Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
URSUS16    278

@UrsusCzesio. no więc tak. Cena niby jest ok, ale wlasnie nie ma tego kółka. Z góry mowie ze musisz wymienic odkladnice przedpluzkow, bo bardzo słabo kryją. Korpusy starego typu - drogie odkladnice i piersi. Wiec jesli ma przetarcia to lepiej się nie brać. A pewnia ma, bo zdj zrobione zeby nie było widac odkladnic calych. Kółko to nie taka łatwa sprawa zeby dorobić. ok 4 tys to jest warte jak dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panczo1922    634

http://olx.pl/oferta/sprzedam-plug-3-skibowy-lemken-obr-hydraulicznie-CID757-IDajw03.html#1a29d5983e Co sądziecie na jego temat, oglądałem go i ogólnie jest wszystko ok odkładnie lemiesze i piersi stan igiełka, okiem strzelając to skiba w skibe patrzy prościutki idealnie tylko czy warto i ten brak kółka :(

 

jak będziesz brał ten pług i potrzebował jakiś odkładni to daj znać bo za małe pieniądze bym miał coś takiego....

mam nie do pary i  siebie muszę zmienić.

 

http://olx.pl/oferta/odkladnia-lemken-CID757-ID4utFN.html#1ed588cddf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Koledzy mam pytanie do osób, które użytkowały lub użytkują siewnik zbożowy z redlicami talerzowymi. Czy siewnik z takimi redlicami, jakby przerobić mu docisk redlic, wzmocnić gdzie trzeba da radę naciąć darń na łące klasaV-VI na głębokość 1,5-3 cm. Jakbym chciał kupować taki siewnik to do wysiewu drobnych nasion muszą być specjalne kółka, czy na zbożowych też się da siać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukaschels    130

 

Mam wrażenie że to wersja na kraje bez norm spalin, widać do Brazylii też wysyłali. Cena 55 tys Reali Brazyliskich w przeliczeniu to 62 tys złotych za 2008 rok. Piszą że jesyt identyczny jak Massey Ferguson 283 który u nas nie był dostępny. Możliwe że mieli licencje od MF.....

 

 

@ Thomas2135

Teoretycznie da radę tak zrobić, jeśli darń jest już bardzo słaba i dużo pustych placów, przy zbitej darni cieżko coś takiego wykonać.

I takie rzeczy powinno się wykonywać wczesną wiosną aby się udały.

 

tu masz maszyny to tego

http://olx.pl/oferta/greenmaster300-siewnik-do-podsiewu-traw-CID757-ID8EVWH.html

Czyli w Twoim wypadku przejechac bronami  i później siew z talerzykami

Tu siewnik ma kroje

http://olx.pl/oferta/podsiew-traw-siewnikiem-vredo-CID619-ID6kGBD.html

Edytowano przez lukaschels

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stg    21

nie wiadomo który lepiej kupić, bo nie wiadomo w jakim stanie są przekładnie i cała reszta. Ile km masz orientacyjnie po jednego i drugiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1151

Panowie propo poznianiaka, nie ma ktoś na sell rolek grubych na sześciokąt ?


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fezoi    170

Ile tych rolek ma być ?

Edytowano przez fezoi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1151

od biedy 12, ale chętnie 25

dobrze by było gdyby ktośz okolicy miał, wtedy odpada mi koszt wysyłki  ^^


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

kurier 15zł. już nie biadol że wysyłka to jakiś istotny koszt :P chyba że chcesz towar zobaczyć przed zakupem. za 15zł zajedziesz do drugiej wsi więc... szkoda paliwa własnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj