Polecane posty

Gość   
Gość

nie wiem czy warto ale widziałem go przed "remontem". przywieziony z niemiec za grosze lemiesze kute na placu (gościu ze 20 lat ma i jest kowalem chyba) z resora. Ogólnie to wszystko robi sam. Jest to handlarz kupuje pługi za grosze a sprzedaje jak za nowe. Na allegro też stał ale był za 5700. Był u mnie oglądać mój 2 skibowy obrotowy ale chciał go za darmo praktycznie. Ja bym nie kupił bo nie wiadomo ile to wszystko pochodzi lemiesze mogą wytrzymać sezon i na złom reszta też nie wiadomo z czego robione

http://olx.pl/oferta/plug-2-3-4-skibowy-obrotowy-rabewerk-okazja-CID757-IDaN8LR.html#be0b0ba08c

stara rama i taka cena. Kółka też swoje robi bo każde takie same

Edytowano przez MarcinNH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
URSUS16    278

 

http://olx.pl/oferta/agregat-uprawowo-siewny-3m-lemken-amazone-CID757-ID9wDc9.html co powiecie o tym zestawie? ile koni trzeba do tego mieć? @ szybki19 nic ciekawego w tym pługu nie ma. Dużo lepszy, bo ażurowy, ma ramie do wału i oryginalne koło, co jest bardzo ważne http://olx.pl/oferta/plug-rabe-werk-3-skibowy-obrotowy-ramie-lemken-overum-kverneland-CID757-IDaJjYB.html Przedpłużki to duży plus. Z lemkena to tylko na ramie 110. http://olx.pl/oferta/plug-lemken-110-3-skibowy-CID757-IDaa2CD.html Niestety stary typ odkladnic i raczrj sie nie dostanie do dobrej jakosci zamienników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
speeeder    32

Ani to ciagnik, ani to przczepa, chociaz jesli na chodzie i negocjacja bylaby efektywna to dla malorolnego nie jest to zle.

Edytowano przez speeeder

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28756

prędzej weźmie to jakiś działkowicz, żeby trawę z 2tys.m2 zwieźć na kupę

choć wygląd odstrasza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jacy1975    3

koledzy ogłoszenia w internecie mają moc powiem wam z własnego doświadczenia że można sprzedać takie rzeczy że w głowie się nie mieści nieraz coś kupię na złomie a na olx  cena x 10 nie raz coś czeka miesiąc nieraz pół roku ale wszystko się sprzedaje z wysyłką itd 

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stg    21

Nic nowgo nie odkryłeś. Ja kilka dni temu przywiozłem sobie czwarta sprężarkę, tata ma firmę i świafdzczy usługi, był u klientki i miałą na gromadce złomu sprężarkę, to tata od razu zagadał ile by za nią chciała i wgl, a kobieta że na kawę. To kupiliśmy dużą kawę i tak oto mam czwartą sprężarkę za 17,5zł, jest ona samorobna ma silnik 1,5kw agregat od stara 660(tłok75mm).Te trzy co już miałem to oryginalne sprężarki Van dwie 400l i jedna 120, wszystkie były kupione okazyjnie. 120l za 500zł a 400l to jedna za dobrę dwie stówki, a następna za 360zł, a teraz jest i czwarta kuppiona za 17,5zł. Przed sprężarką kupiłem lewar kolejowy ze złumu w stanie dbd nieuszkodzony, lekko chodzi za 80zł. Ogółnie na złomie czasem są takie cuda że idzie się mocno zdziwić, a cena to 1,5zł/kg, a ja się zawsze negocjuję bo jestem stałym klientem i dostawcą u tego gościa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czesc =D Panowie w niedalekiej przyszlosci chcialbym zminic ciagnik obecnie mam 3p i t-25 z turem kturegoss bym sie pozbyl i chcialbym kupic cos z napendem 65- 80 km wystarczy. Pomozecie =D ? szczegolna uwage zwrocil na mnie ZEtor 7245 podobaja mi sie te ciagniki =D a wwy jakie macie propozycje ? =D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
URSUS16    278

Tura do 3p. t 25 sprzedać i kupić 7745. Zależy też jakie miałbyś na to fundusze. Popatrz sobie też ciagniki Massey Ferguson 675, 690, 698 Bardzo wytrzymałe, oszczędne i proste w budowie ciągniki. Nawet by chyba troche taniej wyszedł niż zetor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Co tu dużo o niej pisać. Stała na gali w Szepietowie i było spore zainteresowanie. Przekładnia Comer. Co do wykonania to się nie przyglądałem, bo za dużo ludzi, ale mam włókę od nich i wykonanie tragedia. Spawy to chyba pijak kładł, albo praktykant. Szekla odpadła w dniu przywiezienia na podwórko, bo buła przysmarkana. Obok na stoisku mieli też rozsiewacz i opinia taka jak o włóce. Pospawane byle jak, albo i nie do końca, materiał cienki a sam rozsiewacz nieprzemyślany. Żeby ustawić wysokość trzeba wejść między ramiona. Za te pieniądze nic lepszego nowego nie kupisz, choć sam wolałbym chyba Promara. Nie przykładają się do jakości tylko na ilość.

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123
aro1975    324

mam taki tylko że mały do łożysk i sprawdza się - dobrze się zahacza, końcówki ramion się nie wyginają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matingus    107

coś ona taka wąska w kołach.wygląda jak by była przerabiana z czegoś....

chyba 4metry to ona niema,dlatego taka tania.....


Kliknij zieloną strzałkę jeśli pomogłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlamaj1    186

Tylko cena sprawia ze jest warta zainteresowania. Też sądzę że jest przerabiana z jakiegoś podwozia. To że jest zarejestrowana nieznaczy że przeszłaby normalny przegląd techniczny, ciekawe czy chociaż ma numery nabite. Pozatym hamuce najazdowe na jedną oś i jeszcze nie "podłączone"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Sadek mam taki ściągacz od Yato i dobrze się spisuje. Nic się nie wygina póki co, ale do wszystkiego trzeba z głową podchodzić. Nie wszędzie da się go zastosować, dlatego mam też dwuramienny, który szczerze polecam. Na pewno ma wytrzymalsze ramiona, bo są szersze. Jak w osi wałka jest otwór po nakiełku to nic nie spada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

Dzięki koledzy za odpowiedzi a teraz jeszcze jedno pytanko http://allegro.pl/sciagacz-do-lozysk-kol-pasowych-200mm-polski-i5510741082.html cena 290 zł zaś tu (cena podana w opisie 200) http://allegro.pl/wloclawek-sciagaczka-do-lozysk-sciagacz-6-cali-i5206869790.html wynosi 230 zł czy różnica wynika z ceny czy z marży?


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj