Polecane posty

Gość   
Gość

Ściągacze różnią się rozmiarem. Jeden ma 200 a drugi 150. W rzeczywistości, między małym a średnim jest niewielka różnica w wielkości. Duży to już konkretna konstrukcja a na aukcjach to średnie modele. To tak co mi na szybko przyszło. Jeszcze doczytam opisy aukcji. Czasem marże też są bardzo duże i zróżnicowane. Kilka lat temu kupiłem rozdzielacz 3 sekcyjny badestnost za243 zł oodczas, gdy inni oferowali to samo za 260, 270 do 300 nawet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1116

Link strony jest do 150 ale w opisie jest cena 200 i różnica ceny to 60 zł (może nie chodzi już o te 60 zł ale o to aby kopić dobry a nie tylko droższy).

 

Wizualnie wyglądają tak samo, a co najgorsze to w żadnym opisie nie ma podanego konkretnego producenta.

Edytowano przez Sadek

"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ja swój mam z agromy od Yato i wygląda identycznie. Tak na prawdę też nie wiem kto jest producentem, no yato daje tylko swoje logo pewnie. Moze warto przejść się do sklepu narzędziowego i popatrzeć który rozmiar wybrać. Zdjęcia mogą być złudne. Jak się zdecydujesz to wtedy poszukasz jeszcze raz na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1116

Taki mam plan.


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1146

ostatnio kupiliśmu dwa

jeden taki http://allegro.pl/sciagacz-do-lozysk-3-ramienny-6-150mm-i4974783595.html i mimo że tani to po wymiane tych blaszek z plasteliny na pożądny płaskownik daje rade, oraz większy, coś na wzór tych wyżej, mimo masywnej konstrukcji skapitulował przy łożysku <_< 

na szczęście firma porządna i uznali gwarancję ^^  


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    458

raczej nie,kolega ma tak przerobioną d50 

 

Nie o to mi chodzi, dwustronny czyli 2 siłowniki, tu widzę na środku siłownik więc raczej trójstronny


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemol87    186

niekoniecznie, żależy od wywrotu np tutaj masz siłownik na środku a wywrot na dwie strony


Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    458

No dobra, mniejsza o to. Warta tej ceny?


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1116

To wszystko zależy ile tych kołków wymieniasz w sezonie,  bo mimo założenia tego mechanizmu też zdarzają się przypadki że kołek zostanie ścięty (rocznie na 40 ha wymieniam z 2/3 kołki).


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1116

W sąsiedniej wiosce przyszedł zięć i teść swojego MF 255 używał tylko na własne wyjazdy do kościoła/autobusu.

 

Sąsiad obok 10 lat też używa C-330 do ww celów.

Edytowano przez Sadek

"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9111

Jeśli nie musisz zaimponowac sąsiadowi nową przyczepą na PROW, to taka odnowiona porządnie D-46 to całkiem sensowny sprzęt. 10 ton na nią nie włożysz, ale 6 daje radę. Trochę utargować z ceny i jak ma papiery, to brać.

Różne przypadki chodzą po ludziach, znam gościa co zmechanizował całe gospodarstwo, miał poważny wypadek i nie było komu przejąć gospodarstwa, wszystko powoli wyprzedaje. A ciągnik mógł np. kilka lat stać ze względu na sprawy spadkowe itp.

Edytowano przez jahooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    458

Ta ma papiery, jest od pierwszego właściciela, kupił ją gość, który założył podwójne boki, zrobił wywrot i pomalował. No i jest blisko- ok. 20km od domu.


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    458

Ciężko wyczuć cenę, bo dopiero zacząłem się rozglądać... Nigdzie nawet jeszcze nie byłem oglądać, do tego zadzwoniłem bo mam blisko. 7500zł to już pewnie max co można za nią dać, nie?


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj