Polecane posty

soltys48    19710

nie ja znajomy mnie na fendta nie stać

Ciągnik ma być pow 2008r cena 240 tys netto , najważniejsze pierwszy właściciel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

To i mi coś znajdź 6 cyl, 120 kucy. ;) Dwóch w okolicy kupiło sobie takie 700ki i na razie jeżdzą, ale pojęcia nie mam od kogo kupili. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarecki88    212

Następny artysta:

 

https://www.otomoto.pl/oferta/ursus-3512-sprzedam-ciagnik-ursus-pewniejszego-niema-78-tys-netto-23-vat-ID6zuQcP.html#a13c9d7404

Dnia 25.01.2018 o 09:46, ksys napisał:

ten gość mieszka w Kalinowicach ale przyczepy robi kilka km dalej w jakimś dawnym PGR lub GS choć trochę też w miejscu zamieszkania

ciągniki robi inna osoba choć nie wiem czy obaj nie są spokrewnieni

 

To bracia są ^_^ Tylko, że jeden handluje głównie Zetorami a drugi Skupuje i remontuje przyczepy. Obaj mieszkają w Kalinowicach ale te przyczepy stoją w Jatutowie przy DK17 zaraz za Gravitem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Hydrauliczny napęd chyba posiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hardkor113    637

Podejrzewam że max ci spuści 300-400zł ale to max.Mała wartość maszyny to nie ma i z czego schodzić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9233

Taki rozsiewacz Brzeg kupiłem za 1800zł, więc to cena x1,5 albo x2

A co to za puszka w tym JD przy silniku - fabryczny wtrysk samostartu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Koledze z roboty zmarła babka i dostal w spadku pole, chce mi sprzedać 25 arów pola za 4 tys, kompletnie Sie nie orientuje w cenach podpowiedzcie coś 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19710
13 godzin temu, stempos1980 napisał:

domyśliłem się.a powiedz mi wyświetlają ci się fotki na głłwnej stronie bo u mnie nadal nie

nie wyświetlają

13 godzin temu, Thomas2135 napisał:

To i mi coś znajdź 6 cyl, 120 kucy. ;) Dwóch w okolicy kupiło sobie takie 700ki i na razie jeżdzą, ale pojęcia nie mam od kogo kupili. 

 

Jak sobie coś kupię to zajmę się Tobą:D

Bo my chyba podobne wymagania i budżet mamy, a tamten kolega wymagania ma duuużo wyższe i kasę też większą chce przeznaczyć

U Tego znajomego handlarza jest ciekawa 133.54

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ja to się z myślami biję. Kupować czy nie kupować, zaje.. się długiem czy nie? Oto jest pytanie.xD 500 zł mam w skarbonce to dużo mi nie trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
case-jxu-95    12
1 godzinę temu, pawel885 napisał:

Po pierwsze to droningborg a po drugie to cena przesadzona jakieś 20tys minimum

A po trzecie sprzedaje go już 2 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stuart    121
18 godzin temu, pawel885 napisał:

1800-2000zł 

Ja mam swoją na sprzedanie 2005rok jak się nie mylę. I chce ok 1000zł i każdy mnie zapewnia że taka nowa to 1 200zł brutto :P 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sladan    325
15 godzin temu, soltys48 napisał:

Panowie potrzebny ciągnik fendt moc 120-180km seria 400, 700 tylko od pierwszego właściciela macie jakieś namiary

Niezła rozbieżność mocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19710

trochę:Dma chodzić albo z rozsiewaczem 4700l albo z  siewnikiem do kukurydzy 8 rzędów takim do siewu w mulcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stuart    121
16 godzin temu, pawel885 napisał:

Takie ogłoszenia nieużywanych sprzętów powinny być ścigane jako wyłudzenie środków z UE. To to samo co sprzedawanie żarcia czy węgla od mopsu

Tylko że ten cały prow to rozpędzanie szwabskiej gospodarki. Polska daje kasę do UE na rozwój, UE daje ją polskim rolnikom, a Cebulaczki oddają te pieniążki zachodowi. :) Dla UE tam nie ma żadnego wymuszenia. Kupił ich sprzęt? Kupił, więc dał na zachodzie miejsca pracy, kasę by ich firmy mogły kupić jakąś polską firmę za grosze i zbyt za 20 lat na części zamienne nawet jak się unia rozpadnie. Więc jest zgodnie z planem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Z cielaków trochę zostało. Nie zdążyłem jeszcze wszystkiego wydać. A tak z ciekawości to ile ceni za renię? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj