Polecane posty

daron64    4255

Wiązkę poprawił fachman, a grzałkę dziś kupiłem, ale na przyszłość się przyda.

@soltys- mam ledwo parę procent zapełnione, ale wyczyściłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19710

już sie dało zauważyć poprzychodziły wiadomości z przed kilku dni......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RasPutin   
Gość RasPutin

Kupię beczkowóz 12-14 tys. Ktoś coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szarak    15

Tak czytam te wsze żałosne wpisy i dziwię się że dorośli ludzie mają na to czas, chce się im szukać jakiś ogłoszeń. Co was k..wa  obchodzi ile kto ceni za swoja przyczepę czy swojego zetora zajmijcie się sobą. Za drogo wycenił to nie sprzeda i tyle gó  wno wam do tego. Jakim prawem wystawiacie komus jakieś opinie, obrażając go???? Jak patrzę na te ogłoszenia tego złomu którym się interesujecie to wyrobiłem sobie o was zdanie. Jak można zastanawiać się nad zakupem takiego zabytkowego pługa wyrwanego z chwastów to tak jakby chcieć kupić konna kosiarkę lub żniwiarkę. Dla was lepszy będzie sierp ze znaczkiem classa  lub innego zachodniego badziewia niż polski bizon. Bizon be ursus be tylko zachodnie gó  wno  piędziesięcioletnie będzie cacy  bo uprzatneliście niemieckie złomowisko

  • Haha 1
  • Confused 1
  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28757

Oho, chyba ktoś wstawił kolegi ogłoszenie, a cała reszta pojechała za ostro

  • Like 1
  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szarak    15

Nie mam żadnych  ogłoszeń sprzętu rolniczego więc nikt nie wstawiał ki nikt nie oceniał mojego, szkoda że nie przyznajesz mi racji tylko szukasz postępu. A tak na marginesie niedawno sprzedawałem samochód wyceniłem 45000 było małe zainteresowanie dwa tygodnie i nie sprzedany obniżyłem cenę o tys póżniej  o dwa tys i dopiero się sprzedał .Rynek zweryfikował cenę ale co kogo obchodzi z jakiej ceny wyszedłem/

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 A czemu ma nie obchodzić ? Jak cena śmieszna , to się śmieją . Przynajmniej w ten sposób ktoś nie obeznany jest zorientowany .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28757

Przewijają się tu linki do aukcji nowych i starych sprzętów, tych z PL i tych że wschodu i zachodu, i myślę że większość z nich wrzucili ci którzy szukali czegoś dla siebie,a przy okazji napatoczylo im się coś ciekawego/smiesznego/szokujacego/w okazyjnej cenie, albo wręcz przeciwnie

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buszido007    155
Napisano (edytowany)

Jak by nie było jesteśmy na forum... A forum z definicji służy do wymiany poglądów, zdań, opinii... Nie rozumiem dlaczego kolega się tak unosi? Skoro nie pasują Ci treści, które użytkownicy zamieszczają w tym temacie proszę po prostu ich nie czytać. Temat znajduje się w dziale "Hyde Park" więc jest to swego rodzaju "odskocznia" od typowych zagadnień rolniczych poruszanych w pozostałych działach forum. A przy okazji można się wielu pożytecznych rzeczy stąd dowiedzieć, a i niezły ubaw można przy tym mieć... ;) 

Edytowano przez Buszido007
  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Gdyby nie takie komentarze to o wiele więcej byłoby naciągniętych na kasę przy niektórych "OKAZJACH" .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

/www.olx.pl/oferta/rozsiewacz-nawozu-nawozow-agro-max-strumyk-siewka-lejek-tarczowy-CID757-IDkftRU.html#f6d1596bcb;promoted      co sądzicie o tym ale szczerze opinie polskie gów... weź mds mnie nie interesują 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
griga    1080
Miałem ten rozsiewacz pożyczony od sąsiada do wysiewu poplonu i powiem tylko tyle że jest duuuuuzo lepszych polskich konstrukcji. Ma go chyba 2 rok i szybko się z niego wyleczyl, kupił używanego chyba amazone. Z tego co Ja zauważyłem biorąc go to totalnie tandentny lakier, regulacja wysiewu porażka, nawet z głupim umyciem dna zbiornika był kłopot bo nie chciały nasiona wylecieć że nie wspomnę ile ich tam zostało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9233

Znam kogoś, kto użytkuje podobną konstrukcję z koszem z nierdzewki. Rama rdzewieje po jednym roku użytkowania. Mieszadło mieli nawóz i  na dnie zostaje zbita masa, zwłaszcza z polifoski. Sieje średnio równo, ale to też kwestia regulacji łopatek.  Na 12 m dosiewa, na 15 też daje radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
griga    1080

Miał lub ma ktoś taki model amazone. Te limitery są coś warte w pracy? Zastanawiam się ile taki jak ze zdjecia może być wart?

amazonka.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikruss    536

Ja mam limiter w mds 1142 i super sprawa. Leci na tyle co ustawisz i nikomu prezentów nie robisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19710
9 minut temu, Thomas2135 napisał:

https://hurtowniarolnicza.pl/czesci-do-maszyn/brona-talerzowa-/oprawa-lozyska-brony-talerza-nt.html?cur=12

 

Nigdy talerzówki nie naprawiałem i chcę was zapytać czy jak są dwie złożone obudowy to siedzi w nich normalne łożysko kulkowe? Poszukuję właśnie czegoś podobnego równie dużego. Te samonastawne chinole mi nie odpowiadają.

Jak chcesz JUtro sprawdzę nr łożyska bo w polskiej famarolce wymieniałem wszystkie, siedzi tam zwykłe łożysko i jest uszczelniane simeringiem

 

2 godziny temu, szarak napisał:

Tak czytam te wsze żałosne wpisy i dziwię się że dorośli ludzie mają na to czas, chce się im szukać jakiś ogłoszeń. Co was k..wa  obchodzi ile kto ceni za swoja przyczepę czy swojego zetora zajmijcie się sobą. Za drogo wycenił to nie sprzeda i tyle gó  wno wam do tego. Jakim prawem wystawiacie komus jakieś opinie, obrażając go???? Jak patrzę na te ogłoszenia tego złomu którym się interesujecie to wyrobiłem sobie o was zdanie. Jak można zastanawiać się nad zakupem takiego zabytkowego pługa wyrwanego z chwastów to tak jakby chcieć kupić konna kosiarkę lub żniwiarkę. Dla was lepszy będzie sierp ze znaczkiem classa  lub innego zachodniego badziewia niż polski bizon. Bizon be ursus be tylko zachodnie gó  wno  piędziesięcioletnie będzie cacy  bo uprzatneliście niemieckie złomowisko

Neie przypominam sie Twoich wypowiedzi wiec ten post traktuję jako pierwszy i zaraz po nim wyrobiłem sobie o Tobie zdanie-ZADUMANY W SOBIE GBUR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Numeru nie potrzebuję na razie. O simmeringu wiem, bo w sklepie widziałem tylko nie byłem pewien tego łożyska. Do mieszalnika będzie w sam raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
griga    1080
7 godzin temu, Mikruss napisał:

Ja mam limiter w mds 1142 i super sprawa. Leci na tyle co ustawisz i nikomu prezentów nie robisz

Tak tylko ten ze zdjęcia to jakis starszy model i zastanawia mnie czy jest to cos warte w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mari885    22
Volvo s950 https://www.olx.pl/oferta/volvo-s950-CID757-IDrZlfl.html zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj