Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
cashpoint    16

Panowie, cos mi sie kojarzy,że jeden z użytkowników AF robi ,,wysokie dachy'' do ciagników, ma ktoś do niego namiary ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Zastanawiam się nad nagrzewnica do garażu, która będzie lepsza 3,3KW czy 5KW 

https://www.olx.pl/i2/oferta/nagrzewnica-elektryczna-master-b-3-eca-3kw-CID628-IDqw4FL.html

https://www.olx.pl/i2/oferta/wysylka-master-nagrzewnica-elektryczna-b5epb-400v-5kw-CID628-IDoPQ76.html

Nie siedze w garażu czesto dlatego decyzja padła żeby kupić coś na prąd.

Garaż mam ocieplony drzwi szczelne. Zależy mi na dość szybkim nagrzaniu garażu żebym po pracy mógł czasami podłubać przy gratach. Bardziej jestem za tą 3 kw, ta większa jest na siłe i boję się że może puścić mnie z torbami:$

Będę jej też uzywał do nagrzania/wysuszenia chewni przed wstawieniem warchlaków wym to 36 m2, stara chlewnia nie ocieplona. 

Co mi doradzicie, może zastanowić się nad innym rodzajem ogrzewania ??

Edytowano przez Rolnik_z_Podkarpacia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalc355    104

Panowia tak trochę off top to chcę wam przedstawić przykład próby oszustwa. Dla niewtajemniczonych to transakcja przez pay pall ma możliwość cofnięcia przelewu nawet po dokonaniu. Gdybym się zgodził to oczywiście przyjechałby ktoś, zabrał motocykl i zrobił przelew po czym po oddaleniu anulował go i w ten sposób został bym bez motocykla i pieniędzy. Mam nadzieję że kilku osobom oszczędziłem biedy. Pozdrawiam!
 

Untitled.png

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28757

Pan dzefrej z Ameryki to pewnie mieszka w pizdziszewie dolnym i liczy że znajdzie frajera. Pokaż mi amerykanca który umie po polsku składnie pisać tak jak ten w mailu. Toć to ci co nadciągają chłopów na nowe traktory za 20-40tys.zl się tak nie przykładają do tego żeby poprawnie po polsku napisac. W sumie ciekawi mnie, nawet jakbyś hipotetycznie dal się zrobić w bambuko, to przecież przyjeżdża kurier i dostajesz od niego list przewozowy, a tam jest napisane że odbiorca nie jest amerykański dzefrej tylko Kazek z Koziej Wólki. Cofa ci przelew, bierzesz sąsiada, dwie pary wideł, jedziesz pod podany adres  i cezetke z powrotem masz u siebie

Edytowano przez bratrolnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalc355    104

Dokładnie. A jako ciekawostka dostałem jako pierwszą wiadomość sms-a i w miejscu gdzie powinien być jego numer telefonu było słowo ''motocykl'' więc już to mnie mocno zdziwiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie sprawa z innej beczki, liczę że znajdę tutaj jakąś poradę.  Mam przyczepkę samchodową tj . ma mój dziadek który nie żyje 8 lat i niestety cała dokumentacja została na niego- w takim przypadku nie można jej opłacić i normalnie użytkować. Do tej pory nie była mi zbytnio potrzebna ale jednak od wiosny będę jej potrzebował. Czy jest jakaś szansa aby legalnie lub i nie tą sprawę załatwić? Jeśli ma któś jakiś pomysł? 

Przez sąd nie chce mi się bawić bo to dodatkowe koszta a wtedy wolę już kupić jakąś nową

Edytowano przez robert123farmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pit17    185

Przez notariusza mozna zrobic akt poswiadczenia dziedziczenia 

Edytowano przez pit17

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stuart    121

W Jedwabnem jest konkretny śrut i tam po części do aut przyjeżdża duuuużo Ukraińców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Panowie jak wysłać przedmiot ok 60kg ? Punkty w okolicy przyjmują tylko do 35kg 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marecki2922    517
16 godzin temu, robert123farmer napisał:

Panowie sprawa z innej beczki, liczę że znajdę tutaj jakąś poradę.  Mam przyczepkę samchodową tj . ma mój dziadek który nie żyje 8 lat i niestety cała dokumentacja została na niego- w takim przypadku nie można jej opłacić i normalnie użytkować. Do tej pory nie była mi zbytnio potrzebna ale jednak od wiosny będę jej potrzebował. Czy jest jakaś szansa aby legalnie lub i nie tą sprawę załatwić? Jeśli ma któś jakiś pomysł? 

Przez sąd nie chce mi się bawić bo to dodatkowe koszta a wtedy wolę już kupić jakąś nową

Spisz umowę kupna sprzedaży z dziadkiem 


Kupię rozsiewacz do wapna o ładowności 5 ton i więcej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek01    7
zamawiasz kuriera przez jakąś stronkę, pogoogluj, podajesz wymiary najlepiej żeby było bez wystających elementów, tak wysłałem przekładnie od rozrzutnika, miała ok50kg więc da się. wage tylko podaj jak należy bo możesz dostać później dopłate jak będzie więcej niż podałeś. koszt plus minus 1zl za kg, choć możliwe że powyżej 50kg musi być paleta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Tylko umowę nie z datą po Jego śmierci , bo mogą nie uwierzyć .:ph34r:

Edytowano przez zetorki12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28757
36 minut temu, pawel885 napisał:

Panowie jak wysłać przedmiot ok 60kg ? Punkty w okolicy przyjmują tylko do 35kg 

tutaj mają fajny cennik, wpisujesz wagę i wymiary i masz dostępne opcje, czasami korzystam i polecam

https://www.epaka.pl/cennik-przesylek?gclid=CjwKCAiAhfzSBRBTEiwAN-ysWJguYKfBOx_MB-I19E6Sl1BN_QiO7Pr8bAXXYRxxcQhr5P31NM4cdhoCisAQAvD_BwE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Shenker wozi duże przedmioty, palety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KlimekPL    793

Niemal każda firma kurierska zajmuje się również wożeniem przesyłek drobnicowych, czyli powyżej 30kg. Porównaj oferty i po prostu wybierz najtańszą, zamów kuriera i podstawią ci ciężarówkę. Jednak towar od 50kg i więcej musi być umieszczony na palecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matus2609    72
4 godziny temu, zetorki12 napisał:

Tylko umowę nie z datą po Jego śmierci , bo mogą nie uwierzyć .:ph34r:

W Polsce takie coś by przeszło, skoro kamienice przepisują 130 latkom to i na umowę z nieboszczykiem można przymknąć oko;)

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28757

tylko w sprawie kamienicy za dwie duże bańki można zaryzykować, przy przyczepce za 800zł szkoda byłoby sobie d... zawracać

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19710
8 godzin temu, pawel885 napisał:

Panowie jak wysłać przedmiot ok 60kg ? Punkty w okolicy przyjmują tylko do 35kg 

rabenem i tylko na palecie

Edytowano przez soltys48

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj