Skocz do zawartości

Zdjęcie

Znalezione na allegro [i nie tylko] NOWY SEZON

15993 odpowiedzi na ten temat

#14961 Share cyprian1219

cyprian1219

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 676 postów

Napisany 30 czerwiec 2017 - 08:29

Znalezione na allegro [i nie tylko] NOWY SEZON No to dalej, wpłacaj zaliczke 10% :P
W agrobiznesie chyba ostatnio coś mówili czy gdzieś tam.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Znalezione na allegro [i nie tylko] NOWY SEZON Dzisiaj, 07:47
  •  

#14962 Share pawel885

pawel885

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3321 postów

Napisany 30 czerwiec 2017 - 08:59

Ja mojego 7745 turbo nigdy na nic innego nie zamienie. A zwłaszcza na fergaja 3000... Zetor jest zbyt dobry. Sprawuje sie u mnie na medal i po za spalaniem to złego słowa powiedzieć nie moge.
Mam go 11 lat i jeszcze żadnej awarii *odpukać* i mam nadzieje że nikt z forum nie zaczaruje.
Robi jako główny i choć w ciężkiej robocie pali jak smok to w lekkiej jest znośne, może to turbo coś daje na niższych też.
On w anglii od nowości robił tylko na placu jako ładowarka. Pole dopiero u mnie pierwsze na oczy zobaczył. Wszystkie części oryginalne, pokrywa skrzyni i plecak były ściągane i daty wybite na 84/85, pokrywa bo dźwignia 540/1000 sie zablokowała, a plecak żeby uszczelić tłok i ramiona. Przy silniku też oryginalne, pompa jeszcze nie wyciągana (ale silnik był w anglii przekładany).
Jedyne inwestycje w niego to:
-widłak przystawki przedniego napędu (w celu uszczelnienia)
-uszczelki do podnośnika
-orbitrol w zeszłym roku (kolumna siadła od tura)
-kompletna tylna szyba ze wszytkim z przed miesiąca (amortyzatory, gumy, otwieranie, belka wzdłużna itp.) 300 coś złotych.
-komplet opon i płyny eksploatacyjne.
Wady to spalanie, drążek między nogami (wolałbym jak w c360) i zwrotność
Zalety to przestronna komfortowa kabina, trwałość, tanie części (choć z tego udogodnienia i tak sie nie korzysta :V)
wygodna i prosta obsługs, brak hałasu, i mój dobrze pali zimą co ciekawe.

Nic nie robione a pół ciągnika wymienione - silnik, układ kierowniczy, robiony podnośnik i grzebane przy skrzyni   :D Ale na tym polega fanatyzm 

#14963 Share Jarecki88

Jarecki88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 509 postów

Napisany 30 czerwiec 2017 - 09:02

To już było a ciągnik chyba z Chorwacji a właściwie to chyba zdjęcia.

A po co komuś w Chorwacji grzałka bloku? :blink: Tamten, był inny, zdjęcia też były z jakiegoś "podwórka".

#14964 Share BENNY82

BENNY82

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 882 postów

Napisany 30 czerwiec 2017 - 09:10

chorwacja to góry a na wysokości  przymrozki zimą to nie rzadkos nawet w chorwacji byłem jeszcze dalej na południe i bbyły przymrozki.

#14965 Share zetorki12

zetorki12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3975 postów

Napisany 30 czerwiec 2017 - 09:20

No ale w czym problem ? Tani jest , można zaliczkę wpłacać :P . Szkoda że jeszcze rocznik i moc się nie zgadza , ale co tam - okazja B) .

Paweł - jeżeli takie naprawy to dla Ciebie generalny remont , to ciekaw jestem czym Ty śmigasz , że żadnych napraw nie robisz ? No i ile mtg robisz w sezonie ?

Edytowany przez zetorki12, 30 czerwiec 2017 - 09:23.

ZETOR TEAM

#14966 Share bratrolnika

bratrolnika

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2152 postów

Napisany 30 czerwiec 2017 - 11:59

https://www.olx.pl/o...html#c5759b7353 przyczepa w kolorze rozmazanego gówna, tego malowania nie zobaczysz na żadnej innej

#14967 Share pawel885

pawel885

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3321 postów

Napisany 30 czerwiec 2017 - 12:14

No ale ja nie pisze że mój ciągnik jest najlepszy na świece i nie wymienił bym go nawet na nowego fendta bo wcale się nie psuje oprócz silnika,skrzyni, podnośnika i układu kierowniczego...

#14968 Share cyprian1219

cyprian1219

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 676 postów

Napisany 30 czerwiec 2017 - 12:36

Nic nie robione a pół ciągnika wymienione - silnik, układ kierowniczy, robiony podnośnik i grzebane przy skrzyni :D Ale na tym polega fanatyzm

Z kogo ty robisz debila? Z siebie czy próbujesze mnie? Mówie że nic nie było robione...
Silnik wymieniony na 7701 turbo w angli w 90 którymś, mam na to papiery, a ciągnik mam od 2006... Jedyna co siadło to kolumna kierownicza ale to od tura. Zamiast kolumny dany orbitrol i chodzi i szczerze nie polecam nikomu robić kolumny czy serwa, lepiej dołożyć i kupić orbitrol, całkiem inny ciągnik.
Więc zamiast pier**lić jak pojebany zapraszam do podstawówki na czytanie ze zrozumieniem dzieciaku bo przy skrzyni nigdy nic nie było robione, raz pokrywa ściągana bo dźwignia od wałka 540/1000 sie zablokowała... Podnośnik był uszczelniany, komplet uszczelek kilkanaście złotych, robione samemu, kilka godzin i zrobione, bo olej leciał z ramion i na tłoku wewnętrznym ORYGINALNY uszczelniacz wywaliło PO 30 LATACH k**wa...

Mój całkowity wkład w niego to 4 nowe opony (nie wiem ile ale tego nie licze bo przy nowym nabytku to standard, a komplet do dżundżaja to pewno z 12tys bo mi znajomy mówił jak kupował, tam są szerokie 38 na tył a na przód nie wiem...), płyny eksploatacyjne, wspomaganie (2tys zł) komulna siadła od tura, tylnia szyba kompletna (300zł), pompka hamulcowa jedna o której zapomniałem (kilkanaście zł), przednie i tylne lampy, tylne błotniki plastikowe (przedłużki) i to dosłownie WSZYSTKO. Po za wspomaganiem i tylną szybą sprzes miesiąca to wszystko wymienione/założone zaraz po kupnie.
Przy silniku jeszcze nic nie było robione geniuszu... tak samo skrzynia nie ruszana. Na wszystkich częściach wybita data 84/85.
wk***ia mnie taka dzieciarnia... Zaraz sie coś we mnie triggeruje...

Edit:
Ja tam nie mówie że mój zetor jest najlepszy na świecie ,pare udoskonaleń, zbliżyć go do 7341 kabiną i biegami, zmienić przełożenia w skrzyni, na tył koła 34' zamiast 30', dać przednią oś z blokadą, zmniejszyć spalanie i gotowe, najlepszy ciągnik na świecie :P
Ale na fenda na pewno sie nie zamienie, spisuje się zbyt dobrze, nigdy mnie nie zawiódł, zawsze daje rade, idzie zawsze i wszędzie a uciągu mu nie brakuje. Nie psuje się *odpukać* (mam nadzieje że nie zaczarujesz). Jak już zamienić to na 8540 lub podobnego tej serii.
A co najważniejsze i co ciekawe nigdy przy robocie komputer pokładowy nie wy***ał mi errora i nie odłączył mi skrzyni sni nie przełączył mi silnika w tryb awaryjny B)

Edytowany przez cyprian1219, 30 czerwiec 2017 - 12:37.

#14969 Share pawel885

pawel885

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3321 postów

Napisany 30 czerwiec 2017 - 12:55

To kup sobie ursusa c45 na żelaznych kołach to wcale nie będziesz marnował kasy na opony skoro to wyznacznik klasy ciągnika .... Padło ci serwo, podnośnik a ty nadal swoje że nic się nie zepsuło..... 

#14970 Share Thomas2135

Thomas2135

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4066 postów

Napisany 30 czerwiec 2017 - 12:56

Znalezione na allegro [i nie tylko] NOWY SEZON Triggeruje to jakiś skrót od w gaciach gotuje?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#14971 Share pawel885

pawel885

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3321 postów

Napisany 30 czerwiec 2017 - 13:07

Zapomniał dodać słynny znak xD czy jakoś tak... Puść tego zetora na miesiąc w siew kukurydzy albo zrób 1500 bel słomy w żniwa to zobaczysz co jest wart. U nas też każdy je chwali póki ma 15ha..... 

#14972 Share cyprian1219

cyprian1219

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 676 postów

Napisany 30 czerwiec 2017 - 13:36

Triggeruje to jakiś skrót od w gaciach gotuje?

To skrót od "gotuje sie jak widze zjeba"

Paweł. Ty jesteś k**wa przyjebany człowieku. Chyba ci coś na łeb spadło, sam se kup jakiegoś złoma na żelaznych kołach... Podstawówka... wakacje sie zaczęły i nudy więc siedzi taki cwaniaczek i wypisuje pierdoły z dupe wzięte... Czytać ze zrozumieniem nie umie, a ja sie powtarzał nie będę, zapraszam so przeczytanis poorzednich wypowiedzi jeszcze raz.

A teraz pytanie: O ch*j ci k**wa chodzi?

#14973 Share alvaroalvaro78

alvaroalvaro78

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 663 postów

Napisany 30 czerwiec 2017 - 13:44

Znalezione na allegro [i nie tylko] NOWY SEZON a ja się pytam gdzie jest moderator bo te wasze wpisy to centralnie OT...

#14974 Share cyprian1219

cyprian1219

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 676 postów

Napisany 30 czerwiec 2017 - 13:48

Znalezione na allegro [i nie tylko] NOWY SEZON Ale ty wiesz że tutaj nie ma ot? To jest wolny temat i tu jest dopuszczalne, to hydepark więc wiesz...

Edytowany przez cyprian1219, 30 czerwiec 2017 - 13:51.

#14975 Share LuckyLuke12345

LuckyLuke12345

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 347 postów

Napisany 30 czerwiec 2017 - 14:35

Znalezione na allegro [i nie tylko] NOWY SEZON Następny łumny do czego tobie jest potrzebny moderator? Jak masz sprawe do niego to napisz na prv

#14976 Share maromar

maromar

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 274 postów

Napisany 30 czerwiec 2017 - 15:08

hehe no i gó*no burza o zetory, standard :))

#14977 Share cyprian1219

cyprian1219

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 676 postów

Napisany 30 czerwiec 2017 - 15:12

Znalezione na allegro [i nie tylko] NOWY SEZON Nie że o zetory tylko O MOJEGO ZETORA B)
Po prostu sie chopok naciął, handlarzyna wcisnął mu zachodniego złoma i sie wypłacić nie może i jak widzi szczęśliwego posiadacza jakiegoś ciągnika to go coś bierze w środku B)
Zaczynają mu sie pojawiać jakieś urojenia. B)

#14978 Share zetorki12

zetorki12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3975 postów

Napisany 30 czerwiec 2017 - 15:19

https://www.olx.pl/o...html#c5759b7353 przyczepa w kolorze rozmazanego gówna, tego malowania nie zobaczysz na żadnej innej

Miałem nie pytać , ale - Skąd wiesz jaki kolor ma rozmazane gówno :huh: ?

ZETOR TEAM

#14979 Share Jarek1893

Jarek1893

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 15 postów
  • Zainteresowania:Historia, motoryzacja, no i jakże i rolnictwo ☺ Ciągniki Ursus<3

Napisany 30 czerwiec 2017 - 15:33

hehe no i gó*no burza o zetory, standard :))

Może trzeba założyć temat "G*wnoburza o zetory" żeby tutaj nie było takiej napinki

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#14980 Share alvaroalvaro78

alvaroalvaro78

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 663 postów

Napisany 30 czerwiec 2017 - 15:50

Znalezione na allegro [i nie tylko] NOWY SEZON Ty "łumny" - szczęśliwy luk..., Tobie pisze się z dużej litery nie tylko wówczas gdy zaczyna się zdanie, chyba że do szkoły było pod górkę. Chodzi o to że temat jest o "ciekawych" aukcjach a nie napince o srajtory i inne...