Polecane posty

Marecki2922    514

Mój znajomy sprzedaje KRONE  zmiennokomorową ale nie pamiętam dokładnie modelu , prasa naprawdę OK chyba jeszcze nie wystawiona w necie, okolice Siemiatycz jak Ci nie za daleko to podeślę tel. 


Kupię rozsiewacz do wapna o ładowności 5 ton i więcej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal12301    27
1 godzinę temu, Marecki2922 napisał:

Mój znajomy sprzedaje KRONE  zmiennokomorową ale nie pamiętam dokładnie modelu , prasa naprawdę OK chyba jeszcze nie wystawiona w necie, okolice Siemiatycz jak Ci nie za daleko to podeślę tel. 

najlepiej jak wystawi to podeślij link

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25257
1 godzinę temu, witejus napisał:

za wszystkie? 3?

E chyba i za jeden to nie zła cena. Papiery są, w remoncie chyba niezbyt drogi.

Wiele gospodarstw sadowniczych  używa tych ciągników do zwózki  skrzyń w sadach. Szybki wsteczny, mało pali, hydraulika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25257

Ja nie miałem i raczej miał nie będę, ale i tak uważam że cena niezła - o ile jeszcze jest na chodzie.

Jeszce jest dobry do oprysków bo ma wysokie obroty wom przy stosunkowo niskich obrotach silnika. No i możliwość podniesienia się na ramionach podnośnika. Niektórzy ponoć kombinują i przerabiają na terenowy wózek widłowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25257

Kupują ale ogólnie podaż się zwiększyła i popyt zmalał. Ceny 1200-2000zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ceny zaporowe, bo przydałby mi się czasem taki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25257

Za co zaporowe -za maszt?

Toż to grosze względem tego co pomóc może. Ja lata temu zakupiłem za 1500zł. Naładował się kistenów, palet, big bagów. 

Wyrwałem z ziemi około 300szt betonowych fundamentów z siatki ogrodzeniowej, a ostatnio służył do spychania gałęzi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Dla mnie wysoka, bo takie coś przydałoby mi się raptem kilka razy w roku, tylko dlatego, że mam ładowacz na małym ciągniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

ale do wózka to podwórko musi mieć utwardzone inaczej się zamęczy znam to 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25257

Wiem i ja o tym bo często się zakopuje bo myślę że jeszcze z pół metra podjadę, a tu zonk.

Ale są wózki terenowe. Tylko to dla kogoś kto non stop ma zajęcie . A uniwersalna to ładowarka, tylko i cena i gabaryty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

mam na bliźniakach i nie raz siedziałem na podwórku ale jest zwrotny i przy moich budynkach to wielki plus 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

ja za swojego dałem 5500 ten co podrzuciłeś jest poza moim zasięgiem i tak lepiej podwórko utwardzić bo błota mam dość 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stuart    121
Dnia 4.03.2018 o 19:20, MarcinNH napisał:

Dziwna sytuacja dziś wyszła sprzedaje ciagnik był gościu obejrzal zostawił zaliczke 500 zl ma przyjechać w sobotę odebrać, w między czasie znalazl się facet co przebił tego poprzedniego, czy ta zaliczke mogę bez problemu mu oddać a sprzedać temu drugiemu?  Oczywiście bez pretensji się nie obejdzie ale zaliczka na słowo bez umowy 

Jak byś mi tak zrobił to zaliczkę się zawraca razy 2 (dowód już jest że dostałeś takową) I już przestroga by z tobą nie robić interesów. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    576
9 godzin temu, stuart napisał:

Jak byś mi tak zrobił to zaliczkę się zawraca razy 2 (dowód już jest że dostałeś takową) I już przestroga by z tobą nie robić interesów. 

A o czym ty piszesz, trochę ci się pomyliło z  zadatkiem. 

Zaliczka to dosłownie nic nie znaczy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    458
2 godziny temu, KlimekPL napisał:

Koledzy, szybkie pytanie. Jaki rozrusznik wybrać do Zetora 5211? Cos takiego z reduktorem bedzie ok czy to juz za bogato? 

http://allegro.pl/hit-rozrusznik-z-reduktorem-agtech-ursus-c330-c360-i7172249125.html

AgTech ? serio za tego najgorszego chińczyka chciałbyś dać tyle kasy?? w tych widełkach cenowych MAGNETON to owszem, a jak tańszy to JUBANA


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj