Polecane posty

Agrest    25530

To pewnie coś pokręciłem - może to był zwykły halogen, w każdym razie do d.py. 

Ale skoro mówicie że  dobrze dają to pewnie takich poszukam. Też mam około 1000m2 do oświetlenie, z tym że nie musi być całe i równo oświetlone

 

Dziękuje wszystkim za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
5 minut temu, Agrest napisał:

Sztuka robienia zdjęć . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . myślałem że bydle ma ze 250 kucy

racja, tu się potwierdza że - "punkt widzenia zależy od punktu siedzenia" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19687
9 godzin temu, izydor6280 napisał:

Tyle piniędzy za to??

6 godzin temu, stuart napisał:

A jaki remontowałeś ? 

D 206 do IHC 654, kapitalka całego silnika, z remontem głowicy i układu wtryskowego plus sprzęgło lekko ponad 6 tysi

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No jak niemieckie , to warto brać :ph34r:  .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stuart    121

Jeszcze dobrze że nie w cenie nowych polskich. Nie znam się na cenach takich nowych opon. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stuart    121
stempos1980    7905
Gość   
Gość
33 minuty temu, stempos1980 napisał:

Takie niemieckie że jedna para z Olsztyna

nie mów bo w opisie wyraznie jest "niemieckie, mocne, fulda" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
C385Owner    5
Dnia 2.02.2018 o 21:47, soltys48 napisał:

do 4 potrzebowałem..........dziś odebrałem z remontu -cena to 3/4 wartości ciągnika:(

Ach te cudowne zachodnie ciagniki. 

A te polskie to bee przeceniane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

A Ursus to myślisz że mniej kosztuję, do tego części z plasteliny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Przecież wyżej napisał ile zrobił, więc czytajcie dokładnie. Mam łursusa i wiem, że to tanio też nie jest. Sam wpakowałem jednego razu ponad 7 tyś a co wcześniej to nie zliczę. Pierdoły, ale swoje kosztują i robocizna moja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikruss    536

Kolega robil w c360 silnik kilka lat trmu to 5 tys poszlo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Remont 60ki kosztował mnie jak piszesz. Szlif wału, regeneracja korbowodów, zestawy naprawcze ursus premium plus, wałek rozrządu, pompy oleju, wodna i głowic nie oddawałem do regeneracji tylko zawory dotarłem. U Soltysa to chyba pierwszy taki grubszy remont od zakupu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9206

Weźcie pod uwagę że koszt porządnego remontu silnika wyszedł podobnie w zachodnim ci w ursusie ale ten zachodni przepracuje bez remontu około 2x tyle mth

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Zapewne tak i ja jestem otwarty na zachodnie mimo posiadania łursusów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Części silnika czy pompy hydrauliczne to już praktycznie ten sam poziom cenowy, najgorzej jesz z częściami do skrzyń biegów ale myślę że kilka lat i będzie podobnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stempos1980    7905

Wcale już nie jest tak tanio zrobić  polskiego ursusa a jeszcze jest to że jest loteria z częściami bo albo trafisz dobre i będzie pyrkał albo zrobisz i za kawalek znowu bo części z plasteliny są.ja robiłem remont kapitalny 30 3 lata temu to zewszystkimi pierdolami wyszedł mnie 4.5 tys bo doszło spawanie bloku za pompą bo się okazało że komuś kiedyś przymarzła woda w silniku.w przeliczeniu na koszty Sołtysa za remont swojego ihc  to tak duzy koszt nie był.wiadomo to że do tego co płaci jest sporo ale spojrzeć na jakośc materiałów części ihc a ursusa to jest wielka przepaść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stuart    121

Ale dlaczego piszecie o remontach małych ciągników po 60 koni? Porównajcie koszt remontu skrzyni renaulta z silnikiem MWM a 1224? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hardkor113    637

Jak nie trzeba ci regulacji rozsiewu to warto.A uwagę to jedynie na luzy na łożyskach na talerzach no czy nie ma dziur nic innego tam sie nie ma prawa zepsuć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj