Polecane posty

pawel885    2279
10 godzin temu, Beryl napisał:

Ten 1674 to cene netto O.o Chłop może chce się pochwalić na internecie a nie sprzedać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Pewnie takiego jak w linku od łursusa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084
52 minuty temu, griga napisał:

MDS-a kupisz nawet za niecałe 3tyś :) i będzie

Czy rauch komet to jest model czy Rauch kupił taka formę i się tak nazywają? Budżet mały ale wszystko jest lepsze niż stary lejek ;)


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9192

Użytkuję agregat na bronie tej firmy i uprawowy z przednim wałem - delikatna rama, trzeba go traktować jak jajko. Ale uprawia dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hardkor113    637

Też użytkuje agregat tego pana uprawiać uprawia ładnie ale z tego z czego jest zrobiony to tragedia. Rama przy wałkach trzy razy spawana teraz pewnie na wiosne trzeba bedzie coś podspawać bo sie rozłazi.Plus dla firmy że dłuta są wytrzymałe na scieranie.Ogólnie nie polecam tej firmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9192

A próbuj zareklamować - zaraz z gębą wyjedzie. A przeciez ciągnik 65KM na agregat 2,4m nie jest nazbyt wielki

Z moich obserwacji wynika, że zastosowano za słaby materiał, bo głownie rozłazi się wiezyczka i rama, elementy robocze są OK. Po nałożeniu łat i wzmocnień jakoś się to trzyma, tylko rama cała w ciapki od spawania. Materiał rur jest zbyt cienki i kruchy, w wyniku drgań pęka.

Edytowano przez jahooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hardkor113    637

Ja tego nie próbowałem reklamować bo po prostu nie miałem na to czasu musiałem zaspawać i w pole.Osobiście pracuje 2,8 zetorem 7211 wiec to nie jest raczej za duży traktor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1151

fakt materiał i lakier pozostawia wiele do życzenia, ja jeszcze nic nie porwałem, bo te większe chyba solidniej robią, ale sworznie TUZ już ładnie powiększyły dziury :|


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
solek01    208

Myślałem coś  około 2m do ciągnika 80KM, wykorzystać do uprawy bezorkowej. Wiem że to trochę słabe dlatego pytam o innego producenta, ale mniej znanego, bo większość robi szerokie agregaty do dużych ciągników. Tu myślę że jakby ten Batyra zmienił ramy to by miał dużo więcej chętnych na swoje maszyny. Z drugiej strony jak użyje więcej materiału to cena pójdzie w górę, gdzie już cenowo nie należą do najtańszych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1151

zapomnij o 3 belkowym do takiej mocy, pozostaje Ci klasyczny ścierniskowy

Batyra wcale nie ma dobrych cen na dzień dzisiejszy, może kilka lat temu to była okazja, ale teraz gdzie jest ogrom producentów i maszyn do wyboru ?


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28740

z tego co pamiętam to z 4 lata do tyłu wszyscy chwalili agregaty Batyry, że solidne, że nie drogie, widać jak w większości firm, jak się dorobił, to i zchamiał jednocześnie, i ma gdzieś co  będzie, on już się nachapał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9192

Te co użytkuję jeden ma z 15 lat a drugi 6-7

Może nie wszystkie konstrukcje ma aż tak udane. Fakt - lekkie, robią w polu robotę dobrze, ale mają też wady. Z drugiej strony cena nie za wysoka - coś za coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
benio1967    153

spotkal sie ktoś z czymś takim żeby pod  wtryskiwacze zamiast podkladki był dawany silikon ,bo ja taki ciągnik wczoraj kupilem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ja się nie spotkałem ;) jaki ciągnik ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Na jakiś specyfik składają w fabryce bez podkładek .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj