Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość   
Gość

ma papiery  one też są coś warte 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28742
16 godzin temu, Zbyszkos napisał:

Za same papiery chcą po 1500zł to reszta w cenie złomu.

tylko tam jest napisane że jest dowód, a nie komplet dokumentów, w sumie ciekawe jak jest, czy da się wyprostować kwity

w cenie zetorów po 30-40tys.zł można powiedzieć że promocja

https://www.olx.pl/oferta/traktorek-zetor-5211-ciagnik-CID757-IDrCIwZ.html#502789b8b6

Edytowano przez bratrolnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

www.olx.pl/oferta/byczki-CID757-IDrBSG9.html#c239a3cf01        nie wiem czy one są tyle warte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belaruss820    1555
8 godzin temu, bratrolnika napisał:

tylko tam jest napisane że jest dowód, a nie komplet dokumentów, w sumie ciekawe jak jest, czy da się wyprostować kwity

w cenie zetorów po 30-40tys.zł można powiedzieć że promocja

https://www.olx.pl/oferta/traktorek-zetor-5211-ciagnik-CID757-IDrCIwZ.html#502789b8b6

Ten Zetor bez wspomagania więc i cena mniejsza, normalnie pewnie cena by byla koło 30 no ale promocja na późniejsze koszty leczenia od szarpania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19685
Dnia 25.01.2018 o 17:24, szczypka napisał:

ma papiery  one też są coś warte 

paiery są dość sporo warte jeśli oczywiście da sie normalnie na siebie zarejestrować

1 godzinę temu, Gospodar55 napisał:

Co myślicie o takiej pracy, na jakiś czas np pół roku chciałbym zarobione tam pieniadze zainwestować 

https://www.olx.pl/oferta/praca-na-farmie-krow-w-irlandii-32-000pln-w-3-miesiace-CID4-IDrAwPW.html#0241120823

 

1 godzinę temu, Gospodar55 napisał:

Pracowałeś kiedyś za granicą??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9201

Z tych 9200 netto zostanie zapewne do wypłaty 4-4,5 tys po "potrąceniach". 250 godzin w miesiącu to praca po 14-16 godzin dzień w dzień jeśli niedziela miałaby być wolna . Dlatego mają tyle wakatów.

Nawet z ładowaczem ten ciągnik nie jest wart więcej niż 16-18 tys jeśli jest w dobrym stanie technicznym.

Edytowano przez jahooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
griga    1080
1 godzinę temu, Wiktoria22 napisał:

Czy ten rozsiewacz rzuca na 15m? Warto go kupić za 3 tyś?

 

Zależy  jakie ma talerze. A cena mocno przesadzona max 2tys za 3 kupisz mds

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28742
31 minut temu, bochniak napisał:

sprzedawca z sąsiedniej wioski sprzedaje ten ciągnik od 12 lat to nie żart nie 12 miesięcy :D https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-john-deere-2030-sl-CID757-IDrroMD.html#9a5e2654cb

Do muzeum niech się zgłosi, może tam będą chcieli zabytki:D a tak na poważnie to nie ta cena za ten rok, wygląd i tą super kabinę, w dodatku bez tura...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bochniak    12

oglądałem  ten ciągnik 10 lat temu dwa lata po sprowadzeniu cena jak pamiętam wynosiła ponad 30 tysi gość ogólnie zajmuje się sprowadzaniem sprzętu ale jak widać za bardzo mu nie schodzi :D

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9201

Należy rozróżnić dwa pojęcia - dorzuci a rozsieje. Bo na 15m dorzuci, ale podejrzewam, że równomierny wysiew na max 12m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stuart    121
2 godziny temu, Gospodar55 napisał:

praca w systemie zmianowym, około 250 godzin miesięcznie, Dziękuje ja już dzieliłem ciągnik z palącym grubą 50letnią świnią. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28742
1 godzinę temu, bochniak napisał:

oglądałem  ten ciągnik 10 lat temu dwa lata po sprowadzeniu cena jak pamiętam wynosiła ponad 30 tysi gość ogólnie zajmuje się sprowadzaniem sprzętu ale jak widać za bardzo mu nie schodzi :D

To u mnie jest na wiosce taki Marcinek, handlarz-ofiara, wszyscy inni kupują i sprzedają samochody, a on bidny kupuje i potem kwitną mu w ogródku po parę lat:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj