Polecane posty

extrabyk    5592
6 godzin temu, wiesiek63zmc napisał:

Coś drogo może z długim przewodem elastycznym. Kupowałem za ok. 30 zł i to była ta droższa

Kolega wyżej napisał o czymś zupełnie innym niż myślisz...tak myślę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4237

Podpowie ktoś może

Rozebrałem czesc nowei przekładni od rozsiewacza, producent starosielski. Chciałem zobaczyć jakie łożyska są włożone, czy ich od razu nie wywalić. No i te co bez zbijania idzie odczytać, to cx, accor. Powawalac to w cholerę i jakieś SKF założyć? Czy co jest teraz ok jakościowo?

Rozebralem skrajną część przekładni, no i wychodzą z niej:wałek na talerz i wałek łączący że środkowa przekładnia. Łożysko, które jest zaraz przy simmerringu na wałku od talerza jest zewnętrznie kryte, a to na wałku od środkowej przekładni już zwykle. Takie skrajne łożyska chyba powinny być wszędzie kryte z zewnętrznej strony, nie uważacie?

Aha, przekładnia jest zalana nie olejem, nie napchana smarem, tylko jakiś żel. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miwigos    3471

W wielkopolsce maks 3 tyś ,bo ma dokumenty ,w dobrym stanie 3,5 tonową wywrotke bez dokumentów ciężko sprzedać za 2 tyś,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4237
21 minut temu, izydor6280 napisał:

nie żaden żel tylko zapewne olej przekładniowy jak np. transol

Pisząc żel chodziło mi o konsystencję. Z tak gęstym olejem nie miałem do czynienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Nie psuj szmergielowi niedzieli, zobaczy to ogłoszenie to cały dzień będzie nabuzowany chodził 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28740

Co to za problem podać dane jakiejkolwiek firmy w ogłoszeniu? A zresztą,  dzwon, kupuj,  a potem płacz w internecie ze "oszukali mnie,  pieniądze wpłaciłem a traktora nie ma" 

Trochę dziwne ze firma sprzedająca łożyska nagle sprzedaje traktor. Chyba ze faktycznie mają i sprzedają,  tylko cena nie w złotówkach tylko w euro powinna byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stuart    121

Kim to k**wa trzeba być by wierzyć tak naiwnie w takie promocje? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fezoi    170
3 godziny temu, daron64 napisał:

Podpowie ktoś może

Rozebrałem czesc nowei przekładni od rozsiewacza, producent starosielski. Chciałem zobaczyć jakie łożyska są włożone, czy ich od razu nie wywalić. No i te co bez zbijania idzie odczytać, to cx, accor. Powawalac to w cholerę i jakieś SKF założyć? Czy co jest teraz ok jakościowo?

Rozebralem skrajną część przekładni, no i wychodzą z niej:wałek na talerz i wałek łączący że środkowa przekładnia. Łożysko, które jest zaraz przy simmerringu na wałku od talerza jest zewnętrznie kryte, a to na wałku od środkowej przekładni już zwykle. Takie skrajne łożyska chyba powinny być wszędzie kryte z zewnętrznej strony, nie uważacie?

Aha, przekładnia jest zalana nie olejem, nie napchana smarem, tylko jakiś żel. 

 

http://allegro.pl/smar-silesia-epx-000-do-centr-smar-plynny-4-5-kg-i5414930415.html  Półpłynny smar klasy 000 ma taką konsystencję .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Za tą kasę kupisz renault tej mocy i z tego rocznika czyli jak by nie patrzył claas 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PawelS    282

Od ponad miesiąca przeglądam ogłoszenia przyczep w woj. lubelskim do 100km od mojego miejsca zamieszkania, a poszukuje coś z wywrotem na 3 strony i ładowności 6-8ton To albo ceny są tak zaporowe że to się nie mieści w głowie albo po prostu kompletnie nie ma co kupić. A szukam czegoś do 20 tys Polecicie jakieś inne strony prócz olx, allegro, agrogrosik ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9187

Anonse.com Sprzedajemy.pl

W tej cenie to możesz poszukać firm, co sprowadzają szroty z zachodu i odstawić do remontu, np jakąś HL-ke i będziesz miał na tiptop. Ogłasza się często gość z okolicy Kocka z jakimiś podwoziami, koło mnie z Krasnegostawu też czasem na sprzedajemy.pl sie facet ogłasza. Gotowego nic raczej nie kupisz, bo ludzie pogłupieli z cenami.

https://www.olx.pl/oferta/przyczepa-wywrotka-3-stronna-kaczka-krone-5-7-d47-d55-d732-bss-kiper-CID757-IDr6nhj.html#a5940450ef;promoted

do takiej za 2-3 tys masz metalowe burty z Biłgoraja

https://www.olx.pl/oferta/przyczepa-wywrotka-3-strony-niemka-d47-d55-d732-hl-hw-CID757-IDs0g29.html#a5940450ef

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baks00    4375

Jahoo ma rację.  W mojej okolicy jest magik od przyczep mega mnóstwo roboty ma.I naprawde te co wyjeżdzają od niego to jak ,,lalki''a wcześniej wyglądały jak,,kombatantki''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj