Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
krzysiek1979    328

Jesli chodzi o prace za granica i jak sie zna angielski trzeba szukac na zachodnich ogloszeniach bez pośredników.Teraz w Anglii zaczyna się sezon na sadzenie ziemniaków poszukują traktorzystow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bochniak    12

wystawiać można ... tylko czy się chce sprzedać czy sprzedawać ? :)

Edytowano przez bochniak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bochniak    12
1 minutę temu, soltys48 napisał:

Nie taki zabytek sam bym chętnie taki przytulił tylko cena wysoka

właśnie chodzi o te pieniądze ludzi fantazja ponosi .... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hopper5    85
4 godziny temu, Wiktoria22 napisał:

Czy ten rozsiewacz rzuca na 15m? Warto go kupić za 3 tyś?

 

Nie dorzuci. Chyba że zapodasz 1000 obr. Jak podpiąłem go pod c360 to nawet na 12 miał problem w większej pszenicy rzucić. Dopiero w MTZcie dawał rady.Dużo wyżej podnosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
benio1967    153

ciągnik wart 30 tys a ile taki tur to nie jestem zorientowany ale myślę że cena za niego nie jest mocno wygórowana-te ciagniki z tych serii się cenią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19687

Podobają mi sie ale potzrebuje ok 100 kucy......Najchętniej IHC, 955,956,1055,1056

Edytowano przez soltys48

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19687

No XL byłoby fajnie, narazie się przymierzam jak będzie odpowiednia maszyna za odpowiednie pieniadze to sie weźmie^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

To są cenione ciągniki na zachodzie więc radzę uważać na okazje.... 3 z 4 na okolicy okazały się kosztownymi minami, myśleli że kupią 1455XL za 30tys.... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bochniak    12

to żeby kupić 40 letni dobry ciągnik IHC ....  Twoim zdaniem trzeba dać minimum 50 tysi czy to nie mija się z celem ?  Bo może ze Szwajcarii i zadbany ?  :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Wiesz, dla mnie to możesz kupić 5 letniego Fotona za 50tys nikt nikomu nic nie nakazuje :) Po prostu za fajny egzemplarz z końca lat 80-tych wołają po 15tys euro na zachodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19687
7 minut temu, bochniak napisał:

to żeby kupić 40 letni dobry ciągnik IHC ....  Twoim zdaniem trzeba dać minimum 50 tysi czy to nie mija się z celem ?  Bo może ze Szwajcarii i zadbany ?  :)

jedź do  niemcowni i sprawdź osobiście ceny "sprawnych"  ciągników,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bochniak    12

śmiechem żartem to na swojego fotona miałem kupca za 50 tys ale doszedłem do wniosku że do koszenia łąk kosiarką bijakową i przy tej okazji  jeżdżenia po krzakach lepszego mi nie potrzeba czytasz w myślach hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stempos1980    7905

Bo tam wiedzą że te ciągniki nieważne czy JD czy IHC I INNE ciągniki z tej epoki są godne zaufania w stosunku do nowszych ciagnikow.widać to po samym fiacie w ogłoszeniach że jest ich mało bo na zachodzie mimo że jest bardzo duża ekspansja nowych ciągników to bardzo duże grono rolników zachodnich posiada właśnie takie starsze ciągniki proste i wytrzmałe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bochniak    12
8 minut temu, soltys48 napisał:

jedź do  niemcowni i sprawdź osobiście ceny "sprawnych"  ciągników,

Swego czasu szukaliśmy to wiem . U nas to jest tylko odpad złomowy w komisach ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19687
4 minuty temu, farmtrac8244 napisał:

jak widzę tego case po zdjęciu w kabinie kojarzy mi się z mtz

dobre skojarzenie -oba mało palą:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

A MTZ to nie był przypadkiem plagiat IHC? Chodzi o pierwsze modele, później już po swojemu modernizowali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj