Polecane posty

soltys48    19453

sprzedający chyba maryśkę uprawia na tych 16ha,ze taki dziadowski pług zestawia z fendziorem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

Tam to klasyka z różnymi maszynami. Pamiętam jak tam pracowałem że ludzie na 20ha potrafili wziąć ciągnik 160KM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9031

Nawet na ceny w Lubelskim to trochę za wysoka. Znajomy sprzedał za 40tys  Bizona z 1991 na podwoziu rekorda, bez kabiny (kabina nowa 3000zł) ale w stanie idealnym wręcz w porównaniu do tego w ogłoszeniu - i to dwa lata temu. Teraz nikt nawet na Bizona nie chce patrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1142
20 godzin temu, hardkor113 napisał:

buja się już ze 2 lata, zaczynał od niemal 28

kolejny marzyciel sprzedaje też ze 2 lata odmalowaną d50 bez kwitu za 10.5 xD

 

ktoś coś o takim cudzie: https://www.olx.pl/oferta/przyczepa-7-ton-warfama-tandem-CID757-IDr4Fjr.html#cf1a530e71;promoted


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kedziorek    83

Panowie o co chodzi, jest bardzo dużo ogłoszeń ciągników po kapitalnych remontach silników. Jak to jest, ten remont to lipa i tylko tak piszą czy faktycznie robią a potem się okazuje, że zużywa się za szybko i chcą się go pozbyć, że części były lipne?

Was też wkurzają takie ogłoszenia typu: Sprzedam C-330 (C-328, C-360, C-362, C-385, 902, 904, 1002, 1004, 912, 914, 1012, 1014, 1222, 1224, 1614) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9031

1. Tak, nas też

2. Zalezy co kto rozumie pod pojęciem "remont" - puszki po piwie pod panewkami to też niektórzy ujmuja w pojęciu "remont" - szkoda, że zdjeć nie robiłem jak rozbierałem silnik w swoim MTZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kedziorek    83

Ja to czasami dzwonię do takiego cwaniaka najraniej jak mogę żeby zapytać o coś z tej długiej listy :D

Też się pośmiejcie.

image.png.c6aaca332078c8c70800f38b7326ada4.png

  • Haha 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

Tez tak kilka razy się posmialem z ludzi ktorzy np cenią 10 letnią kosiarkę 3100zl a nowa kosztuje 2800zl ale szczerze mowiac szkoda zdrowia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
benio1967    153

W większości remont kapitalny w ciągniku to zmiana pierścionków żeby odmą mniej dawało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiek1979    324

I tak kupującemu nie dogodzisz-kilka lat temu robiłem kapitalke silnika w kombajnie w zakładzie miałem czerwoną ksiażeczke (gwarancja).Po 2 latach chciałem sprzedać kombajn i pytania dlaczego sprzedaje jak po remącie ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1142
1 godzinę temu, kedziorek napisał:

Ja to czasami dzwonię do takiego cwaniaka najraniej jak mogę żeby zapytać o coś z tej długiej listy :D

Też się pośmiejcie.

image.png.c6aaca332078c8c70800f38b7326ada4.png

widać jaki poziom reprezentuje sprzedający, zapewne jeszcze do szkoły chodzi i ortografia jest mu obca

szkoda zdzierać klawiatury na takich

  • Like 2

Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4203

Albo tata kazali wstawić ogłoszenie, z ceną żeby było z czego schodzić, a młody za moderatora robi. 

Czasem korci do kolesia z ogłoszenia napisać czy się ze swoim przyrodzeniem na łby nie pozamieniał jak cenę wpisywał, ale z drugiej strony - jego sprzęt, a to wolny kraj, to niech tam sobie ceni ile chce i tak rynek zweryfikuje sam tę cenę.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Pojedzie pewno na Ukrainę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buszido007    154

@zetorki12 W opisie cały czas wspomina o zestawie, nic nie wspomina o cenie za sam siewnik. Choć nie wykluczam takiej możliwości ;) 

EDIT: Cena za zestaw - pisałem do sprzedawcy ;)

Edytowano przez Buszido007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj