Polecane posty

jahooo    9234

Na wiosnę ubiegłego roku mogłem kupić taki za 4 tys z nadstawką skrzyni i elektrycznymi ścieżkami, 3m 25r. Stał bardzo długo wo ogłoszeniach bo to ciężki klamot i od miedzy z 15-20cm nie dosieje

Edytowano przez jahooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9234

Nie wiem jak stan mechaniczny, ale te siewniki drogo w ogłoszeniach nie chodzą. Nie wiem, czemu, ale cena 4-5 tys to już za dobry stan.

One mają drobny wysiew na przestawianej przekładni (zamiana kół miejscami). Wyglądają dość solidnie, ale gość mówił mi, że jest po prostu ciężki .

Edytowano przez jahooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mate12345    29

Posiadam pług 3 skibowy fraugde na resorze  https://www.olx.pl/oferta/plug-4-skibowy-frauge-resor-CID757-IDqOw5L.html#ccf5aa78da    podobny do tego i chciałbym dołożyć 4 korpus, a go kupić jest spory problem, bo z tego co patrzyłem to te pługi są na sprężynie i mają przeważnie inne elementy robocze tzn. pierś mają taki trójkątny, a u  mnie jest taki jak w linku. Mam takie pytanie   czy w korpusie z  linku https://www.olx.pl/oferta/plug-4-skibowy-frauge-resor-CID757-IDqOw5L.html#ccf5aa78da  dało by się założyć elementy robocze na takie jak u  mnie? Czy jest to nie wykonalne? Bo domyślam się że z resorem by problemu nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ThePerkins    934
29 minut temu, soltys48 napisał:

 

Z ceną żeś przyszalał

Niby dlaczego ?, chodzi dobrze, tyle lat nią prasowałem a za 2 tyś tez nie oddam bo tyle to ja za nią na złomie dostanę. Cena jak najbardziej do negocjacji :)

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19710

nie twierdzę,ze źle chodzi nie ten czas nie ta cena, sam mam małą kostkę JD ale o sprzedaży nie myślę bo to i tak grosze

 

2 tysie na złomie za Chiny Ci ine wyjdzie max 1200,-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9234

@Uziu92 z tego samego powodu kupiłem Isarię - cena Amazone zwala z nóg. Za cenę wytłuczonego Amazone mam bardzo dobrą Isarię. Za 4 tys mógłbym mieć 3m ze skrzynią olejową, a tak mam mechaniczną 2,5m ze ścieżkami (ręcznymi) i znacznikami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hardkor113    637

uziu92 Poszukaj coś z hassi osobiście nie byłem przekonany ale byłem u handlarza i stała własnie d8 i hassia i ta druga bardziej sie spodobała masywniejsza i łatwiejsza w obsłudzie.

Zobaczymy na wiosne jak sie bedzie sprawować 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7975

tak się właśnie za czymś powoli rozglądam, 3 metry musi mieć no i sciezki tez by sie przydały. W koncu muszę zaczać robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stempos1980    7905

tak Uziu hassia  isaria fiona;ja z wujem też szukałem siewnika i  po obejrzeniu juś tam siewników i zrobieniu z 1000 kilometrów wybór padł na isarie 2.25 na skrzyni olejowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmtrac8244    441
3 minuty temu, soltys48 napisał:

jak nie ciśnie to czekaj a nóż widelec ktoś się trafi

Dokładnie bywa ,że fajny sprzęt przy okazji sie trafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sladan    325

Do tura diagonalki? I to jeszcze najtańsze

 

To już dołóż do jakiegoś firestonea chociaż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj