Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
stempos1980    7905
1 godzinę temu, jahooo napisał:

Z tego co pamiętam szuka do c330

Tak Jahoo właśnie do 330 więc rozważam nad takimi też i zbieram informacje od bardziej doświadczonych użytkowników. Ja nie boje się krytyki jak co niektuży i szanuje każde spostrzeżenia za i przeciw. Sorry za błędy bp pisze z tel a ta klawiatura jest trochę porąbana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marecki2922    517

Warte tej kasy ? trochę chyba kiepsko z zasypywaniem zboża i nie znam tego siewnika ale coś chyba jest nie tak z tymi redlicami  https://www.olx.pl/oferta/agregat-uprawowo-siewny-brona-aktywna-howard-hk30-siewnik-nordsten-3m-CID757-IDsFYyH.html#

Edytowano przez Marecki2922

Kupię rozsiewacz do wapna o ładowności 5 ton i więcej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stempos1980    7905
1 godzinę temu, jahooo napisał:

Moim zdaniem da radę

 

Wizualnie nie jest zły. Nie jest za długi a przecież można ustawić korpusy na najmniejszy rozstaw. Ewentualnie proszę o wasze propozycje. Wiem to dziwne ale mam dość swego pługa a kupić taki sam czy to jest sens i logika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KlimekPL    793

Bardzo mocno polecam ci ten pług, sam posiadam taki tylko 3-skibowy i ciągam go Zetorem 5211. Ten, co ty chcesz kupić jest z pewnością dużo cięższy od UG2 ale gwarantuję ci, że ciapek na pewno nie będzie miał z nim więcej problemów niż z polskim. O jakości orki naprawdę nie chce mi się rozwodzić, bo to jest przepaść między Overum a UG i chyba już nikogo nie trzeba przekonywać o tym.

 Nie wiem czy tak jest w każdym egzemplarzu, ale pewnie będziesz musiał zaopatrzyć się w klucz 28 bo na taki rozmiar są śruby od regulacji szerokości korpusów. Tak czy siak spróbuj utargować może do 2000 i kupuj bez zastanawiania.

A przy okazji mam pytanie do innych użytkowników - nadal nie rozgryzłem, z której serii są moje korpusy, jedyny numer seryjny jaki znalazłem to ten na ścinaczach, ale w internetach nic nie mogę znaleźć według niego. Ktoś pomoże?

image.thumb.jpeg.80bda65d57e7a2ab79bebd814fb1422e.jpeg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

https://www.olx.pl/oferta/ladowacz-cyklop-ladowarka-sprawny-dolny-slask-zapraszam-CID757-IDsFjYN.html#e85e2bbf11  To ten cyklop, już go nie ma, kolega go kupil, handlarze dawali 1800, za tyle to go w kontener włoży.  

Jest jeszcze rozrzutnik obornika dwuosiowy ale przednia oś to ma te śmieszne zwrotnicę, burty  podgnite, nie wiem ile ceni. troche go widać na drugim zdjęciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris148a    89
https://www.olx.pl/oferta/landini-legend-115-ciagnik-rolniczy-CID757-IDs01Ld.html Ktoś go oglądał? Jakieś opinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Y635    37

Kolego klimekPL to nie jest przypadkiem data produkcji wyciśnięta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KlimekPL    793
2 godziny temu, Y635 napisał:

Kolego klimekPL to nie jest przypadkiem data produkcji wyciśnięta

KIedyś czytałem na tym forum, że na odwrocie danego elementu jest wybity numer seryjny. Zresztą jaką datę byś tu dopasował do tych liczb? I jeszcze ten pierwszy znak, który raczej żadną cyfrą nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris148a    89
Ponawiam, oglądał go ktoś może, albo zna handlarza? https://www.olx.pl/oferta/landini-legend-115-ciagnik-rolniczy-CID757-IDs01Ld.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris148a    89
Kolego to cena netto plus 4 lacki łyse to się robi już pod 60tys (10 na opony) dlatego pytam czy ktoś był i oglądał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Szmergiel już zżera Cię ta fobia oszustów i naciągaczy.... Ile wg Ciebie warte jest 20-letnie landini  jak nie 40 tys? Landini nie jest marką trzymającą cenę, do tego opony łyse . Po mojemu nie warto jak netto, za 70-80tys kupisz duużo nowsze 

Edytowano przez pawel885

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szmergiel    1053

dla mnie to raczej szrot bedzie bo i marka kijowa i lata swoje wiec nie spodziewalbym sie lalki. za ta kase lalki nie kupi tylko wyjeba.a ogladalem nieraz landini i wiem jak wyglada po 10 tys mth a 20 lat i 6 garow to pewnie tyle ma wiec domyslam sie co to jest bo to lipna jakosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris148a    89
Tu chłopaki na forum chwalą sobie te marki. Ja tylko chciałem spytać czy był ktoś to oglądać bo mam tam 300km a przez telefon to wszystko można ukryć ale nie chce mi się dymać cały dzień. Duże forum to może ktoś był albo zna handlarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spyke1004    1
Gość   
Gość

Za to u Szmergla to wszystkie zatory jak lalki pewnie były. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebe1033    397

https://www.olx.pl/oferta/ladowacz-cyklop-ladowarka-sprawny-dolny-slask-zapraszam-CID757-IDsFjYN.html#e85e2bbf11

z tym cyklopem szału nie ma ogólnie to cyklopy mało już używane to i cena spada.

Z tego co pamiętam były 3 serie cyklopów

-pierwsza jak na zdjęciu os prawie pod srodkiem obrotu , najmniejszy zasięg i podnoszenie

- druga - oś cofnięta i szersza , dłuższe ramię , siła większa

-trzecia największy zasięg i ramię nowego typu

 

Sam mam ten trzeci a raz odwoziłem rozrzutnikiem 4,5 t obornik od pierwszej serii to na wymiar do cm musiałem podjechać bo nie sięgał a najlepiej podjechać jeszcze , a swoim cyklopem trzeciej seri to mam 1m w kazda stronę zapasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj