążona to nie ujrdziesz musisz ją "łamać". nie wiem jak sobie radzi w typowym błocie bo jeszcze nie było okazji. Niema tragedii, ale mogłoby być lepiej. Używane ładowarki to Taian tl 2500. Jak coś mi się przypomni to dopisze.

#3 Share CignikiPL

CignikiPL

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 21 postów

Napisany 01 marzec 2015 - 11:39

ładowarka APS-SG08

Ok dzieki poszukam jeszcze jakiś tanich nowych ładowarek 

A może  macie jakieś opinie na temat http://allegro.pl/la...5096861052.html ?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share jonyt132

jonyt132

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 01 marzec 2015 - 23:11

ładowarka APS-SG08

Chłopie te ładowarki zl,aps,herkules, te tanie to wszystko to samo tylko w innym "pudle" ja osobiście posiadam aps sg-06 już chyba takich w sprzedaży nie ma.I ci powiem że nie narzekam ładowarka robi swoją robotę ładuje ja obornik zwożę bele z mokrych torfowych łąk słomę w tamtym roku ja zwoziłem, słomiasty obornik ze stodoły ją rwałem nie jest taka jak te zachodnie bo wiadomo tandetne plastiki kruche są ale mniejsza o to zdjąłem z jej kabinę bo mi do chlewa nie wjeżdżała i ogólnie fajnie chodzi tylko że lekko kopci bo jeszcze jak kupowałem to nie mieli w opcji silnika perkinsa. Wymieniłem w niej alternator i jeden przewód, robiłem już 4 przeglądy i maszynka ciągle śmiga ponad 500 mtg na liczniku. Pozdrawiam :)   

#5 Share CignikiPL

CignikiPL

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 21 postów

Napisany 02 marzec 2015 - 11:15

ładowarka APS-SG08

To może się skusze bo pewnie można brać ich na dofinansowanie z UE?

Na moje gospodarstwo starczy.

Poruszę jeszcze jeden temat odnośnie ciągników Pronara każdy mówi że są **** a ja posiadam go od nowości około 1400mth i tylko jakiś czujnik nieraz walnie to pewnie też jest z tymi ładowarkami na jedną trafisz jest dobra a jedna po tygodniu się rozwali ale za taką cenę można zaryzykować

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share jonyt132

jonyt132

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 02 marzec 2015 - 17:19

ładowarka APS-SG08

Tak ja też mam pronara 1025a zarąbiście lata bez żadnych awarii 14 lat i myśle że tak zawsze jakiś bubel się trafi. :P Powodzenia w zakupie