Polecane posty

izydor6280    1153
18 godzin temu, daron64 napisał:

https://www.olx.pl/oferta/rozsiewacz-rcw2-CID757-IDrc0jD.html

https://www.olx.pl/oferta/rozsiewacz-nawozow-rcw3-CID757-IDrbZ9b.html

Jaka byłaby sensowna cena, za któryś z powyższych? W ogóle warto byłoby się nimi interesować? Powoli zaczynam się rozglądać za czymś do wapna, a te dwa mam dość blisko.

z pewnością coś na 2 talerze

ceny dość wysokie, od 8 można już myśleć o dość ładnym rcw 5


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4249

Kiedyś pisałem, że chłopak od którego kupiłem pług remontuje piasty, tzn robi całkowita odbudowa, z tego co tam widziałem to dość solidnie, to po paręnaście tys sprzedaje. Też ogłoszenia to taki plus, że blisko mam, ale też.mi się cena wydała dość wysoka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19687

Panowie warto się pchać w Anię z 90' jeden właściciel, nic nie spawane, wymieniony pierwszy łańcuch i górka-stare w dobrym stanie dodaje, na tzw łamanym zaczepie , bez pneumatyki, wałkiem wom za 8 tysi po negocjacji?

Edytowano przez soltys48

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Zależy ile masz kopać . Cenę źle podałeś . Niedawno sie dowiedziałem , właśnie na AF , że te bez pneumatyki mają dość delikatne piasty kół . A czy się opłaci , to zależy od stanu i Twoich potrzeb .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hardkor113    637

Ja dwa lata temu sprzedałem swoją anne za 6 tysi i sie ciesze bo widzie ze teraz bym tele za nią nie wziął.

Moja była chyba z 89 roku miała pneumatyke jedyne co trzeba było wymienić to górka palcowa.

Wydaje mi sie że da sie kupic coś troche taniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19687

Dzięki za czujność już poprawiłem:D

Do kopania max 2 ha i ciut u sąsiada, o tym ,ze podobno słabsze piasty to też czytałem.MIałem no jeszcze do czwartku mam karlika idzie tym kopać ale zbiornik już mnie w tym roku wkurwił do potęgi  na długości 3 przyczepy musiały stać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

To nie wina Karlika , tylko kartofle za bardzo się urodziły .:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9205

Bolko niewiele Annie wydajnością ustępuje i ma większy zbiornik. Za 8 tys trochę drogo za Anne, nawet u mnie chodzą po 6-7 tys w ładnym stanie. Można jakis zachodni, tylko nie wiadomo jak z częsciami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19687

w grę wchodzi tylko i wyłącznie ania, chciałem coś ładnego najlepiej w oryginale bo wiadomo jakie są teraz części a po za tym nie uśmiecha mi sie bawić w remonty.Znalazłem jeszce jedną 84' ale pierwszy właściciel malnął ją na zielono a'la DŻINDOR , teraz od wykopków stoi u handlarzyny pod chmurką stan po obejrzeniu niby ładny ale zaczep spawany coś przy osi kombinowane, brak wom po targach wiąłby ją za 5 tysi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25517

Nie chodzi o przezimowanie tylko o:

1) cena 1zł to jest oddanie nie sprzedanie

2) myśli, że robi biznes, a w gruncie rzeczy sam siebie okrada, bo wymłóci po ziemi i sprzeda za grosze słomę pozbywając się próchnicy. Za parę lat przy takiej gospodarce będzie żyto po 1,5 t plonować.

Miałem okazję wziąć w dzierżawę pole po takim gospodarzu - na IIIa nic rosnąć nie chciało.

Edytowano przez Agrest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Bez kolczyków ta jałówka . Trzeba deko kombinować żeby zrobić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19687

xD

kolczyki często są "niewidoczne" na zdjęciach ale takiej kusej jeszce w ogłoszeniu nie widziałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No tak patrzę , ogon i starsza , ale chyba jałówka - tak trochę tyłu widać .

U nas gość kiedyś krowie ogon sznurkiem jakoś podwiązywał do dojenia , a że zostawił tak na stałe , to krowie dobre pół ogona po jakimś czasie odpadło i też taka "kusa" chodziła .B|

Edytowano przez zetorki12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj