Polecane posty

griga    1080
A te ogloszenia mnie zawsze zastanawia jak oni to robią ze niby z prywatnych kont bo takie same pojawiaja sie na ebay i innych aukcyjnych a przeciez za wystawienie sie placi. Po chwili administrator usuwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiko80    26
17 minut temu, Agrest napisał:

Przecież nadal stoi w ogłoszeniu.

link chyba mi nie działa jak jest

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28742

Może jakiś włam na konto? No bo jak inaczej, przecież nikt konta dobrowolnie nie użyczy. A są tacy co na allegro logują się raz na miesiąc, a potem zdziwienie że do zapłaty kilkadziesiąt złotych za wystawione aukcje z traktorami

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
griga    1080
Ten sulky jest mały ideał pod 330 czy coś w tym stylu. Lely cena normalna, jeśli wszystko sprawne to do MFa był by git

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
griga    1080
https://www.otomoto.pl/oferta/sulky-rozsiewacz-nawozu-sulky-rauch-amazone-ID6zAJ0O.html Bardzo przystepne ceny. Nawet ten pomalowany kuhn ciekawie wyglada choc to zsb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hardkor113    637

Czy ja wiem cały do piaskowania rama widać już spawana była.Ciekawie jak na łączeniu ramy a skrzyni czy jest co tam łatać.Ale jakby w zestawie wziąć wszystkie 3 to facet pewnie by dobrą cene zrobił i by jeszcze cos zarobił na nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marian7k    110
20 godzin temu, stuart napisał:

Taki sam stoi u znajomego handlarza za 12 koła po remoncie silnika z gw i papierami f-vat do wglądu) i nikt nawet do kabiny nie chce zajrzeć. 

Podaj linka , jak możesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igor10246    380
1 godzinę temu, kedziorek napisał:

 

to pewnie ten sam gość od tego zetora 7745

mail ma taką samą końcówkę 


Polak, perkusista, rolnik, mechanik amator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafix255    39

Którą z tych firm byście polecali w zakupie zgrabiarki. Akurat mam na myśki 4,1m

https://www.otomoto.pl/oferta/inter-tech-zgrabiarka-karuzelowa-zkt-350-skretny-zaczep-raty-tandem-ID6zvDbI.html?utm_source=refferals&utm_medium=traffic_exchange&utm_campaign=olx#xtor=SEC-8

 

https://www.olx.pl/oferta/zgrabiarka-karuzelowa-promar-4-1m-CID757-IDrT4nb.html#43c7912c80

https://www.otomoto.pl/oferta/zgrabiarka-1-wirnik-jar-met-z-206-3-5-m-wom-ID15HTZc.html?utm_source=refferals&utm_medium=traffic_exchange&utm_campaign=olx#xtor=SEC-8

https://www.otomoto.pl/oferta/zgrabiarka-1-wirnikowa-sipma-zk-450-wir-tandem-kolo-kopiujace-ID6ynbNL.html?utm_source=refferals&utm_medium=traffic_exchange&utm_campaign=olx#xtor=SEC-8

 

Za teksty typu ,, kup zachodnia uzywaną" dziekuję serdecznie. Miałem już 1 i w tym tygodniu udało mi sie ja sprzedać spawana, kombinowana, jak sie pózniej okazało na moją biede starczy mi któryś z wynalazków... mam swiadomość ze to nie kuhn fella itp. a bedzie grabić łącznie w roku 15-20 ha prze cały sezon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Wszystkie bazują pewnie na tej samej przekładni Comer. W spimie pewnie za markę dopłacasz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafix255    39

Sąsiad ma np promara 3,5m i więcej grabi i powiem wam że to jakoś się toczy. MOże i kupiłbym używaną ale wszędzie mam daleko jak cos jest na cene i stan. NP Promar 4,1m tandem w granicach 8900-9100zł w zależności od dilera. a chciałbym właśnie 4,1m kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Mając tę samą przekładnię różnice będą tylko w konstrukcji, inna wieżyczka, mocowanie ramion. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
extrabyk    5592

Siewnik "odmłodzony" co najmniej 10 lat czyli "norma" na naszym rynku a co do tych pazurków to pełnią dwie funkcje. Pierwsza to to o czym piszesz czyli zagarnianie nasion a druga to zabezpieczenie redlic przed zatkaniem wilgotną glebą przy opuszczaniu na ziemię. Dzięki temu redlice opadają na ziemię zawsze dopiero gdy ciągnik ruszy. Pierwszy rząd miał też takie klapki tylko krótsze i już bez pazurków. W nowszych modelach te klapki są już plastikowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shogun    54

Mam pytanie odnośnie ceny przyczepy D - 47. Sąsiad ma na sprzedaż taką, koła starego typu, opony przynajmniej dwie do wymiany, podłoga "jeszcze" nie dziurawa ale cieniutka i pogięta, burty jeszcze w miarę ale już miejscami profile zaczynają się sypać. Brak hamulców i oświetlenia, uszkodzony siłownik wywrotu choć podobno da się naprawić. Największym plusem tej przyczepy jest nowa rama dolna z ceownika hutniczego 180 i przednia oś która jest napędzana z WOM. Zastanawiam się czy by jej nie wziąć bo z czasem może mi się przydać, ale z drugiej strony wolał bym od razu większą przyczepę 6 T albo lepiej 8T. 

Ceni za nią z tego co mówił 7tys. Co sądzicie o takim wynalazku?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

To niewiele tych plusów . Powiedz sąsiadowi niech sprzedaje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28742

czyli jak, podłoga do wymiany, burty do wymiany, siłownik do wymiany, albo do naprawy, i para opon też na szrot, w dodatku 7k zł za to??? to nawet na lubelszczyźnie za tyle lepszą utrafisz, nie mówiąc już o innych częściach kraju

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shogun    54

Ja tam zbytnio na zakup nastawiony nie jestem, a i cena wydaje mi się nie adekwatna, nie wiem po ile przyczepy chodzą, nie mój temat ale że pożyczałem ją paręnaście razy i znam jej stan w miarę to obstawiam że warta jest maksymalnie 5tys. Jak by cenił 4 to bym pewno wziął ale że powiedział 7 to nawet nie proponowałem bo sąsiad dobry a by się wkurwił. Może sprzeda a może zejdzie z ceną. :D Tutaj tylko interesuje mnie ile faktycznie może być warta bo jak mówię nie siedzę w przyczepach, nie znam się na ich wartości. Tutaj wartość podnosi napęd z przystawką pod WOM, choc jak dla mnie to nie zbyt przydatny gadżet zwłaszcza że straszne opory ma w transporcie przez to.

Edytowano przez Shogun

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1153

na sam remont siłownika możesz wyłożyć 800zł, zrobić górę to przynajmniej 2tys.

już mamy niemal 10 a szału jak nie było tak nie będzie

jak już pisałem na poprzedniej stronie za 10-12 można już trafić d55

 

lubelskie szaleje, i ta plandeka na miarę xD

https://www.olx.pl/oferta/rozrzutnik-czarna-bialostocka-CID757-IDs1Hql.html#4b8dbc6d42

 


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28742

jak piszesz że ośka napędzana to pewnie gdzieś w górach mieszkasz, bo tylko tam takie wynalazki widziałem, a skoro piszesz że koła starego typu-rozumiem 20, to to za wysoka kobyła jest żeby po górach jeździć

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj